Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 190

  • 60 273
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 613

   Добър вечер,сколасах да кацна.
Канти  Hugза красивото лебедче,Надин за newsm10 сентенцията за шоколада.На всички  Hug за всичко.
Гравитация бих гледала,особено на голям екран или 3D някога.Харесвам и фантастика и С.Бълок и Дж.Клуни.

# 31
  • Мнения: 4 535


Bagi, открих ти нова рисунка за колекцията Wink Черпиш! Joy Joy

# 32
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте момичета!  Hug

Най-после и аз да долетя в ятото!  Peace



И след сутрешното ми явяване набързо, заради протестиращият ми комп  Mr. Green / и невъзможността да си споделя мисълта, свързана с туита на Туба, нещо, което вече загуби смисъл де  Simple Smile/ сега да побързам със споделянето, докато все още не се е проявил / пък дано  Praynig му се размине съвсем/.  Simple Smile

Та вижте какво намерих за ятото  Simple Smile

Скрит текст:
Лебеди, гъски...  Wink все там  Joy Joy Joy



Когато летят под формата на буквата V, размахвайки крилете си всяка гъска създава възходяща струя въздух на птицата зад себе си, с което улеснява нейния полет. По този начин цялото ято изминава поне със 70% по-голямо разстояние, отколкото ако всяка птица лети самостоятелно.

Каква е поуката:
Ако имаме поставени конкретни цели и ако се борим с общи усилия за тяхното постигане, много по-бързо и лесно ще ги осъществим.

~ . ~ . ~

Ако някоя от гъските реши да се отдели от ятото, тя губи помощта от въздушното течение и веднага усеща съпротивлението при опита да лети сама. Щом разбере това, тя бързо се връща обратно към групата. Така отново се възползва от повдигащата сила на течението, създавано от птицата летяща пред нея.

Каква е поуката:
Ако притежаваме разум, колкото една гъска, ние ще се движим заедно с хората, които вървят в същата посока като нас и ще се възползваме от помощта, която ни оказват.

~ . ~ . ~

Гъската-водач, която лети най-отпред, се изморява по-бързо от останалите, тъй като не може да се възползва от въздушното течение създавано от другите птици. Затова, когато усети, че силите й отслабват, тя отстъпва назад, а на нейното място минава някоя друга от ятото.

Каква е поуката:
Когато вършим тежка и изтощителна работа, идва момент, в който най-добре е да отстъпим мястото си на някой друг, докато възвърнем отново силите си.

~ . ~ . ~

Когато ятото забави скоростта си, гъските намиращи се най-отзад започват да крякат. Така те предупреждават и насърчават летящите отпред птици да усилят темпото и да поддържат скоростта.

Каква е поуката:
Понякога, за да извървим пътя и да постигнем целта си, имаме нужда от подвикването и насърчаването на другите. Не бива да се сърдим и обиждаме от това.

~ . ~ . ~

Ако някоя от птиците в ятото се разболее или бъде улучена от ловджийски куршум, тя не може да продължи своя полет заедно с ятото. Тогава две от останалите гъски също се отделят и я придружават, докато си намери безопасно място за кацане. Те остават заедно там, докато болната птица оздравее или докато умре. Едва тогава отново отлитат и се присъединяват към някое друго ято гъски, преминаващо наблизо.

Каква е поуката:
Ако притежаваме сърце и разум, поне колкото една гъска, ние ще се отнасяме един с друг по същия начин.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А сега, тъй като нямаме нищо ново за нашето момиче /  Wink само повторения на тези звънци  Joy Joy Joy/, та... да обърнем внимание и на ''шоко-принца'' ни. Слава богу някой се е погрижил да информира как протичат снимките, които започнаха тези дни / нали инфото беше за края на октомври/.  Peace



И едно изпълнение на оджата  Simple Smile

# 34
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 35
  • Мнения: 10 013

Та вижте какво намерих за ятото  Simple Smile

Скрит текст:
Лебеди, гъски...  Wink все там  Joy Joy Joy



Когато летят под формата на буквата V, размахвайки крилете си всяка гъска създава възходяща струя въздух на птицата зад себе си, с което улеснява нейния полет. По този начин цялото ято изминава поне със 70% по-голямо разстояние, отколкото ако всяка птица лети самостоятелно.

