КГБ = Клуб на Готините Баби - 140.

  • 60 392
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Айша, както винаги практична. Обаче виното ми е червено, няма да стане за сладки. Само за готвене, пък не обичам много да готвя с вино, ама... пени се не пени..

# 76
  • София
  • Мнения: 16 212
Ами щом е червено може да си го разредиш с лимонада. Така няма да се чувства престоялия вкус.
Екстра си е за марината на свинско.

# 77
  • Мнения: 2 099
Айша, Светалчо, и аз съм тук, ама за малко. Колкото да Кажа  Wine Glass Бог да прости! Аз пък колко покойници имам за споменаване ... В един период от живота си мислех, че съм професионална погребална агенция. Защото във фамилията са само момчета и "никой от момчетата не погребва, нали знаеш, Здравке?"
Ох, да не си спомням ...

Лека нощ, милички всички!

 smile3524

# 78
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Готините баби, айде, ставайте бе! Кое време стана, още спите! Ми мноу сте се измърззеливили!
Или пък сте се разшетали, та пушек се вдига и нямате време за клубчето? Ако е така, извинявам се.

Вчера с една дружка решихме да отидем на разходка на Витоша. Да се качим на автобус до горе, да пием някъде по едно кафе, наслаждавайки се на гледката и на въздуха и да се приберем с автобуса.
Да, ама не! Автобус до Витоша йок. В интернет пишеше за някакъв авт. 61, който тръгва от Овча купел и отива до Златните мостове, обаче на Овча купел никой не е чувал за него...

Та се върнахме безславно. Ако някой знае някакъв начин да се качи човек на Витоша с обществен транспорт, моля да го сподели с мен. Няма значение къде на Витоша, само да е горе. Да не е селата в полите на Витоша.

Къде изчезна онази Пчеличка, много ми липсва.

# 79
  • Мнения: 1 250
Добрутро светълчо и 7те на клона горе Laughing


Гледах вчера във фейса снимки на колежки, които се разхождат сега из българските красоти и ме е яд та ще се пукна, как съм била толкова немърлива #Cussing out
Били са и на Витоша и по отзивите под снимки са във възторг. Днешните сники са от закуска в Шератон, кефят се, усмихнати от ухо до ухо.
Навън е хладовито hahaha само 27 градуса, отивам да си търся балтон и ботуши.Ама преди това ще погледна дали е отворен бръснаро фризьора че да ми оправи гривата.

Хубава неделя ви желая.Пък белким пропишете. Глупости, глупости на търкалета, абе квот' ви скимне, иначе и аз отивам в нелегалност Cry

# 80
  • Мнения: 1

Привет момичета- кагебейки! wavey

Кари, приятно разкрасяване! Heart Eyes Hug thumbsup

Преди час времето при нас беше чудно- слънце, няма вятър.......но за кратко....тъкмо прострях прането и  "вече свърши хубавото време"!!! Mr. Green
Но това не ми пречи, защото съм си набелязала днес да съм си у дома, да ми е санитарен ден! Mr. Green
Сложих да си варя червено цвекло, че само аз си го хапвам и яхвам прахосмукачката! newsm79
Ядене имам, поне няма да готвя! Laughing
Бори се прибира днес от екскурзията, ще му направя една баница, ама след обяд.

Вчера денят си беше за мен, първо се срещнах с приятелки в Клуба, после заедно отидохме в друга членка на пенсионерския ни колектив, но нали си беше обядно време, накупихме мезенца-филенца, салата, биричка, тя наля по една ракия и се прибрах към 18 часа! hahaha
А отидох само да й боядисам косата, че дъщеря й и внучката й все нямат време! Joy
Много ги обичам тези събирания "по женски"! smile3503

Приятен ден девойки, не се преуморявайте, и утре е ден! Heart Eyes
Моите задачи утре започват от сутринта, за това ви оставям и се посвещавам на хигиенизацията! tooth

Каквото и да правите, на почивките ви чакам тук!

 Heart Eyes Hug Two Hearts


# 81
  • София
  • Мнения: 1 755
   Привет,девойки!
   Днес  чистя сухите листа от двора.Всичко е затрупано,ужас.
   Светалчо,има автобус от Хладилника ,но само това знам. Не знам дали не е само през лятото.Има и маршрутка-http://www.planinite.info/Transport_do_planinite/Avtobusno_razpi … latni_Mostove.htm
    Танита,Айша,Кари,Здравче и всички отсъстващи  Hug Hug Hug Hug
    Хубав ден!

# 82
  • Мнения: 4 370
Кари, ще пропишем, недей да спираш и ти  Hug
Времето е страхотно и сигурно всеки е по дворове, градинки, села. Нали всичко трябва да се изчисти и зазими. Като стегнат студовете ще видиш как всеки ще си стои в къщи и ще отделя повече време за темата.
Наистина жалко, че не успя да дойдеш с твоите приятелки и да се насладиш на прекрасната българска есен.
Танче, то на таквоз боядисване и аз съм навита да дойда  Mr. Green
Яжке, как се оправяш сама с двора, не ми е ясно. То все има нещо за правене и за почистване.
Добре, че ММ почти всичката дейност по двора я" иззе "от мен  Laughing
svetal4o27, дано следващия път екскурзията до Витоша бъде успешна  Peace и друг път си пии навреме винцето  Wink
Ние вчера имахме гости и много хубаво си прекарахме следобяда.
Днес рано-рано /към 10.30ч  Mr. Green/ успях да счупя една доста голяма изцяло стъклена вратичка на барплота. Сега чашите са на открито, ама си казах, че счупеното носи щастие. Та си мисля, че като е голяма вратичката и щастието ще е голямо  Laughing
Айша, обиколи ли днес кварталните магазини на зейпазар?
Това е за сега, продължавам с домакинските дейности.
До после  Hug


