А има ли фенове на тениски с провокативни надписи?

  • 5 932
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Айде, като направя манифактурата, ще свиркам Whistling.
Мани...аз като направих толкова тениски, мъжО вика, давай, да продаваме! Ти ще ги правиш, аз ще продавам... Rolling Eyes
Kазвам му, ми прави ги ти, то да продава готов продукт всеки знае...

Мерси, Кейси Simple Smile

# 31
  • Мнения: 6 243
Имам няколко
"Legalize Marijuana" - с едно голямо листо трева

"If you are smoking during sex
maybe you're doing it too fast" -тази е с два заека, дето се тряскят, та пушек се вдига.

Но и двете са ми подаръци и са от широките, та нестават за излизане, само спя с тях.

Иначе имам една тесничка с трите маймуни - не знам, не чух, не видях, под които пише "Funky" - не знам каква е връзката, но много хваща око. Има и ламенце на тигелите. Абе кич та дрънка.

# 32
  • Мнения: 6 243
Бу, що не си направим за Седмицата на кърменето тениски с


Ако те мързи, направи само на мене, за рождения ден, а аз ще ти отстъпя правата върху

# 33
Здрвейте!
Бу, много се запалих по идеята за рисуване върху дрешки и ми се ще да подаря една такава на моята половинка за Свети Валентин! Hug Можете ли да споделите от къде мога да си купя такива бои? Praynig

# 34
  • Мнения: 7 837
Естествено, да не забравя и тениските за ценители  Sunglasses



Такива поне се продават в БГ. А и сега покрай Депеш, предполагам че феновете ще се обзаведат  Grinning

Dragon's Bride съм я запомнила с разни манияшки тениски

# 35
  • Мнения: 174
Харесвам цифри, на тениски, якета, панталони, много ме кефят Laughing

# 36
  • Мнения: 35 968
bubanka, тениската е идеална, поне за купони  Twisted Evil

... и фосфоресцира на дискотечна светлина  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 2 407
Да много ги харесвам.{img]http://www.gify.nou.cz/mangosi1_soubory/165.gif[/img]

# 38
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Здрвейте!
Бу, много се запалих по идеята за рисуване върху дрешки и ми се ще да подаря една такава на моята половинка за Свети Валентин! Hug Можете ли да споделите от къде мога да си купя такива бои? Praynig
Аз се намърдах да ти отговоря.  Laughing Текстилини бои всякакви и даже маркери има в магазините за худ. материали, а също съм виждала и в Ориндж. Гледай обаче внимателно какво пише на етикетите - за какви материи са, как се фиксират и пр.

# 39
  • Мнения: 3 576
А, извинете ама какво значи това DE PUTA MADRE???   Embarassed Горе-долу си го превеждам, ама не съм сигурна.
Виждала съм доста хора да го носят.

И още един въпрос (малко извън темата) - къде в центъра или в Люлин правят такива тениски с моя снимка и чаши??
Преди бях открила един такъв много готин бг сайт, точно с идейни тениски, но сега се скъсах да го търся и не го намирам.

Упс, току що го намерих - ето за феновете на провокативни надписи  Wink
http://t-shirt.hit.bg/
Но все още търся за печат на чаши  Laughing

# 40
  • Мнения: 918
Ето част от последните ми попълнения  Wink

 

Определено манията ме тресе  Crazy

Кейси-то Wink, скоро наближава 8-ми март, тая ако ти е омръзнала.....................такоооооова...........ъъъъъъъ. Може да я прехвърлиш насам. Аз ще ти пратя малко суджук Blush Laughing

# 41
  • Мнения: 7 837
звезделина, тая тениска като ми омръзне, директно ще я изям  Laughing

# 42
  • Мнения: 918
ЕЕЕе никъв суджук за теб, ще си направя обеци от него Mr. Green

# 43
Цитат на: Vruhche в Четвъртък, 09 Февруари 2006, 16:47
Здрвейте!
Бу, много се запалих по идеята за рисуване върху дрешки и ми се ще да подаря една такава на моята половинка за Свети Валентин! Hug Можете ли да споделите от къде мога да си купя такива бои? Praynig
Аз се намърдах да ти отговоря. Laughing Текстилини бои всякакви и даже маркери има в магазините за худ. материали, а също съм виждала и в Ориндж. Гледай обаче внимателно какво пише на етикетите - за какви материи са, как се фиксират и пр.
Благодаря Vasilisa Umnica!  bouquet
В събота съм в  Oringe да набавя материали   Laughing

# 44
  • Мнения: 6 243
Но все още търся за печат на чаши  Laughing
В "Офис 1 " правят чаши

Общи условия

Активация на акаунт