Пациентки на ЦРЗ "Надежда"- д-р Стаменов, д-р Персенска, д-р Шефкетова- 16

  • 44 320
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 424
Как ви се струват хормоните ми в деня, в който ми е бит  прегнила?:
Харесват ми. Ако можеше да дигнеш още малко Е2, ама тогава можеше да изпуснеш от контрол ЛХ. Така че стават. При мен хванаха фоликула и при по-високо ЛХ, ама аз си слагам прегнила след полунощ.

Тези дискове, за които говорите, май са по-необходими за студентите по медицина, на мен не ми трябват.
благодаря ви, Бамба и Мамита Simple Smile

# 751
  • Мнения: 712
Здравейте момичета, какво значи лоша биопсия (получих този отговор на смс). Мерси

Означава лекарство и следваща! Дано се е повлияла от лечението от раз и всичко е ок! Praynig

# 752
  • Мнения: 330
Момичета, имам питане. Вчера на 12-ти ден от МЦ ми беше прегледа за проследяване при Шефкетова. Каза ми, че имам фоликул 16 мм от ляво и ни даде зелена светлина за бебеправенето (до сега се въздържаше, защото правехме ЦС, хистеро и т.н.). Та мисълта ми е - това 16 мм хубаво ли е, лошо ли е?  newsm78 Извинявам се за невежеството, ама като ми каза, че повече няма да ходя (освен при положителен тест, де) и забравих да питам. Само препоръча фолиева киселина и ако искам тестове за овулация.

# 753
  • Мнения: 199
Това означава че наближава овуто и да работите по същество luvbed

# 754
  • Мнения: 31
Момичетаа отново привет от мен! При д-р Стаменов съм. Започнахме процедура, но неочаквано ми се появи киста на яйчника. Доки мислеше да я пунктира, но сега май ще ми правят лапароскопия. Въпросът ми е: Мога ли да мина по каса за лапароскопията (с направление №7 или трябва с друго)? Някой знае ли, колко струва лапарото?Благодаря! Слънчев ден от меннн  Laughing

# 755
  • Мнения: 160
Здрасти, аз това лято минах лапаро за тръбите, минах по здравната каса и ми поискаха да доплатя още 500лв!

# 756
  • София
  • Мнения: 1 928
Момичетаа отново привет от мен! При д-р Стаменов съм. Започнахме процедура, но неочаквано ми се появи киста на яйчника. Доки мислеше да я пунктира, но сега май ще ми правят лапароскопия. Въпросът ми е: Мога ли да мина по каса за лапароскопията (с направление №7 или трябва с друго)? Някой знае ли, колко струва лапарото?Благодаря! Слънчев ден от меннн  Laughing
за лапароскопия по ЗК е необходимо направление - №7, допълнително се заплащат 500 лв. Аз правих  в края на м. август и така беше не мисля че е настъпило изменение от тогава.

# 757
# 758
  • Мнения: 31
Момичетаа отново привет от мен! При д-р Стаменов съм. Започнахме процедура, но неочаквано ми се появи киста на яйчника. Доки мислеше да я пунктира, но сега май ще ми правят лапароскопия. Въпросът ми е: Мога ли да мина по каса за лапароскопията (с направление №7 или трябва с друго)? Някой знае ли, колко струва лапарото?Благодаря! Слънчев ден от меннн  Laughing
за лапароскопия по ЗК е необходимо направление - №7, допълнително се заплащат 500 лв. Аз правих  в края на м. август и така беше не мисля че е настъпило изменение от тогава.
Благодаря за информацията! Лека вечер!

# 759
  • Мнения: 2 140
Толкова много се притеснявам от тази пункция без упойка. Вие доста ме успокоихте, но продължавам да се притеснявам. Приятелят ми си мисли, че може да мръдна и че е много опасно ... Sad Дали ще ми сложат все пак някакви успокоителни, как процедират в Надежда?

# 760
  • Мнения: 712
Толкова много се притеснявам от тази пункция без упойка. Вие доста ме успокоихте, но продължавам да се притеснявам. Приятелят ми си мисли, че може да мръдна и че е много опасно ... Sad Дали ще ми сложат все пак някакви успокоителни, как процедират в Надежда?

Имаме си нова тема  Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=747901.0

Относно пункция без упойка не съм правила. Единият ми яйчник е по-завъртян и д-р Стаменов не искаше да опитваме така. В твоя случай ако обсъдиш притесненията си с лекаря, съм сигурна, че ще вземете най-правилното решение ! Успех !!!

Общи условия

Активация на акаунт