
реших да не съм готованка и почнах едни,ама овцЪ избрала съм си най безинтересната част и са ме е яд
утре ще да е готова вече,ама няма ми се смеете на субките че са ми първи 

Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 


аз мойте съм ги скрила да ги не гледам
по кецове

Иначе си ходя спортно,то и за това ми идва тажкън 10 пъти с ток в годината

тамън ни е 
Ами 180 бил,не е малко ,пак ще се чувства у Лилипутия до нас

той запетайка бе не го ли виждаш 


Кой? 
Вени 

химия де да знам
ако се оправи по късно ще ви пусна тема ако не Зизу ако може ако сте на зор че някой път до сабах нямам
от време на време се появява тоз проблем
сега съм с нет през тел ама ми отвори 2 стр и спре по некое време пак и така 


лека нощ

реших да не съм готованка и почнах едни,ама овцЪ избрала съм си най безинтересната част и са ме е яд
утре ще да е готова вече,ама няма ми се смеете на субките че са ми първи 

бляк са Мелис иде при Керем

реших да не съм готованка и почнах едни,ама овцЪ избрала съм си най безинтересната част и са ме е яд
утре ще да е готова вече,ама няма ми се смеете на субките че са ми първи 

бляк са Мелис иде при Керем 

виж той ми е у категорията
нищо че агнешкУ ама за някой друго кръгче мога да го ползвам


реших да не съм готованка и почнах едни,ама овцЪ избрала съм си най безинтересната част и са ме е яд
утре ще да е готова вече,ама няма ми се смеете на субките че са ми първи 

бляк са Мелис иде при Керем 


чак ме изненада Препоръчани теми