Бременна ли съм? - За всички, които имат съмнения - Тема 9

  • 24 959
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2
MickieMouse Честит рожден ден!Пожелавам ти здраве,късмет и много чертички ама ПО ДВЕ!Напомняш ми на майка ми която ми е разказвала как съм била зачената.Много мила история!Деня в който съм зачената моята майка е имала рожден ден и тъй като годините са били много бедни и баща ми е нямал пари дори за подарък и е казал "Тази вечер ще ти подаря дъщеричка"-точно 9 месеца след тази дата ето ме и мен!И сега ти пожелавам и на теб след 9 месеца един хубав и здрав бебок за подарък Simple Smile  Hug

# 31
  • Мнения: 832
Здравейте!

Бихте ли ми казали възможно ли е да съм бременна при следната ситуация:
последна менструация -21.09.2013  ( предишни на 25.08.13 , 26.07.13 и 27.06.2013)
плануван сексуален контакт на 04.10.2013
Имам съмнения тъй като продължителността на цикъла ми е различен - последния 27 дни, предния - 30 а по-предишния - 29 дни) и  не зная с точност кога трябва да е овулацията ми и дали е възможно да съм забременяла.
От 17.10. имам болки в корема, кръста, яйчниците, гърдите ми са подути, изпъкват сини вени по тях и върху ареолите - болките ту са силни, ту спират, пишкам често от няколко дни. На 18.10 не с първа урина си правих тест - отрицателен. От тогава си мисля че всеки момент ще ми дойде. На 2 пъти ми се повдигна и повърнах. Преди малко направих нов тест ( не можах да изчакам и пак не беше с 1-ва урина). Теста пак е отрицателен.

Моля за вашето мение.

Krasiito,  както ти написах и в другата тема - разбирам те, че много ти се иска да си бременна, но след джа отрицателни теста - не храни големи надежди! самовнушението е голямо нещо - направи си кръвен тест и ако той е позитивен, тогава вече отиди на лекар! предвид  факта, че от 21/09 не ти е идвало, ако сега си пуснеш кръвен тест, ще ти покаже на 100% дали си бременна или не! Липсата на  М. може да се дължи и на времето, а в по-лошия случай, на хормонален  дисбаланс!

ако ще и в 100 теми да питаш - всички ще ти кажат същото!

успех и пиши ако си направиш кръвен тест!

# 32
  • Мнения: 19
Здравей!

Пиша в няколко теми защото темите във форума страшно много и така имам възможност да получа повече информация

# 33
  • Мнения: 1 726
Красито ние не можем да ти кажем нищо сигурно! Явно този месец не е твоят! Бъди спокойна и ако скоро не ти дойде и тестовете продължават да са отрицателни отиди на лекар! Както казах и в предишната тема: НЯМАМЕ гадателка в темата /доколкото знам/ и не можем да ти помогнем особено, освен да правим предположения и да дадем съвети, които както виждам по-назад вече са ти дадени Wink  Peace

# 34
  • Мнения: 11
Здравейте!Много съм объркана вече не знам какво да мисля или да направя повече.. Закъснява ми 7 ден.Бях на доки и каза че сам влизала уж в 4 г.с .. Не повярвах защото славата му не е много добра.. Както и да е.Потърсих мнението на втори доки той каза че не може да потвърди бременност само че матката ми била уголемена ,което било нещо като пряк път може би за бременност.Потърсих и трето мнение и 3-то доки не видя бременност,но не отхвърли и такава.Мерна и са нещо но после го изгуби.Каза още че матката ми не била подготвена за идващ цикъл което било добре за сега .Изписа ми витамини и каза на 1 ноември пак да отида.Вие какво мислите ? Теста за бременност веднъж само показа една много ама много бледа чертичка почти не забележима след тогава само по една.Съжалявам за дългия пост .. Благодаря предварително.. Моля дайте мнението си  Praynig

# 35
  • Мнения: 3 242
В 4 седмица няма какво да се види. Направи си кръвен тест за да видиш на къде вървят нещата.

# 36
  • Русе
  • Мнения: 621
krasiitoo аз съм в същото положение. Последно ми дойде на 21.09. Имам засечена от лекар овулация на 4.10. Още не ми е дошло, последния отрицателен тест беше в събота, утре сутринта ще направя за последно. Ако пак е - ще отида на лекар  Peace Иначе "ония" симптоми ги има и аз, ама нищо не означава.

