Мода за миньончета???

  • 8 948
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 164
а на всичкото отгоре и самите ми прасци са доста слаби. Та ми се струва, че с такава дължина ще изглеждам сякаш имам забити солети под полата,

 Joy Joy мнооого точно си го казала hahaha и аз така ще се чувствам макар, че при мен всичко си е съразмерно Heart Eyes

А на въпроса ти за високите ботуши и набутаните панталони/дънки в тях-категорично  Naughty На БУБА й стоят супер, но на мен Sick

# 61
  • София
  • Мнения: 3 687
Аз специално си купих високи ботуши. Високи, високи до под коляното. Нося си дънките вътре, изобщо не изглеждам зле, или поне така си мисля Laughing.
Вчера пък си купих панталон 7/8 и с новите ботуши дори страхотно седят. За съжаление в момента нямам камера, защото е на ремонт, иначе бих снимала за да видите.

Въпросните поли, много ми харесват, но не съм мерила и не мога да се изкажа. Може би пък с ботуш до под коляното ще изглеждат добре. А те с какви обувки могат да се носят?

Последна редакция: нд, 12 фев 2006, 22:51 от asa

# 62
  • Мнения: 5 140

Въпросните поли, много ми харесват, но не съм мерила и не мога да се изкажа. Може би пък с ботуш до под коляното ще изглеждат добре. А те с какви обувки могат да се носят?

Аз точно с висок ботуш я нося.
Ще се снимам и ще покажа.

Общи условия

Активация на акаунт