От колко време не сте били в БГ и планирате ли ходене?

  • 1 430
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 86
Маи аз не съм си ходила от най-дълго 5 год.? Сигурно и таз година няма да стане, защото наш'те се гласят да идват

# 16
  • Мнения: 369
Обмисляме това лято да си идем. И ние ще трябва да представим на родата нашият бонбон  baby_neutral . Ще бъдат 2 години откакто сме тук.

# 17
  • Мнения: 514
Ние не сме се прибирали от август 2004-а. По принцип се стараем да си ходим в родината всяко лято. След всяка почивка в Бг, се връщам тук със свита душа. Бг ми липсва всеки ден, с нетърпение чакам да се престрашим и приберем завинаги. Всяка година го отлагаме за следващата Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 183
Лятото на 2003 си бяхме двамата с Томи в България за 4 месеца. ще ми се за Коледа да си идем.

# 19
  • Мнения: 992
Последно бях в бг април 2005.
Смятам лятото пак да ходя, юли-август

# 20
  • Мнения: 1 128
Аз ходих миналия Август следкато не бях стъпвала там пет години.Само4е на мен цялото ми семейство е тук.Остава ми моята приятелка,но и те сШте се изнасят оттам,така 4е скоро няма да е.Да ви кажа 4естно аз се разо4аровах.Много си поплаках как е страната.

# 21
  • Pierrefonds, CA
  • Мнения: 802
Oт БГ се върнах края на октомври '2003.Бях там 4 месеца.  Юни'06  заминавам за 1 месец и 3 дни  Grinning

# 22
  • Мнения: 508
На 28/02 стават 2 години когато за последно видях Б-я.Средата на март се прибираме и ще останем до края на август в Бургас:)

# 23
  • Мнения: 138
Интересно ми е, тези които са си ходили след по-дълга пауза - как Ви се отрази прибирането до България? Тип - "догодина пак се прибирам" или "ще пропусна за още няколко години"?

# 24
  • Мнения: 804
Интересно ми е, тези които са си ходили след по-дълга пауза - как Ви се отрази прибирането до България? Тип - "догодина пак се прибирам" или "ще пропусна за още няколко години"?
И на мен ми е интересно? Ние сме от кратко време тук, 1 година, септември плануваме първото завръщане за месец, тогава ще сме година и половина извън страната, вече нямам търпение Hug

# 25
  • Мнения: 3 611
За Нова Година си бяхме там.  Grinning
Сега си правя едни планове средата на март пак да си ида...   Party

# 26
  • Мнения: 1 526
не си бях ходила от 5 години! За това пък миналото лято си бяхме цяло лято там.Дори и да имам неприятни изживявания с бюрокрацеята там винаги ми е било мъчно за природата, близките и приятелите. Confused Но какво да се прави, сами сме си го избрали.

# 27
  • Мнения: 1 783
От година и половина.... Sad  и не се вижда скоро да отидем.  Не знам как успяват някои от вас да ходят по месец и половина или по няколко пъти на година.  Аз имам само 2 седмици отпуска и то за кое по-напред да стигне?  Така е в страната на капитализма, не като социалистическа Европа, с по 4-5 седмици отпуска на година Simple Smile.  Но както вече каза някои, сами сме си го избрали и честно, тук сам значително по-добре от България, макар че ми липсват семейството и приятелите.

# 28
....от ули миналата година не съм си ходила ..........много ми е мъ4но  Cry

# 29
  • Мнения: 444
Nie sme ot 5 meseca v Kanada,ama lqtoto shte se priberem zna4i sled 10 meseca, samo s malkata. Na men mi e mnogo ma4no i mi se pribira...!!!

Общи условия

Активация на акаунт