Коледни идеи и декорация

  • 245 496
  • 1 999
  •   1
Отговори
# 1 965
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 063
дронове май  Hug

нашето Фърчолетче издържа на няколко опита да бъде пуснато в стаите, и тайно в банята, и на истинско изтезание в парка Peace

# 1 966
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Досега разглеждах в Базар-а и май няма да ме огрее  Confused
Добри, вашият ще да е от скъпите, ако на 2 метра височина все още го виждате  Laughing
Ако си купя от евтините, ще трябва да си го пускам в тоалетната, за да не го изгубя.

Ето ги за 40 лв.

# 1 967
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 063
 Blush не  е такъв Peace
по-голям е нашия и има камера Blush падаше, обръщаха го по гръб, на палачина го направиха и издържа Blush



при нас още е Нова година - пак пуцат навън Crazy

# 1 968
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
няколкостотин за играчка не давам Peace

Аа, аз не за играчка за дете, за играчка за възрастен го търсех. За дете и аз не знам дали бих дала, ще го мисля един ден, като/ако ми дойде до главата.

Никога не ми е хрумвало, че се казва дронове, винаги само дрони съм чувала. То пък и колко често да се чува такава дума. Извинете ме за непознаването на дронните тънкости, молА. 😃

# 1 969
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Днес видях, че има в Лидл. Ама много дребосъчкаво това чудо. Поне този беше такъв.

# 1 970
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Добри, подобен Chaser има и на по-поносими цени в али-то.
А записа? Как? Карта памет ли има?

Пууу, новите винетки ни изядоха дроновете  #Cussing out

chrissy, и като дронове и като дрони се срещат. В повечето наши сайтове са дрони  Peace

# 1 971
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Кхъ-кхъъъъм, не искам да използвам старата тема, но който пуска новата, може би може да пусне линка тук...
Не че вече си мисля за Коледа...  Whistling Whistling Whistling Няма такова нещо...  Whistling Whistling Whistling

# 1 972
  • Пловдив
  • Мнения: 6 638
а онзи ден мм обяви мен за луда, че взех да си набелязвам идеи за Коледа hahaha

# 1 973
  • Мнения: 814
И мен ме обявиха за луда,че взех,че си поръчах елха,ами беше намалена.А днес пък си преглеждах коледните лампички дали работят,че и лампички имаше намалени.

# 1 974
  • София
  • Мнения: 553
И мен ме обявиха за луда,че взех,че си поръчах елха,ами беше намалена.А днес пък си преглеждах коледните лампички дали работят,че и лампички имаше намалени.
може ли линк  Praynig

# 1 975
  • Мнения: 814
Елхата я поръчах от олх,а украса си поръчвам от тукhttp://buyme-bg.com/catalog/index.php?cPath=52&page=1

# 1 976
  • Мнения: X
а онзи ден мм обяви мен за луда, че взех да си набелязвам идеи за Коледа hahaha
и мен и мен Simple Smile)Само ,че с ММ заедно поръчахме джудже 50 см Simple Smile) И той го хареса и го избрахме заедно  Laughing.И аз от време на време гледам декорации и тазимата година съм лишена от вдъхновение и ще е традиционно Simple Smile

# 1 977
  • DE
  • Мнения: 9 068
E, аз вчера даже си купих лампички от едно намаление  Whistling
Вероятно са за градина или тераса, но аз смятам да ги ползвам за коледни  Laughing ooooh! Mr. Green

# 1 978
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 841
Ееех, събрахме се пак...  Joy
От вчера почнаха да ми излизат във фейса идеи за коледна украса. Значи не сме малко лудите  Wink. Още не съм мислила тази година как ще декорирам, засега само трупам впечатления.

# 1 979
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ахахаха, ама убивате ме, темата се пълни, а аз си мислех, че съм единствена.  Laughing

Нашето борче от гората е пораснало двойно (сега е с размер на туя, де, но беше само педичка Wink ) и онзи ден мъжкото тяло казваше как най-накрая тази година ще можем да го украсим по-хубаво.  Laughing Не съм сама в лудостта си  Laughing.

Гледам и аз малко по малко украси, но не супер усилено, че тук като никога е топло, пък аз заминавам другиден пак на море.  Mr. Green

Тази година пак искаме истинско дръвче и пак да е огромно до тавана. Нищо не може да убеди половинката вече за друг вид, след миналогодишното от 2,2м.  Wink

Решила съм и да си купя тази година и от тези огромните пантофи - има ги с куче, с анимационен герой, с мечка, със заек, с пиУе... Всякакви... Нз сещате ли се, носихме ги като деца... От 2 години вече се каня и искам да ми подарят, но получих отговор сама да си търся и купувам каквото искам  Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт