КГБ = Клуб на Готините Баби - 140.

  • 60 280
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 563



Добро утро в четвъртък приятелки!!! Hug Hug Hug



Топъл , усмихнат и спорен ден !!! sun sun sun sun

# 46
  • Мнения: 1 250
И от мен същото Simple Smile а на Роси, приятно  пътуване. Hug

# 47
  • София
  • Мнения: 1 740
  Здравейте,момичета!
  Луси,леко пътуване и приятно изкарване ! Чакам разкази и снимки.
  Кари,много си лаконична.Готвиш ли или ще тичаш по задачи?
  Жабче,как е Краси?
  Не мога да се въздържа и бързам да се похваля,че чух Вики.В събота я набарах на телефона на Жоро.Отишла с него на работа и докато той работеше,ние двете си поприказвахме около половин час.Душата ми се напълни.Говори много и вече много правилно.Само не може да казва Р.Разказва ми за училището,за  учителката,за приятелките..Питах я какво е научила на немски и в отговор ми изнесе целия репертоар  Joy Поръча си подаръка за имения и рождения ден-коте с гребенче и рокличка. От неделя това ми беше основната задача-обиколки по магазините.Три дни не можах да намеря рунтаво коте за ресане и купих куче,което ражда три кученца.После,разбира се,веднага намерих и коте.С рокличката-голям проблем.Няма и няма.Едва снощи открих в едно малко магазинче в Младост.Покрай нея купих още няколко блузона,панталони,бельо.Купих и от любимия и млечен шоколад в синя опаковка на Своге.Не,че там няма,но от баба е по-сладък.Сега съм готова и чакам човека,който ще пътува да го вземе.
   Днес няма да имаме ток след 10ч и ви оставям,за да пусна една прахосмукачка преди това.
   Хубав ден!

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 09:52 от Яжка

# 48
  • Мнения: 1 250
Здрасти Яжка, ми лаконична съм и Роси  също, да изкараме темата от забвение на 2ра стр.Щото клона се чупи от гроздове , но никое зрънце не пада и два-три дни вече постове висят немили недраги по цял ден Sad
Радвам се много за Вики,браво на детенцето, ти се притесняваше, но децата са попивателни, те най лесно се асимилират в чужда обстановка,
На Роси още веднъж приятен път с много хубави емоции, а на всички които пишат, надничат само или са заети със свои дела хубав ден. Още един ден и уикенд.
Хаиде да ви поднеса една песен която много обичам, пък дано я харесате  Simple Smile


# 49
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Здравейте , девойки!   bouquet
Яжка , браво на Вики. Заслужава детето подаръци.  Hug
Краси е пооочти добре. Оказа се подагра.
Поръчах вчера хаповете за подагра от Германия , но
другата седмица може би ще дойдат. Обаче маже с Арника и
болката е минимално малка , оттока почти го няма.
Единствено вената отгоре на крака (стъпалото) го наболва.
Но със студен компрес ще се свие и ще мине.
Иначе е обут вече , че преди беше с джапанка.  Laughing
Та такова е положението.
Хубав ден!   bouquet

# 50
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294
 Хайде и аз да се обадя по моето следобедно време hahaha
Днес бързо-бързо се наработихме - на центъра имаше тържество по повод 1 ноември. Само дето ние с Анжелка не дочакахме края му. Беше доста студено, а и тя понакашля, та я водих на педиатър. До сега два три дена пробвахме по бабешки, но не би. Докторката каза да опитаме за сега с бисептол, амбрекс и инхалации. Довечера ще се инхалираме, че сега дето пак няма вода, ами съм с открит прозорец. По този повод да се похваля, че до един час ще имам нов прозорец в кухнята. Той щеше и сега да е готов, но този, дето ще се отваря се пукнал. Откачиха го и до час ще донесат нов.
На Роси и от мен лек път и приятно изкарване!
Яжке, много хубаво е станало! Ама и ти си оправила подаръците!
Кари, пуснах песента и реших да понапиша, докато звучи.....да ама не - изключи се като пуснах отговорите Joy Голяма съм.....бяла птица! Сега пак ще я пусна.

