Количка Tutis Zippy ?

  • 9 301
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Ако ще съм от полза мога да кажа с каква количка заменихме Zippy .Бебчо се чувства уникално гръбчето му е изправено не се изпотява на гръбчето и не е необходимо да сменям чаршафи като луда.Сгъва се с една ръка а в другата държа бебчо и така слизаме и качваме три етажа като не я нося а я дърпам след мен сгъва се така че все едно остава на задните си гуми по-скъпа е ние взехме само коша за след 6 месеца но си заслужава уверявач се за пореден път че по-скъпото е по-добрия вариянт а и нали е за бебчо всеки иска най-доброто.Взихме я на изплащане за две години по 75лв.на месец не е задължително да даваш парите на куп.Незнам дали мога да кажа марката и магазина за да не е реклама но количката е уникална за детето и най важното е че гърбът му е изправен аз цял живот страдам от кръст и искам дитето ми да не зное каквж е това и ако мота да му помогна с по-скъпа количка ще го направя.

# 16
  • Мнения: 37
Здравейте, стана ми много интересно да разбера за каква количка иде реч! Ще чакам отговор!

# 17
  • Мнения: 6
Става въпрос за dsland води се копие на Stokke аз бах скептична към тизи модели но когато обиколихме почти всички магазини с бебчо и го слагах във всяка количка в тази просто сияеше виждаше всичко беше му много удобно и той сам си я избра а екстрите и относно стълбите ме улесниха много колебаех се за цената обвинявах се че се глезя и мога да си нося 23кг с бебчо всеки ден но накрая се склоних.Струва 1600 с летния зимния и коша за кола чадърче дъждобран комарник и одеяло но ние взехме само летния бебчо е почти на 6 месеца и цената е 1300.Има я в Рая Тойс можете да я видите в сайта им и на живо в магазина.Не съжалявам има огромнааа разлика в удобството на бебчо спрямо предишната ни количка  Zippy.

# 18
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Има ли ползващи летния кош?  Как по дяволите се прати 5 точковия колан..  Имам една допълнителна хвърчаща каишка и никъде не намирам от къде се прекарва в самата количка..  Захвата за другите колани го разучих,  но после?  На къде?    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт