Отговори
# 690
  • Мнения: 34
                         

сладки и спокойни Фемирски и Чаатайски сънища къзларчета Hug Hug Hug Hug Hug
ии геджелер и от мен smile3524 newsm46 smile3524

# 691
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Аууууууу сички изполягахте бре, ся за 2 часа ко ши спитИ Mr. Green

Габи Hug за пореден и не последен път Лека нощ Hug Hug Hug

Жани Hug Диди Hug лека и на вас Hug Hug Hug

До след малко Mr. Green Алармята е включена  Joy Joy Joy

# 692
  • София
  • Мнения: 379
Опа аз си върнах часовника  Mr. Green Joy Joy Joy ся мога си легна спокойно, но преди това, отварям аз мамата и викам да попрегледам какво е ставало докато бях на тръстиката и на какво попадам  Crazy Crazy

Синеок Емко  Crazy Crazy охххх много ми харесвааааааа на мен пък Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Цитат



пп Незнам кой я е пуснал ама ще го чичечна веднагически  newsm51 newsm51 newsm51  Hug Hug

Душички аз си лягам спокойна, че съм върнала часовника  hahaha охх и ся как да заспя след синеокия Емко  Crazy Heart Eyes ooooh!  Та лека нощ  Hug Hug Hug Hug




# 693
  • Мнения: 0
Айде ставайте връщайте и лягайте Mr. Green

И по едно кафе с мляяяко Grinning



Слънчице лека Hug

   
diana(ДруготУ ВИП Нарцис ), Ulusoys sunshine (2 от Випувити) (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема. севриозните откачалки Mr. Green

# 694
  • София
  • Мнения: 379
Ренка  Heart Eyes Hug Hug това кафенце толкова вкусно ми изглеждаааааааа  Heart Eyes ама няма го пия, че си легнах  Mr. Green
А, е нали за туй сме ВИП  Mr. Green неслучайни са тия титли и съвсем заслужени, чок зор беше докато ги получим  Naughty ooooh!  Joy Joy ама аз викам да се претитуловаме от ВИП на МОП / в превод, ако се чудите МОП-много откачена персона, не какво да е  Naughty Joy Joy/  Joy Joy Joy Joy


Айде лягам, че  #Crazy  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 27 окт 2013, 03:33 от Ulusoys sunshine (2 от Випувити)

# 695
  • Мнения: 0
Ренка  Heart Eyes Hug Hug това кафенце толкова вкусно ми изглеждаааааааа  Heart Eyes ама няма го пия, че си легнах  Mr. Green
А, е нали за туй сме ВИП  Mr. Green неслучайни са тия титли и съвсем заслужени, чок зор беше докато ги получим  Naughty ooooh!  Joy Joy ама аз викам да се претитуловаме от ВИП на МОП / в превод, ако се чудите МОП-много откачена персона, не какво да е  Naughty Joy Joy/  Joy Joy Joy Joy


Айде лягам, че  #Crazy  Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
Joy Joy Joyможе и МПП сещайте се сами Mr. Green Айде марш Laughing  и тебе кат Гъбака да те гоним Hug

Ди лека Hug

Чао и от мен Hug

# 696
  • Мнения: 11 820
Аз са върнах никой няма  newsm78

# 697
  • Мнения: 7 162
Добро утро  Hug
Ама вие наистина сте откачалки nuts  да чакате до сабахлям, за да върнете часовника  tooth   

Хайде,кафенце за разсънване

Скрит текст:

# 698
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Добро утро поспаланки Grinning Grinning Grinning Grinning

Айде и с един час повече ни съ ли наспахте Mr. Green

Ани Hug благодаря за кафенцето Hug Hug

Айде и от мен една доза за който ще има нужда Wink

Скрит текст:


и по две вкусни филийки  Simple Smile

Слънчице Hug може не само МОП, ами и МЕП /много ентелегентна персона Mr. Green/ Joy Joy

Хубава и слънчева неделя  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny  Nature Sunny

# 699
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тутууууу-бауууууууууууу Mr. Green

Ха здравейтиииии... Hug Hug Hug Hug Hug

Гушки за све  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ей, цела вечер ме немаше, скрита в библУтеката и никой не пита къде съм....ами ако се бех удавила???? Mr. Green
Това беше удар по Нарцистичната ми природа... Whistling Whistling Whistling

Инак много се кефа как сте си прекарали...простачките и полуЕнтелегентната Laughing

# 700
  • Мнения: 123
 smile3507

Давайте тройната доза кафе! Сякаш не съм спала един час повече.... Rolling Eyes

Ха сега, добро неделно утро!  Hug Hug Hug Слънчево, прекрасно, вълшебно!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR1WqzLva_TLm09ZztGy7wetrj-02D7VFpwt9-fVoSxQt8TaKnkxQ

Да се усмихнем и да се насладим на новия ден!!!  Party

Скрит текст:

# 701
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЕлитУлия,  Hug Ди, Hug АнитУ Hug

На мен ми требва не кафе , а мувалис...от как съм станала съм Робокоп...всичко ме боли...не моЙ се раздвижим...абе с две думи...кръста, пръста и левата плешка... Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 702
  • Мнения: 21 201
Привет Ви.
Голям е сладур този Сафери.

# 703
  • У дома :)
  • Мнения: 110
Оооооо Зизулия Hug де съ губиш Hug

Ди Hug  за кафенцето и музикалното оформление Hug Hug Hug

Лелче Hug рано рано ни подпука с хапуитИ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 704

Общи условия

Активация на акаунт