КГБ = Клуб на Готините Баби - 140.

  • 60 362
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 099
И Дидитоп повече не  се обади. Уплашихме ли я?
А Луси - обади се, момиче!   ruporuu Ти че не можеш да ни обърнеш гръб - не можеш ясно. Ама не си трай, че се безпокоим.

  nnnuu
Гледам и се чудя: защо никоя никога не прибягва до емотикона с плетката? А? А Фурийка плетеше, струва ми се - чуден кръгъл шало-шапка.

 knit

# 676
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Нашият т-маркет е много голям и хубав, добре го зареждат и всяка седмица има някакви акции и промоции. Миналата седмица имаше разкошни ябълки по 99 ст, едри, три сорта, сладки и сладко кисели. Купих и за децата и за нас, всеки ден купувах. Сега същите са по 1.59. Олио Калиакра беше миналата седмица по 2.29. И така винаги има по нещо интересно. Имам и СВА наблизо, но е малък и доста скъп. Ходя в него само като ме домързи, щото е под нас. Но не съм доволна, не следят срока на годност и ми се е случвало да купя развалени продукти.
Здравче, аз поначало рядко ползвам емотикони, голямата част не са ми ясни за какво са. Само слугинските ги разпознавам  безпогрешно, но не обичам да обсъждам пране и чистене, затова не ги ползвам.

# 677
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
wavey wavey wavey
Здравче,от както започнах да плета пред фейсбука,нещо само на емотикон  ми върви плетката. newsm62
Шало-шапките са готови и сега имам поръчка за широк,раздърпан блузон,но само педя от гърба е на лице.Разбутах си преди малко компа и сега браузъра,който ползвам изчезна ooooh!.Нали съм много отворена,сега си блъскам главата Banghead,как да поправя всичко.Опитах да възстановя настройките от задна дата,но пак не стана.Дано получа помощ от девойката,защото ми е много трудно сега.
Светалчо,нямам навик да гледам срок на годност,а и дребния шрифт ме тормози и така си отнасям доста боклуци в къщи.

# 678
  • София
  • Мнения: 16 170
За дребния шрифт си имам лупа в чантата.
Но ние ядем доста боклуци и Е-та, не подбираме. Аненце е предимно на боключета - чипс, сокче, пуканки и кроасани.
Лупата ми е проф. изкривяване - нося я от когато работех в обм. бюро. Само я прехвърлям по чантите.
Лека нощ от нас.

# 679
  • Мнения: 2 017
Добро утро !!! Hug
Отдавна май не е поднасяно кафе newsm78
И за да не разваляме традицията . заповядайте Hug Hug



Тази сутрин е свежа и студенка Grinning ,но от вчерашния сняг остана много малко.


Приятен и спокоен да е денят ни  Hug Hug

# 680
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро !
Габка,благодаря ти,за виртуалното кафе!Аз съм с истинско такова пред компа.
От днес съм в отпуск.Едно ми е объркано,не мога да си направя план за действие.Може и да си мързелувам цял ден.Варя едно пилешко месо,което ще приготвя с картофи във фурната и това е целият ми план.

Лек,приятен и усмихнат ден !

# 681
  • София
  • Мнения: 2 675

Добро утро и от мен!

Гъбче, като гледам "сгушилото" се в ръце кафе, пък и чуденката на Фури си мисля, че най-добре ще бъде да се мушне човек в леглото с интересна книжка и да забрави битовизми и грижи. Тъй, че Фурка подхвърлям ти идея, пък ти си знаеш най-добре...  Heart Eyes

Айша, и аз имам лупа на ключозържателя, но досега не към я използвала по предназначение.  Heart Eyes

Светалчо, и аз пазарувам от ТМаркет като съм в Кц, там го зареждат добре и съм доволна. Но, тук в София съм ходила в един до офиса, вероятно е този, дето споменава Айша, е, той за нищо не става - застояла стока, боклуци колкото щеш.

А пък Джили с нейната перфектна форма да не се бута в зоопарка, моля. А и сега като подтичва след Ирката съвсем я поддържа. А, пък и утафна домакиня - кога Кари написа рецептата, кога го спретна този кейк?

Белдос, днес следобед съм планирала посещение на панаира. Имам някаква концепция в главата си, но и око да види, ръка да пипне... Довечера вероятно ще напиша на кои книги съм се спряла.

Хубав да е денят ви, макар и мразовит!

# 682
  • Мнения: 1

Здравейте, девойки! Hug
И при нас е минус 3, но пък си имаме слънчице и ветрец! cold Flowers Sunflower Laughing
Излизам, че ме чакат в Клуба, ден на ДСК-а  е! Joy /Дамски спортен клуб/
Дори и съм "спортистка", само дето изобщо не ми личи! running

Вчера концерта ни беше за 10 годишен юбилей на КНСБ-то, мина на ниво, поднесоха цвете на всяка участничка и мноооооого аплодисменти! Laughing

Хубава сряда, момичета! newsm10

# 683
  • Мнения: 1 250
Бррррр студ Simple Smile По новините с времето почват,с времето свършват.Дано все така да е , че в тази област когато се говори за бурно или жарко време е най спокойно.Както казват No news good news,(  добри новини са като няма новини Praynig )  Та за времето, днес вечерта се очакват страшни бури, с опаснтост за изкъртени дървета, наводнения и летящи керемиди   Shocked (пък ние сме поканени на сватба newsm78, избрали са си хората забележита дата 11.12.13  Joy веднъж на хиляда години се случва такава) Вече на Голанските възвишения е натрупал 20 см сняг но има обилен снеговалеж, та се очаква в началото на другата седмица да има достатъчно, за да се отворят писти. А народа тук, нали не са виждали сняг болшнството, се отправят на пътешествие с коли и чакат с часове на опашка да влезнат в зоната и да се навъргалят с  снега. Joy В Йерусалим снегорините вече са в пълна готовност, там също се очакват за утре снеговалежи.
Ну Джили, хареса ли се кекса ?
На щерката и останаха още няколко дни от отпуската, които трябва да пропилее до края на годината.Друга година "прескачат" с приятелка до Ню Йорк, но тази година йок (засега де) та е горе в стаите и сменя гардеробите на децата. Мен тактично ме изгони, че да не "почнела да ми се ядосва" . Нали до онзи ден ходеха с летни дрехи, днес почнахме да мерим палта,средния се оказа с богат избор Joy а големия и малкия с по едно.Сигурно големият догодина, живот и здраве, ще почне да взема от баща си, пък малкия засега е дребничк и  в якетата от по големите се губи. Simple Smile

Хаиде да ви пожелая хубав, приятен и уютен ден след толкова надрънкани глупости Hug

# 684
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрутро къмто Добърден!

Маринка, и аз ще ходя на панаира, ама утре, че утре щяло да бъде по-топло. Аз съм си набелязала доста книги, но в последните години обикновено купувам една нормална и повечко намалени по 2-3 лв., че иначе отива бюджетът на кино. А преди купувах по за 200 лв. книги, прибирах се с такси, щото не можех да ги нося... Ама бяха други години, не ми беше толкова занижен жизненият стандарт...Сега духовната храна я избутахме на последно място в списъка на задоволените потребности...

Фурийче, аз най обичам да нямам план в такива случаи, каквото дойде.

Кари, като чета за "малкия, средния и големия" ми се стопля душата. Обичам големи семейства.

# 685
  • София
  • Мнения: 2 675

Абе, да ви кажа като нямам план и денят ми отива без нищо съществено да свърша и после ме е яд. Светалчо, то аз и утре, и в петък, пък може и в събота или неделя да отскоча. Нали ми е на 200-300 метра НДК, пък и имам познати за лаф и кафе евентуално, та изкушението е голямо. Апропо, и аз правя като теб - купувам някоя за детето и 1-2 за нас. Обаче нали тази година реших подаръците ми да са книги, та затуй да попрегледам нещо хем интересно, хем с намалена цена.  Joy А иначе списъкът ми е огромен... Ама, няма. Онзи ден една книжарка ми каза по този повод: Е, стига, не може човек да има всичко, нали трябва да има мечти... И много хубаво, не е на хубаво - става дума само за книги, де.  Heart Eyes А, ти по кое време ще ходиш утре? Ако си сама и нямаш компания може да ми дадеш знак на телефона, че си там и аз ще дойда да се видим в света на книгите.

Кари, Грета явно е оздравяла щом е започнала с разтребване?

Танита, успешен да е и днешния ти ден!

Хайде, достатъчно от мен за днес!

# 686
  • Мнения: 1 250
Ох Светълчо, да са ни живи и здрави куклите , дано те се почувстват в бъдеще като голямо семейство.А ние си останахме само двете, зетя  и децата.Това е CryИ само се моля за здраве на всички ни.
А книгите,девойки, ех книгите. Когато преди години всичко беше наред, всички бяха живи и здрави и всяко лято пътувахме за Бг, обезателно си пращахме по пощата  няколко пакета с 30-40 книги в тях , за "да имаме какво да четем като излезем в пенсия". Сега имам огромна библиотека , с тонове непрочетени книги на български, които вече освен мен няма кой да чете.Да , ама има пусти интернет, кабелна с милион канала  ,увеличени диоптри , кухня и пранета, та май до книги много много не стигам   Confused  Затова, когато аз сега пътувам си накупувам по няколко "бивши бестселъри" по 2-3-5 лв, прочета ги на място и ги оставям....
Леле гледам през прозореца как се лее из ведро, дърветата и растенията изведнъж блеснаха на свежо зелено, напоени , лъснати и изправени стройно. Една котка се беше свила на един от столовете в двора и като видя че отварям избяга в дъжда, но този път аз нямах намерение да я гоня че ми дожаля.
Айде да ви оставям че ще почнете да ме прескачате вече от словоизлияния #Crazy

# 687
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Кари, на мен ми харесва. Винаги така описваш, че си представям ясно картинката и добивам представа как живееш.

# 688
  • Мнения: 2 099
Танитка, би ли ги на "Не се сърди човече"??? Мен Йойо ме бие на война като мачЕ о дирек.
Маринка, рапорт довечера за панаира.
Фури, абе не можеш ли да плетеш шапко-шалове и блузони с индиго? knit И да отворим един коледен базар? Аз съм първият мющерия, ох, как ми се искат и двете ... ама за кинти, не само за любов.  Heart
Каролинче, вземи напиши с големи букви имената на "малкия, средния и големия" - белким си ги запишем и ги запомним. Еле па я... приятелката на австриеца. Ако правилно разбирам - у вас по чудо болни няма, ха дано!!!  newsm44 Абе вие какво правите като почти никак не плащате за отопление? Представям си снегорини по сокаците на Божи гроб в Йерусалим ...  rotfImbo
Джили, къде и кога черпиш с портокалов кейк ала Кари?
Айша, лупа ми е трябвала винаги - ама се сещам когато ми потрябва, пък я нямам, и   baduu
Светалчо, уби ме със "слугинските емотикони"!
Снощи пращам в скайп отчаян емотикон на колежката в Хамбург, пък тя отговаря "Ти какво? Като тийнейджърите? Или си толкова изтощена, че едвам говориш?"  #Puppy dog Викам "да".

На всички   bouquet  bouquet  bouquet
Отивам на Никулден на голяма патерица.  newsm24 Те да си ядат шарана, аз ще си ям пилешки крилца с картофки.

Да ви се похваля: получих от западните чорбаджии поредната почти невъзможна задача, днес я подхванах - обаче с химикалката от БГ-мамма /прочее - перфектна е!/ - и УСПЯЯЯЯХ!!! Направо невероятно! Носи късмет.

Дидиа, Майче, на колко годинки детето трябва да започне да казва "Р", и ако не може - кога трябва да се взимат мерки? Заварвам го нашия - гледа испански детски образователни филмчета по детското ТВ 7 - учат ги на "Р". А той с пълен глас "РРРРРРРРР" - ама френско р.  Joy Горкият, любимото му име е Ори - така кръщава себе си, любимите си играчки. Ама докато разбереш, че неговото ОИ е име ...

Малеее, ферман. Сори.

# 689
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Здравче, Ори е галеното на наш Орлин. Като беше малък, слагаше на баща ми бомбето на главата си, лапваше една лула, която мъжът ми си беше купил да се прави на млад Хемингуей и повтаряше с дебел глас като латерна: Аш  шъм деективът Ори, аш шъм деективът Ори, аш шъм...и така до припадък.

Ако казва френско ръ, значи човекът си казва ръ, просто така му идва извътре.

На времето в първи клас всички деца, които изговарят неправилно звуците, автоматично ги пращаха на логопед. Една майка беше много обидена, защото на нея й харесвало детето да произнася френско ръ, това му придавало чар, а пък те, видиш ли, за дефект смятат тоз така хубав ефект.. Половин родителска среща с нея се занимавахме. Ама си е права жената, тя трябва да реши. Не държавата, партията и обществото да решава дали детето да казва чаровно ръ или най-обикновено като всички останали.

Маринка, пусни ми телефон на лични. Нямам.

Общи условия

Активация на акаунт