Памперсите пропускат?

  • 4 389
  • 68
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 43
Аз също ползвам "Памперс" и съм доволна, започват наистина да пропускат като са малки. Не съм случвала на менте. Ади е 6,500кг и ползваме от 4 - 9кг и няма проблем.

# 46
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
ами горе долу и ние на вашата възраст взехме по-големия размер и проблема се реши защото беше започнало да изтича на всяка смяна а сега много рядко май скоро пак ще сменяме размера

# 47
На мен ми се случи същата история и минахмена Фиксис германски са и се внасят директно от Германия много са добри. Peace

# 48
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Смени памперсите; аз така направих и оттогава нямам проблеми. От край време не съм доволна от Памперс Naughty

# 49
  • Мнения: 577
Смени памперсите; аз така направих и оттогава нямам проблеми. От край време не съм доволна от Памперс Naughty
1crib

# 50
  • София
  • Мнения: 44 256
може би ви е време за следващ размер:)

# 51
  • Мнения: 81
решението е Либеро   аз съм много доволна от тях

# 52
  • Мнения: 2 271
Ползвам Памперс и ми се е случвало само 2-3пъти,когато умалее размерът!

# 53
  • Мнения: 983
Ние сме на Молфикс, много съм доволна.
Щом пропускат сигурно са вече малки newsm78

# 54
  • Мнения: 7 640
онзи ден говорих с една майка в магазина, че Памперсите са с много влошено качество според нея, пропускали и пр. Аз и до момента такива впечатления нямам, да, случвало се е,но инцидентно.
Та питането ми е към недоволните от Памперс- колко често ги сменяте, все пак. При нас и по 6-8ч. са седяли и нямаме проблеми newsm78

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 11:16 от PolarFox

# 55
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
решението е Либеро   аз съм много доволна от тях
, a каква им е цената и тъй като в различните градове цените са различни, в сравнение с Памперс как са - по-скъпи или по-ефтини? Благодаря!

# 56
  • Мнения: 137
В началото ползвах Памперс,но детето беше постоянно мокро.Разбрах,че внасят менте памперси тук в България.Затова смених на Либеро и много съм доволна

# 57
  • Мнения: 137
Лиляна Либеро бяха по-евтини,но сега станаха по-скъпи от Памперс

# 58
  • Мнения: 429
откакто смених mini  с midi, вече не пропускат  Simple Smile на pampers

# 59
  • Мнения: 559
И при нас беше така и започнах да ползвам либеро и съм доста по доволна.

Общи условия

Активация на акаунт