Европа иска да приеме кръвосмешението за нормално!?

  • 12 096
  • 201
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 384
Също забелязвам тенденция към прокарване на такива течения... - идещи от северозапад....


 Викингите са си извратеняци открай време.
ми да те са последните отказали се от канибализма ....

# 136
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 296
Изобщо, списъкът на смъртоносни генетични болести, предавани чрез рецесивни гени, сред тях е главозамайващ.

Никак не разбирам защо се подлагат на такъв огромен риск заради едното пърцане.

# 137
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Изобщо, списъкът на смъртоносни генетични болести, предавани чрез рецесивни гени, сред тях е главозамайващ.

Никак не разбирам защо се подлагат на такъв огромен риск заради едното пърцане.
Защото такава е волята на бог (и на равина). Говорим за ултрарелигиозни общности, с малко членове и пълна забрана за контакти с външния свят. Даже нямат право на контакти с последователите на равина от съседната улица, който тълкува писанието по мааааалко по-различен начин от нашия човек - което пък го прави еретик в нашите очи Wink. Нямат избор - пърцат когото могат. А и образованието им липсва. Съпротивляват се на всичко ново - има опити на една организация да ги ограмоти по темата, но не особено успешни. Тотално чужд начин на мислене.

# 138
  • Мнения: 12 689
По същата логика и да се ожени за 4 жени едновременно на никого няма да пречи и си е тяхна работа как живеят, но някак си не е редно. Това е норма, основана на морала, която въвежда ред в обществото. И да не пречи, щом е такъв реда - трябва да се спазва.

За теб не е редно, за много хора е нормално.

# 139
  • Мнения: 7 006
Нормално ли е баща да прави секс с дъщеря си, дори тя да е на 20 години и това да се счита за нормално? Само питам, за да си разясня, не се заяждам.


Всичко е нормално,стига индивидите да са пълнолетни и "нещата" да се случват по взаимно съгласие.

# 140
  • Мнения: 2 811
абе гаден си е инцеста...каквото и да се говори. атеист съм, но не е разрешен според Библията. Против съм да се озаконява създаването на потомство от инцестуална връзка. Гадно ми е, сори.

 The words of God to Moses in the third book of Moses (Leviticus 18: 6-18) formed the basis of all discussions on the question of incest in Western-Europe from the early middle ages until the end of the eighteenth century. I shall present the relevant verses as they are in the New International Version of 1978, as that translation is quite close to Luther's 1534 version of the same passage. First comes the general injunction: "No one is to approach any close relative to have sexual relations. I am the Lord." Then this is specified:

7. Do not dishonour your father by having sexual relations with your mother. She is your mother; do not have relations with her.

8. Do not have sexual relations with your father's wife; that would dishonor your father.

9. Do not have sexual relations with your sister, either your father's daughter or your mother's daughter, whether she was born in the same home or elsewhere.

10. Do not have sexual relations with your son's daughter or your daughter's daughter; that would dishonour you.

11. Do not have sexual relations with the daughter of your father's wife, born to your father; she is your sister.

12. Do not have sexual relations with your father's sister; she is your father's close relative.

13. Do not have sexual relations with your mother's sister, because she is your mother's close relative.

14. Do not dishonour your father's brother by approaching his wife to have sexual relations; she is your aunt.

15. Do not have sexual relations with your daughter-in-law. She is your son's wife; do not have relations with her.

16. Do not have sexual relations with your brother's wife; that would dishonour your brother.

17. Do not have sexual relations with both your wife and her daughter. Do not have sexual relations with either her son's daughter or her daughter's daughter; they are her close relatives. That is wickedness.

18. Do not take your wife's sister as a rival wife and have sexual relations with her while your wife is living.

# 141
  • Мнения: 7 006
абе гаден си е инцеста...каквото и да се говори. атеист съм, но не е разрешен според Библията. Против съм да се озаконява създаването на потомство от инцестуална връзка. Гадно ми е, сори.



Защо?Какво е толкова гадното в едно такова потомство?Няма да има човешка душа или..? newsm78
И изобщо..Какво ви влиза в работата,какво правят хората в спалнята си?
Разбирам да се обсъжда закон за задължителен инцест,да се тръшкате..Ма нещо дет на практика не ви касае..Не ви разбирам,честно..Кой където иска и както иска..Стига да няма насилие срещу друга личност.  

# 142
  • Мнения: 2 811
Защото се създава болно потомство. Насилие е спрямо бъдещото поколение. Не ме интересуват възвишени теории, против съм да се правят нарочно болни деца. И, не, за мен не е еквивалентно на това да се правят деца от болни хора. Тези са здрави прави, могат да имат деца от другиго. Имаше такъв случай в Германия - брат и сестра. от 4 деца, три бяха с увреждания.

