Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 9

  • 24 970
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 137
Didi_Sevlievo,стискам палци  Hug

След бледата чертичка вчера  на втората минута някъде(Шуър чек) тази сутрин си направих втори(същата марка) и този път е отрицателен  #Cussing out
В момента нямам възможност и време за лекар или кръвен тест. Ще си чакам тихо и кротко да ми дойде.Незнам защо толкова си натоварвам психиката всеки месец по това време  Cry
Дано вие поне ме зарадвате с хубави новини  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 832
bgzvezdi4ka: Все пак внимавай със самовнушението. Моите симптоми са точно като за ПМС, но засилени и леко гадене, но те се появиха буквално около 3 дена преди очакваната М.

Да се похваля и с положителен кръвен тест. Успех на всички. Дано наистина донеса късмет на някои от вас.

@Моник - честито! токова се радвам за теб.

аз да си приазная честно направо не смея да се надявам, защото все пак само за първи път сме  правили опит. но от два дни така ме боли долу, днес и кръста ме стегна - то1нокато при М., но никакви симптоми - чакам и понасям всички ПМС боли стоически а от М. и следа няма! никога досега не съм такива пред м. болки. чакам с нетърпение уикенда, за да разбера резултата и ще се похваля ако има повод

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте!Нова съм във форума,но няма как да пропусна темата защото съм омъжена едва от 4-5 месеца и вече естествено правим опити за бебче.Всеки месец като наближи датата за М  сме изпълнени с надежда аз и мъжо ми (естествено да не ме нагости),но все още си чакаме.Пожелавам на всички бъдещи мами успех в бебеправенето и много  EFP   Simple Smile

# 18
  • Мнения: 613
bgzvezdi4ka:Мерси и ти  стискам палчета !! Имам добро предчуствие за теб! Аз също усещах ПМС симптоми, малко по-засилени от обичайните.

# 19
  • Мнения: 3
Привет от мен,момичета! И все пак изчаках още един ден,май страха да не се разочаровам е по голям  Grinning В момента теста е в ръцете ми и дилемата е ако го направя сега дали ще отчете верен резултат,пила съм кафе днес,не знам дали това какво съм пила влияе .. Помагайтеее ,да действам ли newsm78 newsm78 newsm78 или да изчакам утре сутринта,макар че само това ми се върти в главата ,а и днес имам рожден ден,това би бил най хубавия подарък  Two Hearts newsm76

# 20
  • Мнения: 19
Здравейте!

Бихте ли ми казали възможно ли е да съм бременна при следната ситуация:
последна менструация -21.09.2013  ( предишни на 25.08.13 , 26.07.13 и 27.06.2013)
плануван сексуален контакт на 04.10.2013
Имам съмнения тъй като продължителността на цикъла ми е различен - последния 27 дни, предния - 30 а по-предишния - 29 дни) и  не зная с точност кога трябва да е овулацията ми и дали е възможно да съм забременяла.
От 17.10. имам болки в корема, кръста, яйчниците, гърдите ми са подути, изпъкват сини вени по тях и върху ареолите - болките ту са силни, ту спират, пишкам често от няколко дни. На 18.10 не с първа урина си правих тест - отрицателен. От тогава си мисля че всеки момент ще ми дойде. На 2 пъти ми се повдигна и повърнах. Преди малко направих нов тест ( не можах да изчакам и пак не беше с 1-ва урина). Теста пак е отрицателен.

Моля за вашето мение.

# 21
  • Мнения: 832
Krasitoo,

можеш да направиш кръвен тест - той със сигурност ще отчете, но предвид изможената информация, не се надявай много, щом и двата теста са ти отрицателни, може би не си бременна Sad

другият вариант е да отидеш на ехограф и да погледнат, но лиспата на цикъл може да се  дължи на много причини, а и с това откачено време - може да ти закъснее - много момичета от известно време се оплакват точно от същото!

ако е желано и планирано - не се отчайвай, стискам ти палци и успех - ако не сега, следващия път!   bouquet

# 22
  • Мнения: 613
Мики ако вече имаш закъснение давай и го прави ! Стискам палци и дано получиш най-прекрасния подарък за РД!

Честит рожден ден !! Да си жива и здрава и да видиш 2те чертички!

# 23
  • Мнения: 19
Благодаря за бързия отговор.

Но все пак имам чувството че нещо е станало - най-вече заради сините вени и тези болки като че ли всеки момент ще ми дойде. Трябваше да ми дойде вчера по принцип.

# 24
  • Мнения: 11 541
Абсолютно е възможно  Peace
Пусни кръвен тест, той ще покаже най-точно.

# 25
  • Мнения: 4 954
Наистина, най-точно ще покаже кръвен. Доколкото пресметнах имаш закъснение, така че е добре да потвърдиш или изключиш бременност и да знаеш какво да правиш. Дано е положителен резултатът. От дуга страна, щом не си следила овулация не знаеш имаш или не закъснение. Проследявай я от следващия месец, така ще знаеш какво се случва.

# 26
  • Мнения: 40
Микимаус, Първо честит рожден ден! Дано наистина да видиш EFP  Ти наистина имаш здрави нерви, как издържаш да не направиш теста незнам! Аз досега да бях направила 5 теста. Успех все пак  Hug

# 27
  • Мнения: 300
MickieMouse, Честит рожден ден. Желая ти да си здрава, обичана и вече бременна Simple Smile Хихи Simple Smile) Хайде, похвали ни се и да ти пожелаем и здраво и пухкаво бебче Simple Smile

# 28
  • Мнения: 3
Момичета,благодаря Ви много за хубавите пожелания!  Heart Eyes Туко що отчете категорична една чертичка,затовааа тихичко ще продължавам да си чакам МЦ , не знам дали е възможно да има грешка .. newsm78

# 29
  • Мнения: 300
АМи най-сигурно ще е да направиш кръвен. Но може би изчакай още ден-два и тогава. Стискаме ти палци! Сега бързо отивай да празнуваш и не се натъжавай. Hug

Общи условия

Активация на акаунт