# 37
  • Мнения: 19
Viki&Niki:  В петък или събота съм на лекар - ще видим какво ще стане  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 10 703
Здравей!

Пиша в няколко теми защото темите във форума страшно много и така имам възможност да получа повече информация
Това твоето е спам, по-различни от травиалните отговори няма да получиш,както и написаното го виждат едни и същи потребители. Ако ти е толкова зор пусни кръвен тест за бременност и след няколко часа ще знаеш има ли някой или няма-ама вече са ти го писали това...за лекаря-не очаквай да се види нещо толкова рано/ако има нещо въобще/ освен ако нямаш минимум 10 дни закъснение. Peace

Последна редакция: вт, 22 окт 2013, 19:52 от magnet_for_happiness

# 39
  • Мнения: 111
АМи най-сигурно ще е да направиш кръвен. Но може би изчакай още ден-два и тогава. Стискаме ти палци! Сега бързо отивай да празнуваш и не се натъжавай. Hug
Честито и от мен, да си жива и здрава и много щастливи моменти. Колкото и грозно да звучи в момента, в който започнах да чета, дано да си бременна, "какъв по-хубав подарък", не повярвах. Да, аз не вярвам в такива неща. И това, което ми харесва в Мики Маус, е че е изчакала толкова време до тест. И аз изчаках около 10 дни, и бях сигурна, че не съм бременна. Никога не си набивам филми, въпреки различията в месечния цикъл - е беше положителен. Благодаря само и единствено на Господ - той си знае работата! Успех момичета!

# 40
  • Русе
  • Мнения: 621
Добро утро! Аз осъмнах с поредния отрицателен тест. Няма никакъв смисъл според мен да ходя на кръвен, надали има някаква вероятност той да е друг. Ще чакам още няколко дни да ми дойде и ще се обадя на доктора си. Явно от всички хапове за стимулация, които изпих тоя месец, тотално ми се е объркал организма  Sad

# 41
  • Мнения: 1 234
Didi_Sevlievo,стискам палци  Hug

След бледата чертичка вчера  на втората минута някъде(Шуър чек) тази сутрин си направих втори(същата марка) и този път е отрицателен  #Cussing out
В момента нямам възможност и време за лекар или кръвен тест. Ще си чакам тихо и кротко да ми дойде.Незнам защо толкова си натоварвам психиката всеки месец по това време  Cry
Дано вие поне ме зарадвате с хубави новини  Hug Hug

Благодаря ти мила аз ще стискам палци на теб силно и на другите момичета...дано ни е на късмет този месец,ако ли не другият е близо Flutter Днес в 17:00 ми е часа за докито и нямам търпееениеее Crazy

# 42
  • Мнения: 3
Здравейте момичета извинявам се предварително ако бъркам темата... та въпросът ми е този месец почнахме по сериозно с бебеправенето почнах с меренето на бт но ми е за първи пат тоя месец и нещо се пообарках едно че неможах точно да разбера кога беше.. както и да е но си имах всичките симптоми за о цервикална слуз доста разтеглива болки в яичниците.. и това кое то ме обарка е че на на 23 тия ден падна на 36.7 и се покачи само до 36.9 много съм объркана нормално ли е това според вас моля за съвет благодаря предварително и успех на всички тоя месец.. Hug Hug Praynig

Последна редакция: ср, 23 окт 2013, 16:57 от tonitkaa

# 43
  • Мнения: 3 242
krasiitoo аз съм в същото положение. Последно ми дойде на 21.09. Имам засечена от лекар овулация на 4.10. Още не ми е дошло, последния отрицателен тест беше в събота, утре сутринта ще направя за последно. Ако пак е - ще отида на лекар  Peace Иначе "ония" симптоми ги има и аз, ама нищо не означава.
Ти нямаш закъснение още! Трябва да ти дойде около 24-26 окт.

# 44
  • Мнения: 1 726
krasiitoo аз съм в същото положение. Последно ми дойде на 21.09. Имам засечена от лекар овулация на 4.10. Още не ми е дошло, последния отрицателен тест беше в събота, утре сутринта ще направя за последно. Ако пак е - ще отида на лекар  Peace Иначе "ония" симптоми ги има и аз, ама нищо не означава.
Ти нямаш закъснение още! Трябва да ти дойде около 24-26 окт.

Аз мисля че закъснение си има защото щом О и е била на 04.10 + 14 дни /средна стойсност след О/ = 18.10 , а дори да са 16 дни пак е в закъснение, но щом тестовете са отрицателни има някаква причина, да се бави Ц.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт