С какво да махам грим на чувствителни очи, но да маха и спирала?????????

  • 4 438
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 585
Не съм искала да те обидя, просто ми звучи много невероятно.
Извинявай ако съм те засегнала   bouquet

# 16
  • Мнения: 35 965
аз също препоръчвам Виши, но друг продукт - дегримъор 3 в 1 /моите очи също се зачервяват и щипят, а в добавка изревавам и кило сълзи, текат по мен и не мога да ги спра/; другият продукт не Виши не съм го ползвала, но този е мн. подходящ за мен

# 17
  • Мнения: 1 564
Аз имам на Регал, и съм много доволна. Peace
--------------------------------------------------------------------------------------------
 smile3521

# 18
  • Мнения: 256
Нищо!Карай.Исках да помогна. Все пак различни кожи различна козметика понасят.Дано намериш нещо подходящо.

# 19
  • Мнения: 1
YVES ROCHER Bio Calmille eye make-up remover gel невероятен е.Най-доброто,което съм ползвала.Не знам обаче дали ще си го намериш моя е от САЩ.Би трябвало да го има в Бонжур.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
И аз ползвам на Регал - антибактериален гел за почистване на грим. Не дразни очите, евтин е и мирише много хубаво!

# 21
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 708
Не понасям никакви лосиони, но сега използвам едно масло на AVON, което е 1/2 някаква мазна субстанция и 1/2 воден разтвор. Страхотно маха грим и спирала и ВЪОБЩЕ не дразни очите. Обикновено е на страницата с водоустойчивите гримове.

# 22
  • Мнения: 17 407
Ако 16-17-18 лева/не си спомням точно/ за 300 мл. не ти се виждат много:

Успокояващ почистващ лосион с ултра-успокояващ фитофенол от роза - за чувствителна кожа и очи от серията Purete Thermale на Vichy/преписано дословно от брошурата/.
Ползвала съм го и е перфектен - сваля грима идеално и изобщо не дразни очите.

Аз ползвам това. Маха без проблем водоустойчива спирала. Изобщо супер  е Sunglasses

# 23
  • Мнения: 585
Мерси за всички отговори.
Купих си лосиончето на Виши - 17,50 от аптеката до нас.
Вече го пробвах и на пръв поглед е доста добро.
Наистина не дразни очите, дори свива порите по лицето - това е плюс.
Ако имам по-нататъшни наблюдения пак ще пиша.   bouquet  bouquet  bouquet за всички Ви

Общи условия

Активация на акаунт