# 51
  • Мнения: 4 369
Привет и от мен, току що благополучно завърнала се от вчерашния концерт на Том Джоунс.
НЕВЕРОЯТЕН! Този човек не се е променил като глас, фигура, осанка. Беше нещо грандиозно и то като се има пред вид, че се прави от човек на 73 год. възраст!!!
Поздрав за всички, които се чувстват като заглавието на тази песен  Laughing

# 52
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Жабче, не искам да те плаша, но подаграта хич не е за подценяване. Изисква изключително строга диета, за да се контролира. Мъжът ти взима ли лекарства за кръвно? Защото на една приятелка мъжът така се мъчи две години и накрая се оказа, че лекарството му за кръвно е причина за повишените стойности на пикочната киселина. Като му смениха лекарството, забравиха за подаграта. А се измъчиха и той с тая диета, и тя, че трябва да готви само определени неща.

# 53
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Мери, завиждам ти благородно! Винаги съм го харесвала!
Но пък, от друга страна и наш Борко ми харесва:

 

# 54
  • София
  • Мнения: 16 028
Ето съм!
Имаме ли празник днес, маскирани ли сте? Ние дори и тиква си нямаме. Мислех да купя нарязана на парчета и да я сваря на пара. Но в супера имаше огромна опашка и си излязох.
Мери, аз също благородно завиждам за концерта. В София съм, но като няма с кого да отида ...
Яжке, браво на Вики за свикването. Заслужило си е детето подаръците. То не е лесно, хем в чужда държава, чужди обичаи и отношения и у-ще. От опит го пиша. Дано все така да върви напред.
Жабката, добре че имате диагноза. Все пак с това се почва. Но и аз мисля, че болестта не е за пренебрегване. Дано докторите да са отговорни, а не като нашите печалбари.
Янке, честити прозорци! Да са здрави и да не духа през тях. Май само аз останах със старата дограма в 2 от стаите.

# 55
  • София
  • Мнения: 4 177
Добър вечер, мили дружки. Сега се прибрах и да се разпиша. Бях при бебо, че мама и тати отидоха да видят едно клубче за празнуването на РД. Кога се мина тази година, като миг.
И аз харесвам Том Джоунс. Представям си какво е било. Остава надеждата след време да го дадат по ТВ-то.
Болничките да оздравяват по-бързо.

# 56
  • Мнения: 2 099
Здравейте, ПАРЯТЕЛКИ скъпи!
Само да маркирам, че още мърдам.
Лъчовизмите ме изкефиха макимално.
Кухнята на Дидиа също доста ме развълнува - честито!
Жабче, имам парятели, дето пострадаха, пострадаха от подагра /царската болест/, пък забравиха. И така - от десетилетия. И диета попазиха, пък пак забравиха. 
Яжке, супер си е Вики! Така се радвам!
За всички празници прегръщам всички ви.

И отивам в леглото, попретрепана.

Ще видите какво ще се случи като се гърбосложа в 9 вечерта ...

# 57
  • София
  • Мнения: 16 028


Ще видите какво ще се случи като се гърбосложа в 9 вечерта ...
И на тебе ти завиждам за ранното лягане. Ами Пламен тепърва ще се върне и ще си сипе ракийка с мезенце...
Излезе ли статията в списанието?

# 58
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Ще се оправи дедко.
На диета е - ориз , картофи , тиквички , обезмаслено кис. мляко.
На лекар не е ходил , самолекувам го , знам точния илач , но другата седмица
ще дойде. Иначе за кръвното пие лекарството от 3 год. едно и също.
Това е вследствие на холестерола и триглицеридите и оттам подагра ,
ма вече е овладяно положението , болките са минимални и то не на
пръста , а на жила ли е вена ли и той баш не може да ми обясни , ма
в събота жив и здрав се прибира и ще видя к'во и що е.  Peace
Не го е налегнало подаграта в ставите и да е зле , просто първи признак ,
че ако не вземе мерки ще става зле. Обаче сме предвидливи и тези мерки са взети.  Grinning
Ще подиетува и ще влезе в норми.
Хубава вечер!  Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт