Re: SportsDirect-59

  • 48 152
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 296
МОЛЯ за помощ  ooooh! пуснах поръчка в събота но ми показваше грешка при плащането и днес ходих в банката и от там ми казаха, че парите са запорирани за поръчката , но при мен меил за направена поръчка не е пристигнал  #Crazy даже артикулите не са нулирани, а са си в чантата  Sad какво да правя незнам  #Cussing out
Пиши на СД на мейла от 1 пост на темата с молба да потвърдят, че нямаш направена поръчка на тази дата и на тази стойност, който мейл ще ти послужи пред банката за освобождаване на парите. Другият вариант: парите се освобождават автоматично след определен срок, който за всяка банка е различен - от 1 седмица до 45 дни.

да в банката казаха че ще ми освободят парите на 07,11 , но аз не искам парите, а поръчката , имам артикули които ако чакам пак  07 ще ми свършат нещата  ooooh!
Още като си пускала поръчката в събота е трябвало да ти направи впечатление, че кошницата ти не се е изпразнила и в ордър хисторито нямаш отразена поръчка... евентуално да я повториш.  Peace
Сега и да им пишеш, а и ако благоволят да ти отговорят, ще ти кажат, че няма как да ти изпратят нещата, които при тях не са отразени, че са поръчани.

# 61
  • Мнения: 55
Ева аз забелязах че артикулите са си там , даже не мислех че изобщо имам блокирана сума, защото колкото и пъти да натисках да платя ми излизаше грешка  ooooh! и сега какво да правя да си чакам да ми пуснат парите ли ? Мога ли да вкарам друга сума и да пусна на ново ? От банката ми дадоха номер да им пиша че деиствително имам блокирани пари  newsm78 каква стъпка да претприема незнам  ooooh! моля те да ми кажеш   bouquet

# 62
  • Мнения: 15
Здравейте, въпрос към тези, на които ДЧЛ са връщали пратка заради лошо опаковане - колко време ви се забави поръчката. моята е от 13.10,шипната на 17.10. звънях няколко пъти на спорта, писах им а те ми казват, че отнемало няколко дни докато получат поръчката и я пратят пак, да съм чакала е-мейл....само че вече 2седмици нищо.. до колко време мога да си искам парите, ако неполуча поръчка? мерси предварително за отговорите.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 296
Ева аз забелязах че артикулите са си там , даже не мислех че изобщо имам блокирана сума, защото колкото и пъти да натисках да платя ми излизаше грешка  ooooh! и сега какво да правя да си чакам да ми пуснат парите ли ? Мога ли да вкарам друга сума и да пусна на ново ? От банката ми дадоха номер да им пиша че деиствително имам блокирани пари  newsm78 каква стъпка да претприема незнам  ooooh! моля те да ми кажеш   bouquet
Аз на твое място бих повторила поръчката, ако имам свободни пари. И след това бих си изчакала банката да ми освободи блокираните пари. Щом са ти казали 7.11 пак е добре, че в моята банка ги държат блокирани 45 дни... ooooh!
Иначе, сайта няма какво да направи по повод тия блокирани пари. Те не са предприемали никакви действия спрямо тях, няма да имат и претенции към тази сума, защото реално нямаш направена поръчка.


Здравейте, въпрос към тези, на които ДЧЛ са връщали пратка заради лошо опаковане - колко време ви се забави поръчката. моята е от 13.10,шипната на 17.10. звънях няколко пъти на спорта, писах им а те ми казват, че отнемало няколко дни докато получат поръчката и я пратят пак, да съм чакала е-мейл....само че вече 2седмици нищо.. до колко време мога да си искам парите, ако неполуча поръчка? мерси предварително за отговорите.
Тракинг № нямаш ли да проследиш къде се намира въпросната поръчка?

# 64
  • София
  • Мнения: 5 756
Имa ли някой който е поръчвaл мaрaтонки,кецове .Хелоу Кити дa кaже отг ли си нa номерa?

# 65
  • Мнения: 0
МОЛЯ за помощ  ooooh! пуснах поръчка в събота но ми показваше грешка при плащането и днес ходих в банката и от там ми казаха, че парите са запорирани за поръчката , но при мен меил за направена поръчка не е пристигнал  #Crazy даже артикулите не са нулирани, а са си в чантата  Sad какво да правя незнам  #Cussing out
Пиши на СД на мейла от 1 пост на темата с молба да потвърдят, че нямаш направена поръчка на тази дата и на тази стойност, който мейл ще ти послужи пред банката за освобождаване на парите. Другият вариант: парите се освобождават автоматично след определен срок, който за всяка банка е различен - от 1 седмица до 45 дни.

да в банката казаха че ще ми освободят парите на 07,11 , но аз не искам парите, а поръчката , имам артикули които ако чакам пак  07 ще ми свършат нещата  ooooh!

Здравейте,
При мен се случи същото нещо на 15.10.2013. Само, че още когато от SD видях съобщението за грешка в плащането, си погледнах парите в банката ( да не би да са по-малко)... и те вече липсваха, а ги бях вкарала точно 10 мин. преди това. При което се паникьосах малко...все пак едни 1000лв изчезнаха ей така..рефрешнах сайта на SD и пак същото, продуктите си седят в кошницата и не мога да направя плащане. Обадих се в банката, от там казаха, че парите са блокирани, и да пиша на сайта да ми пратя мейл с потвърждение, че не са дърпали пари от моята сметка към нея дата. До сега отговор от SD нямам! От банката казаха, че ще ми освободят парите след 45 дена!!!! Слава богу успях да намеря други едни пари, и да си пусна на ново поръчката. Продължавам да пиша на SportsDirect и се надявам да ми отговорят, за да си получа обратно парите, колкото се може по-скоро!

# 66
  • Мнения: 934
Имa ли някой който е поръчвaл мaрaтонки,кецове .Хелоу Кити дa кaже отг ли си нa номерa?
Аз съм взимала ето тези кецове.
http://www.sportsdirect.com/hello-kitty-canvas-childrens-hi-top-trainers-034011
Уголемени са според мен, взех С12, а щерката едва тази есен ги носи и пак са и големи. На Дисней маратонките са и същия номер, но са и таман.

# 67
  • Мнения: 2 892
Shamrock  много благодаря за подробната информация....гледам че в момента са на много добри цени и искам да взема за приятелски деца-бебчета  Hug

# 68
  • Мнения: 55
МОЛЯ за помощ  ooooh! пуснах поръчка в събота но ми показваше грешка при плащането и днес ходих в банката и от там ми казаха, че парите са запорирани за поръчката , но при мен меил за направена поръчка не е пристигнал  #Crazy даже артикулите не са нулирани, а са си в чантата  Sad какво да правя незнам  #Cussing out
Пиши на СД на мейла от 1 пост на темата с молба да потвърдят, че нямаш направена поръчка на тази дата и на тази стойност, който мейл ще ти послужи пред банката за освобождаване на парите. Другият вариант: парите се освобождават автоматично след определен срок, който за всяка банка е различен - от 1 седмица до 45 дни.

да в банката казаха че ще ми освободят парите на 07,11 , но аз не искам парите, а поръчката , имам артикули които ако чакам пак  07 ще ми свършат нещата  ooooh!

Здравейте,
При мен се случи същото нещо на 15.10.2013. Само, че още когато от SD видях съобщението за грешка в плащането, си погледнах парите в банката ( да не би да са по-малко)... и те вече липсваха, а ги бях вкарала точно 10 мин. преди това. При което се паникьосах малко...все пак едни 1000лв изчезнаха ей така..рефрешнах сайта на SD и пак същото, продуктите си седят в кошницата и не мога да направя плащане. Обадих се в банката, от там казаха, че парите са блокирани, и да пиша на сайта да ми пратя мейл с потвърждение, че не са дърпали пари от моята сметка към нея дата. До сега отговор от SD нямам! От банката казаха, че ще ми освободят парите след 45 дена!!!! Слава богу успях да намеря други едни пари, и да си пусна на ново поръчката. Продължавам да пиша на SportsDirect и се надявам да ми отговорят, за да си получа обратно парите, колкото се може по-скоро!


точно така и на мен по този начин ми стана  ooooh! даже артикулите си стоят още в кошницата  #Crazy има ли смисъл да им пиша или да си изчакам датата за освобождаване на парите, а междувременно да вкарам други за поръчката  Sad

# 69
  • Мнения: 0
Ами както си решиш...аз доста се бях стреснала отначало и им писах...така или иначе разбрах, че парите не са къде да е (както си мислех в началото), задържани са от(в) банката, което ме успокои, но продължавам да им пиша на SD през 1-2 дена...просто ме ядосват сега, че не ми отговарят, а и заради тях..или проблем с техният сайт аз не мога да си ползвам парите!!! Така че пиши им...дано да се усетят в крайна сметка, че проблемът е в тях!

# 70
  • Мнения: 221
Момичета, тази марка отговаря ли си на номера  http://www.sportsdirect.com/airwalk-charlene-ladies-skate-shoes-244007   - за 36 дали ще е добре 3 или трябва да поръчам 4-ка  Peace

# 71
  • Мнения: 733
Имa ли някой който е поръчвaл мaрaтонки,кецове .Хелоу Кити дa кaже отг ли си нa номерa?
Аз съм взимала ето тези кецове.
http://www.sportsdirect.com/hello-kitty-canvas-childrens-hi-top-trainers-034011
Уголемени са според мен, взех С12, а щерката едва тази есен ги носи и пак са и големи. На Дисней маратонките са и същия номер, но са и таман.
Ние лятото купихме от гумените чехлички за морето, номерът беше точен...

# 72
  • Мнения: 2 180
Всъщност проблемът не е в сайта. Често се случват такива неща заради комуникационна грешка. Преди време бях чела много хубаво и обосновано мнение за Борика и банковите разплащания, което не мога да пресъздам, но накратко в тях е проблема. На мен ми се е случвало с плащания към Франция, Китай, Англия и съвсем няма повод да се сърдим на сайта. Все едно да си пиша поста тук, нета ми да спре и да се сърдя на бгмамма, че не мога да постна.  Laughing

# 73
  • Мнения: 0
Всъщност проблемът не е в сайта. Често се случват такива неща заради комуникационна грешка. Преди време бях чела много хубаво и обосновано мнение за Борика и банковите разплащания, което не мога да пресъздам, но накратко в тях е проблема. На мен ми се е случвало с плащания към Франция, Китай, Англия и съвсем няма повод да се сърдим на сайта. Все едно да си пиша поста тук, нета ми да спре и да се сърдя на бгмамма, че не мога да постна.  Laughing

Ами може и да си права Simple Smile В крайна сметка не знам и аз кой е виновен...от няколко години пазарувам онлайн и за пръв път ми се случва такава случка - с техният сайт.. за това предположих, че проблема е в тях Thinking

# 74
  • Мнения: 55
Благодаря Ви за разбирането Simple Smile сега остава да чакам до 07,11 да ми пуснат парите, защото ме е страх да пусна друга въпреки че съм сигурна че не са я приели за обработка Sad

Общи условия

Активация на акаунт