# 83
  • София
  • Мнения: 16 212
Ето ме след пазара - напълно неуспешен.
Първо ходихме в Бриколаж с Пламен да видим нещо за коридора. Харесах си теракота и .... балатум.
Даже второто по-интересен цвят и по-плътен от ламината. Да, ама сега като си нямаме майстор да каже кое колко ще струва и не знам какво да купя. После продължих сама да гледам по мебелните магазини из Младост за шкафчета за обувки и закачалки. И там нищо не си харесах.
Накрая минах през Кауфланд и триумфално се завърнах с 4 бутчета.  Cry
За Витоша, покрай нас минава автобус до лифта - № 123. Нали имаше и някакъв безплатен на Лидъл, но май само за лятото.
Танита, аз също сама си хапвам цвеклото. Но след 10 дни антибиотик ще изчакам с варенето му.
Сега Пена пере, аз се мотам в нета.

# 84
  • Мнения: 1 065
Здравейте.
Не знам от кога не съм писала newsm78 ( и чела Embarassed Rolling Eyes), но се обаждам за мъничко.

Най-добри пожелания за всички пропуснати ваши празници.  Бъдете живи и здрави, вие и близките ви хора около вас.  bouquet.

При мен въртележката е на мах, ама пък  е интересно.
Все се надявам, да вляза в час с клубния живот, но отдавна ви изпуснах следите ...

Прекъсвам.
Хубава вечер и до скоро.
 




# 85
  • Мнения: 1

Здравейте, прекрасни!  Hug

Кари, красива ли си вече, сестричке? Heart Eyes

Яге, в санаториума където бях, метяха всеки ден листата от пътеките и площадките и ги трупаха на единия край на голеееееемия двор, сигурно в един прекрасен ден ще им драснат клечка кибрит за да се отърват от тях, пък и пепелта нали е полезна. Heart Eyes

Мери, да беше по-близо със сигурност щеше да си редовно канена на нашите сбирки!  Heart Eyes
Нали руснаците май казваха-  важно е повод да има, та и ние си търсим поводи за lalalala !
А за концерта на Том Джоунс и аз ти завиждам, дано не го пропусна по ТВ-то! Laughing

Айша, аз имах и пет-шест моркова, и тях сварих, та стана чудна салата, аз обичам сладко-солени неща! Heart Eyes

Джили,  за теб  Heart Eyes !
И при мен няма ден без "задачи", ако даваха пари за ходене насам-натам, щях спокойно "да свързвам двата края", че и "да заделям нещо на страна", ама...............! Joy

Дилянка отиде да посрещне Бори, обади се че минали Шумен, баницата е готова, "набрухана", "обикаля нивата"........... eat


Лека вечер и НАЗДРАВЕ, ние малко по-късно  ще седнем на масата, като си дойде екскурзианта! cheers


# 86
  • Мнения: 1 065
Здравейте, готини Hug
Тази вечер ще се разпиша рано-рано, че на баба момчето ще спи у нас, това значи окупация
на лаптопа, игра на карти, четене на приказки и пр........ Grinning
Днес, разгеле, засадих последните луковици в градината, че с тази лоша ангина, дето я карах преди две седмици, така бях отпаднала, че нямах сили за нищо.
Все още малко ме наболява гърлото, но съм доста по-добре.
ММ е обрал голямата шума, но има по живия плет и по разни други закътани местенца,  та ще я чопля , но от утре.
Не знам дали са ви интересни вицовете, дето ги пускам, но гледам да има повече мат'рял за четете Wink

Млад свещеник отива на закуска. Среща една монахиня и казва:
- Добро утро, сестро.
- Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му тя.
Свещеникът се учудва, но отминава. След малко среща един монах и му казва:
- Добро утро, брате.
- Станал си от погрешната страна на леглото! - отговаря му той.
Свещеникът съвсем се обърква, но продължава. След малко среща друг свещеник и му казва:
- Добро утро, отче.
- Станал си от погрешната страна на леглото!
Нашият свещеник е съвсем объркан, но продължава към трапезарията. Среща го владиката и му казва:
- Отче...
- Не съм станал от погрешната страна на леглото! - прекъсва го нашият.
- Какво говориш, отче! - учудва се владиката.
- Извинявай, дядо владика! Какво искаше да ми кажеш?
- Само исках да те попитам защо си с обувките на сестра Ана.

# 87
  • Мнения: 894
Добро утро,момичета!Всяко утро ни носи надежда за един по-хубав ден.Дано днес е такъв ден-по-добър,по-усмихнат...!

# 88
  • Мнения: 1 065
Добро утро Hug.
Буквално само надниквам с едно оче и бягаме с Ири  кухнята.

Ивка, благодаря ти:bouquet:. Мили думи и красиво кафе от една още по-красива жена ...

Спокоен и успешен ден на всички ви!

# 89
  • Мнения: 1

Привет, момичета! Hug
Хубав понеделник и успешна седмица! newsm10

При нас е слънчево, няма вятър,  приятно време, току-що прострях прането, нали Бори се прибра с една чанта дрехи за пране, та "носено- не носено", всичко мина през Изаура! Laughing

След малко излизам............... ужас, отивам при зъболекарката да си довърши работата! Mr. Green

На работещите- приятна работа, на такива като мен- прекрасни моменти в този слънчев понеделник! newsm10

Чао, до после момичета! bye
Дано докторката да не ме мъчи много с "бормашинката"! Joy

Общи условия

Активация на акаунт