# 143
  • Мнения: 5 710
мисля, че вече съвсем го ударихте на свободни разсъждания/фантазии ...
от една супер тъпа 'статия', базирана на половинчата ,недостоверна и манипулирана информация,истината за която се открива с 3 клика "Европа' заприлича на свърталище на извратеняци и канибали.
бягайте към Русия, там такива неща няма Whistling

# 144
  • Мнения: 682

Защото такава е волята на бог (и на равина). Говорим за ултрарелигиозни общности, с малко членове и пълна забрана за контакти с външния свят. Даже нямат право на контакти с последователите на равина от съседната улица, който тълкува писанието по мааааалко по-различен начин от нашия човек - което пък го прави еретик в нашите очи Wink. Нямат избор - пърцат когото могат. А и образованието им липсва. Съпротивляват се на всичко ново - има опити на една организация да ги ограмоти по темата, но не особено успешни. Тотално чужд начин на мислене.

По принцип е доста рестриктивно, да, но не точно. Жените работят (макар че те са с повечко деца, така че няма как да работят непрекъснато). Мъжете - има такива, които предпочитат да се отдадат на изучаването на Талмуда, съответно са в йешива и може цял живот да прекарат в изучаване/дискутиране/интерпретации на текстовете. Ашкенази не е равно на ултра-религиозни. Това са евреите от Германия, Полша и пр. (където вече много ги и няма). У нас има сафради.

# 145
  • Мнения: 3 242

Защото такава е волята на бог (и на равина). Говорим за ултрарелигиозни общности, с малко членове и пълна забрана за контакти с външния свят. Даже нямат право на контакти с последователите на равина от съседната улица, който тълкува писанието по мааааалко по-различен начин от нашия човек - което пък го прави еретик в нашите очи Wink. Нямат избор - пърцат когото могат. А и образованието им липсва. Съпротивляват се на всичко ново - има опити на една организация да ги ограмоти по темата, но не особено успешни. Тотално чужд начин на мислене.

По принцип е доста рестриктивно, да, но не точно. Жените работят (макар че те са с повечко деца, така че няма как да работят непрекъснато). Мъжете - има такива, които предпочитат да се отдадат на изучаването на Талмуда, съответно са в йешива и може цял живот да прекарат в изучаване/дискутиране/интерпретации на текстовете. Ашкенази не е равно на ултра-религиозни. Това са евреите от Германия, Полша и пр. (където вече много ги и няма). У нас има сафради.

В Бг евреите не са ли Ашкенази ? Струва ми се, че няма как в Бг да са сефарди , пък и не изглеждат като тях.

# 146
  • Мнения: 2 811

бягайте към Русия, там такива неща няма Whistling

където и да го има, на мен ми е гадно. освен това, в русия е имало викинги.  Бях чела как след втората световна война в Русия и Германия имало масово деца родени с психични отклонения заради инцестите --тъй като нямало мъже. Да друсаш по време на бременност е по-малко опасно от кръвосмешение.

# 147
  • Мнения: 2 811

Защото такава е волята на бог (и на равина). Говорим за ултрарелигиозни общности, с малко членове и пълна забрана за контакти с външния свят. Даже нямат право на контакти с последователите на равина от съседната улица, който тълкува писанието по мааааалко по-различен начин от нашия човек - което пък го прави еретик в нашите очи Wink. Нямат избор - пърцат когото могат. А и образованието им липсва. Съпротивляват се на всичко ново - има опити на една организация да ги ограмоти по темата, но не особено успешни. Тотално чужд начин на мислене.

По принцип е доста рестриктивно, да, но не точно. Жените работят (макар че те са с повечко деца, така че няма как да работят непрекъснато). Мъжете - има такива, които предпочитат да се отдадат на изучаването на Талмуда, съответно са в йешива и може цял живот да прекарат в изучаване/дискутиране/интерпретации на текстовете. Ашкенази не е равно на ултра-религиозни. Това са евреите от Германия, Полша и пр. (където вече много ги и няма). У нас има сафради.

В Бг евреите не са ли Ашкенази ? Струва ми се, че няма как в Бг да са сефарди , пък и не изглеждат като тях.
при нас са сефарди, дошли от испания, доколкото знам.

# 148
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 991
май именно те бяха държавата с най-висок процент рак, ако не се лъжа

Лъжеш се. И не само за това. Но не е за Исландия темата.

# 149
  • Мнения: 5 710
то в историята какво ли няма.
имах предвид, че сега на днешно време никой не пасе трева, северните държави са ултра развити , както се разбра имат и превенция на инцеста, та твърденията как искат да се плодят по права линия всъщност май  нямат нищо общо с истината.  А пък твърдението е с адрес "Европа" , та съвсем.
Мн. ми е интересно как "ЕВРОПА' ще приеме и узакони плодене в семейството. Смешки.
Но автора много чете .ру , там какво ли не пише.

Общи условия

Активация на акаунт