AVON само за представители - КАМПАНИИ 15+16 - Тема 121

  • 36 408
  • 773
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 14 000
Здравейте.  Отдавна не съм ви посещавала, но случайно да имате снимки на бижутата, които могат да се вземат за 1 лев? Струват ли си?

Здравейте.  Отдавна не съм ви посещавала, но случайно да имате снимки на бижутата, които могат да се вземат за 1 лев? Струват ли си?

За 1 лв. не се и замислям. Но пък досега всички неща за тази сума са ми харесвали.

предполагам въпросът се върти около това дали си заслужава да подкрепиш със собствени покупки поръчките за да получиш нещо от комплекта Сваровски...

# 361
  • София
  • Мнения: 489
Ами не точно, по-скоро дали да се опитвам да подканвам клиенти да поръчват повече от необходимото Grinning

# 362
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ами не точно, по-скоро дали да се опитвам да подканвам клиенти да поръчват повече от необходимото Grinning

 Ау, ами то никак не е излишно.  Laughing

# 363
  • Мнения: 14 000
Ами не точно, по-скоро дали да се опитвам да подканвам клиенти да поръчват повече от необходимото Grinning

 Ау, ами то никак не е излишно.  Laughing

Аз ей така философски  си мисля, че не винаги такова подканяне е от полза. ако пазарят повече от необходимото нашите купувачи сега, то следващата една кампания или две ще пропуснат да поръчват. Струва ми се че едва ли презапасяването би им било от полза както на тях така и на нас. аз поне това съм открила от опита си като представител , че всеки клиент си има някакъв оптимум на покупки - притиснеш ли го с добра оферта ако сега купува повече,  после 'почива" по-дълго. Аз дори понякога им казвам - озаптете се де, ще има и други кампании. Или да кажем - това го има на същата цена следващата кампания- ако не ти трябва сега вземи го тогава.

# 364
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Ооо, Рени, аз никога не съм умеела да притискам хората. Нали виждаш емотикончето, което поставих. Като шега очаквам да се възприеме.

 И на bbrillliantt усмивката е широка.  Hug

 Все ми е тая кой кога поръчва и по колко. Нито гоня някакви нива, нито пък мотивациите ме мотивират. Клиентите си знаят. Има хора, които като ги попритиснеш, бягат от теб. Нали гледах известно време как се правят проспектинги, че и участвах в тях. Но там аз по-скоро продавах наличните си продукти, или пък момичета сами пожелавах да станат представителки и ги записвах ей така, по лесен начин и на място.
 Не ме гледайте, че говоря доста, не нахалствам с хората. Знам кога да спра.  Peace

# 365
  • София
  • Мнения: 489
Аз го казах в кръга на шегата. Разбира се, че няма как да изнудя някой да поръча нещо. Истината е, че когато реша да се отказвам от Ейвън-а, поради поредното разочарование, точно тогава започват да питат за поръчки и ето - миналия път си казах, че е за последно. И какво да се прави, и тази кампания ще се наложи да им поръчам на хората.

Иначе като цяло не съм доволна от бижутата на Ейвънците - бързо се изтъркват, потъмняват.. Тяхното "посребрено" не се вижда много, много. Та затова се чудех дали изобщо да си правя труда за висока поръчка, пък било то и с моя инвестиция /както винаги/  Laughing

# 366
  • Мнения: 14 000
Нели, ББрилиант  Hug

момичета нали ви писах че просто философски си разсъждавам над въпроса.Може пък да е полезно на новите попълнения в темата защото аз не откривам топлата вода, всеки от вас е стигнал до същия извод предполагам.

За подаръците по един лев - има и такива който не съм поръчвала защото откровено не харесвам и нямам на кого да подаря. Сваровски го хареса дъщеря ми. Каза че не би била против да получи и двата артикула  Joy

# 367
  • Мнения: 78
Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

# 368
  • София
  • Мнения: 4 179
Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

Ау, ти ме подсети. Значи ще трябва пак да пусна поръчка, а се бях зарекла. Ще хвана първото, но плана ми май няма да успее, хи-хи

# 369
  • Мнения: 14 000
Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

Ау, ти ме подсети. Значи ще трябва пак да пусна поръчка, а се бях зарекла. Ще хвана първото, но плана ми май няма да успее, хи-хи

Поръчка в К17, условията тук


https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/albums/5929733537340647057

# 370
  • София
  • Мнения: 4 179
Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

Хич не се напъвам за подаръците по левче. Ако стане, поръчвам, после почти винаги подарявам. Да питам и аз- в к-17 ли поръчваме Сваровски?? Ако сега съм изпълнила условията в 16, не може ли? Загубих някъде листовката.

Ау, ти ме подсети. Значи ще трябва пак да пусна поръчка, а се бях зарекла. Ще хвана първото, но плана ми май няма да успее, хи-хи

Поръчка в К17, условията тук


https://plus.google.com/photos/112755161844152358349/albums/5929733537340647057

Знам, имам и листовката, но просто се бях отвяла.

# 371
  • Мнения: 0
Здравейте, аз идвам да се похваля този каталог надминавам себе си  Laughing засега имам поръчка за около 340лв. и след малко ще я пусна. Най-вероятно ще пусна и втора, но ще е доста скромна, но колкото и да е е добре дошла.

# 372
  • Мнения: 37
АУ, Петя, дано да си заразна! tooth Аз също съм се наточила за голяма поръчка, дано не е само с моите мераци, а да се включат всичките ми клиенти и клиентки. Каталог 16 ми е силен традиционно. Да кажа, че малко се разочаровах от разпродажбите в каталог 01, за който благодаря сърдечно на  _re_ge 
 
.   bouquet  bouquet  bouquet
Тази година януари няма да правя големи инвестиции.

# 373
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чакайте сега, сигурна съм, че ще ни тръшнат в земята някоя умопомрачителна мотивационна за к.1 и евентуално к.2, за да си вържат самоприсъствието ни в поръчките. Ясно ни е колко гладни, но напарфюмирани и гримирани месеци са това.

При мен к.16 ще е средна хубост, клоняща към проста симпатичност. Ще запиша активност, но определено скромна.

ПП - видях класната по телевизора. Пуф-паф ... пуф-паф ...

# 374
  • Мнения: 14 000
Да кажа, че малко се разочаровах от разпродажбите в каталог 01, за който благодаря сърдечно на  re_ge 
.  bouquet  bouquet  bouquet
Тази година януари няма да правя големи инвестиции.

Това щях да напиша и аз но чаках хората да го разгледат малко, че ми беше неудобно да се произнасям без да са се запознали с него другите. Лично за мен, от моя гледна точка необичайно слаб каталог. Нищо интересно като следколедна разпродажба не виждам.

ПП - видях класната по телевизора. Пуф-паф ... пуф-паф ...

на живо ли на телевизора ли все е готина. А как ги оплю...

Общи условия

Активация на акаунт