Каква е поуката:
Ако имаме поставени конкретни цели и ако се борим с общи усилия за тяхното постигане, много по-бързо и лесно ще ги осъществим.

~ . ~ . ~

Ако някоя от гъските реши да се отдели от ятото, тя губи помощта от въздушното течение и веднага усеща съпротивлението при опита да лети сама. Щом разбере това, тя бързо се връща обратно към групата. Така отново се възползва от повдигащата сила на течението, създавано от птицата летяща пред нея.

Каква е поуката:
Ако притежаваме разум, колкото една гъска, ние ще се движим заедно с хората, които вървят в същата посока като нас и ще се възползваме от помощта, която ни оказват.

~ . ~ . ~

Гъската-водач, която лети най-отпред, се изморява по-бързо от останалите, тъй като не може да се възползва от въздушното течение създавано от другите птици. Затова, когато усети, че силите й отслабват, тя отстъпва назад, а на нейното място минава някоя друга от ятото.

Каква е поуката:
Когато вършим тежка и изтощителна работа, идва момент, в който най-добре е да отстъпим мястото си на някой друг, докато възвърнем отново силите си.

~ . ~ . ~

Когато ятото забави скоростта си, гъските намиращи се най-отзад започват да крякат. Така те предупреждават и насърчават летящите отпред птици да усилят темпото и да поддържат скоростта.

Каква е поуката:
Понякога, за да извървим пътя и да постигнем целта си, имаме нужда от подвикването и насърчаването на другите. Не бива да се сърдим и обиждаме от това.

~ . ~ . ~

Ако някоя от птиците в ятото се разболее или бъде улучена от ловджийски куршум, тя не може да продължи своя полет заедно с ятото. Тогава две от останалите гъски също се отделят и я придружават, докато си намери безопасно място за кацане. Те остават заедно там, докато болната птица оздравее или докато умре. Едва тогава отново отлитат и се присъединяват към някое друго ято гъски, преминаващо наблизо.

Каква е поуката:
Ако притежаваме сърце и разум, поне колкото една гъска, ние ще се отнасяме един с друг по същия начин.



Това много ми хареса!  Hug
Знаех си, че принадлежността към семейство "Гъскови" носи само плюсове!  Wink Mr. Green Laughing



# 36
  • Мнения: 2 195


Bagi, открих ти нова рисунка за колекцията Wink Черпиш! Joy Joy
Надин  благодарско Hug

Ето ти нещото, към което ти насочих мерака + малка екстра Wink

А като сме на артвълна:

Цвети  newsm10 Много поучена бяла птица станах, ама скрита Wink

# 37
  • Мнения: 10 013


Снимка от 2010, но точно тази не съм виждала.

И нова снимка на Джансел от новия филм.

# 38
  • Мнения: 2 195

Линка, нова ли е?

Тази не е нова, но откой от ранните проекти е newsm78

# 39
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Скрит текст:

# 40
  • Мнения: 2 195


Снимка от 2010, но точно тази не съм виждала.

И нова снимка на Джансел от новия филм.




Линка, аз пък съм я виждала Wink

И секунди от снимките на Джансел. Май филмът се снима сред природата. Да не би Онур да е природолюбител или природозащитник newsm78 Wink
https://www.facebook.com/photo.php?v=670400139657853&set=vb. … ype=2&theater

Много ме разсейвате със скритите Naughty

# 41
# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503


Тази не е нова, но откой от ранните проекти е newsm78



Баги  newsm78 имам чувството, че това е една доста поукрасена Филиз, не мога с никоя друга героиня на Туба да я определя.  Thinking

# 43
  • Мнения: 10 013

Линка, нова ли е?

Тази не е нова, но откой от ранните проекти е newsm78



За мен е нова,защото не съм я виждала. Сега я открих в туитър.  Peace

# 44
  • Мнения: 10 013

Този филм с международно участие ли е?  newsm78
Този ми прилича на японец...

Общи условия

Активация на акаунт