Новите ни козметични похождения 49

  • 60 843
  • 721
  •   1
Отговори
# 675
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Епонка, много се радвам за теб! Розовия или златистия вариант получи?
Вече все повече нямам търпение да получа моята. Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2 843
И аз чакам с нетърпение отзивите на Епона - тук или в темата за Сефора.

Balm Balm 100% Organic Lip Balm - Rose Geranium:

Този балсам за устни не е никак лош (само малко по-силно е парфюмиран, но на мен не ми пречи). Много харесвам продуктите на този бранд.
П.П. Не се изразих правилно: миризмата е по-силна, но иначе се води органик, тоест. парфюмирането не е изкуствено.

# 677
  • Мнения: 20 157
В Сефора бяха страхотни днес  Grinning Аз си взех Make Up For Ever primer 1, който поне малко да неутрализира розовите ми бузки  Mr. Green

Става ли за спукани капиляри?

# 678
  • Мнения: 557
Мациии честито червило - страхотно е. Party Flutter Crazy

Момичета за точките в картата от Бюти зона и Дъглас дали може да се проверят в интернет -  по телефона  или трябва на място в магазините ? Thinking

# 679
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 327
Gadamer, доволна ли си от серума? Видях че и ти си го взела.
Deadly_vesi, ще отида да питам за свещта, страшно ми харесват такива неща,а само с олиото ли я дават. Имам още от него,но е на свършване.

На първа проба много ми харесва, но всъщност снощи за първи път го сложих. Харесва ми аромата, консистенцията, много приятно попи в кожата...но ще видя как ще се отрази като го изразходя целия. Възлагам надежди на него, защото е подходящ за моята кожа, възраст и нужди, дано да оправдае надеждата. Четох, че е много подходящ като основа за грим, така че ще го ползвам и сутрин преди грима.

Ауу, това Рири червило съм го пропуснала, страхотно е. Освен ако не е същото, което Денси пробва в МАС  newsm78

# 680
  • Мнения: 31 156
Същото е!
Епона, честито бижу! Heart Eyes Hug  bouquet Много е красива. Аз все още се чудя розовата ли да поръчам?!

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 426
Revitalisant   Heart Eyes

# 682
  • София
  • Мнения: 1 573

Последна редакция: пн, 18 ное 2013, 21:41 от Графиня дьо Адри́

# 683
  • Мнения: 4 428
Ау, Адри, тоз Шанел 65 много ми харесва  Flutter Да не го забравиш за срещата  Hug

# 684
  • Мнения: 557
 Flutter
Много симпатично комплектче точно от каквото имах нужда. Whistling
http://media.escentual.com/catalog/product/cache/7/image/602f0fa … _about_eyes_2.png

Само такъв пясък нямах  Blush
http://1.bp.blogspot.com/-dT8ZYDYI1Nc/Ub2ScX3g0PI/AAAAAAAAD_M/8r … DSC08564-crop.JPG

# 685
  • София
  • Мнения: 1 573
Няма да го забравя  Peace Умопомрачително прекрасен е на лицето  Heart Eyes
Днес цял ден си ходя с две различни скули, ама не се стърпях просто да пробвам и двата Crazy
Добре, че ми виси косата от едната страна да крие и да не бие много на очи  Laughing

# 686
  • Мнения: 134
Графиня дьо Адри́, честити ти ружове! И двата са прекрасни. И на двата им се чудя от много време. Миналата година като си търсех прасковен се колебаех точно между Espiegle и един друг шанелски и взех втория. Не, че моят е лош, ама вътрешно ме гложди още.

# 687
  • Мнения: 3 248
Мерси, момичета. Блясъкът ми се струва хомогенен, не като коледната шанелска, но ще направя сравнение като направя суоч. Струва ми се, че става и за хайлайтер, и за цяло лице с по-мека четка. Цветът е розовият. Купувана е от магазин в Лондон. Като си "поиграя" с нея ще напиша впечатления в МАС/Сефора темата.

# 688
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
OPI Excuse Moi!

# 689
  • Мнения: 220

2 неща на Palmer's
Скрит текст:


Lush:

Общи условия

Активация на акаунт