Аватарно - котешка / Тема 41

  • 21 684
  • 704
  •   1
Отговори
# 600
# 601
  • Мнения: 132
Ще бъде интересно Flutter Акаша  smile3501 Честито и за почетното място!   bouquet

Честито и на другите класирани и на призьорките!  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 602
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Лока, не знам, и аз се чудех, защото ще е по-лесно ако може да се пипат, но пък не всички могат да боравят с програмките и няма да има равен старт... Thinking

# 603
  • Мнения: 56
Ей, значи тъкмо мислех да си направя лилав стола hahaha Joy

Акаша, ,много ми харесва картинката идват ми вече идея Heart Eyes

# 604
  • Мнения: 1 171
мммм  Thinking интересен аватар
ама да си кажа и аз ,че малко ме притесняват цветовете ,малко по-такива са не се намират лесно такива картинки,нооооо няма да мрънкам  Joy това е играта трябва да се справим  Sunglasses

# 605
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Аз съм готова  Grinning . Само дето съм сигурна, че и друг ще намери същото и ако не се преоблека първа, ще увисна, защото друга идея не вярвам да ми дойде.  Crazy

# 606
  • Мнения: 1 270
Вили, добре ли ти е вече?
Акаша, честита 10-та победа /звук от тапа от шампанско  Laughing /
Честито и на останалите щастливки на почетната стълбица.
Темата е моног интересна, с удоволстие ще започна търсенето при първия удобен случай.

# 607
  • София
  • Мнения: 3 036
Аз съм сигурна, че ще има доста дублирания, но да видим.  Peace

# 608
  • Мнения: 3 782
Вили, да се оправяте!

Акаша, честита победа!   bouquet Десета ли е наистина? Юбилейна?  Laughing

Честито и на останалите, прекрасни!  Heart Eyes

Аз не знам за програмките и не мога да ги използвам, но (макар че не знам и дали ще успея да участвам, при всички случаи ми се иска  Mr. Green ) въпреки това бих гласувала за разрешаването им - ще стане интересно, а всеки ще направи това, което може - ако е с по-малко средства, не означава непременно, че ще е по-лошо; а така няма да се ограничава размаха на тези, които и искат, и могат да ги ползват.

# 609
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
Благодаря! Hug Не знаех, че е десета. Grinning Щом тапите изхвърчаха, да разлеем тогава:

Скрит текст:

Казвайте за промяна в цветовете, ще броя мненията. Peace

За дублирането и аз мисля, че ще има, но ако искате може да не ги отчитаме, просто да гласуваме и за двамата, които се дублират, ако ни харесват еднакво. А ако не са съвсем еднакви, за този, който повече ни допада...

# 610
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 011
Аз ползвах програмка, но за подписа, аватара не съмго пипала. Но и аз съм "за" разрешаването на промянан на цветовете на аватара, ще има повече разнообразие. И дублиранията съм "за" да не се отчитат, защото аз например съм сигурна, че някой ще е с същото като мен, но може да не обработи снимката по начина, по който аз.

Определено ще се получи интересно като се поразходим всички с еднакъв аватар неделя-понеделник  Grinning .

# 611
  • Мнения: 2 843
Акаша, честитооо   Hug Много хубава тема за игра, и тоя стол сЯ как ще го мисля  Joy
Благодаря на гласувалите за мен  Hug

# 612
  • Мнения: 796
ау има и готови, брех, че сте бързи Laughing. Аватара не е от серия, нали?
За цветовете както кажете, аз по-скоро ще ги "отнемам" Mr. Green

п.п. ако някой не ползва програмките с удоволствие ще помагам Simple Smile

# 613
  • Мнения: 10 378
За цветовете както кажете, аз по-скоро ще ги "отнемам" Mr. Green
И аз Mr. GreenБих оставила два-черен и бял Flutter

# 614
  • Мнения: 56
Фустичке, добре съм, благодаря  Hug

Аз също съм за корекция на цвета Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт