Реплики на идеалната жена?!

  • 3 343
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
НЯМААААААА идеални жени  baby_neutral
Бе то и половината от тези реплики биха свършили работа, ама а де.
Идеалната жена била 3 в 1 - умна красива и знаеща какво иска  Peace

# 16
  • Мнения: 877
7. Искаш ли да се разходиме из центъра, за да огледаш мадамите по улицата?
1. Скъпи, сигурен ли си, че ще ти стигне бирата? -в нашия случай виното
 
Са моите реплики.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 179
Идеалната жена била с детско съзнание - за да лапа, всичко дет хване и квадратна глава - за да може да си слагаш бирата докато ти прави св..ка...  Joy

# 18
  • Мнения: 1 735
Идеалната жена била с детско съзнание - за да лапа, всичко дет хване и квадратна глава - за да може да си слагаш бирата докато ти прави св..ка...  Joy
smile3532 rotfImao newsm65 smile3501
Това беше уникално!!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 6 155
Отговарям само но точки 10 и 15  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 174
Отговарям на 10 и 15, колко идеална мога да бъда с две  точки newsm78

# 21
  • Мнения: 5 647
Май не отговарям на нито една точка. Значи не съм идеалната жена.  Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 166
Що си я представям таз идеална булка как "щипва" при "идеалния" мъж, веднага щом нейният се омете на лов и риболов??? Към репликите бих добавила
21. Искаш ли утре да играем на Господар и робиня? Цял ден ще изпълнявам всяка твоя прищявка:)
/забавен е моментът с връщането на жеста/

# 23
  • Мнения: 791
 smile3501 Май нито една жена не отговаря на всички точки  newsm45 Все пак, ако има такава, ще ми е чудно да я видя.  smile3534

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 709
smile3501 Май нито една жена не отговаря на всички точки  newsm45 Все пак, ако има такава, ще ми е чудно да я видя.  smile3534
Приятно ще ми е да се запознаем.  newsm03
И други мами казаха, че отговарят поне на някои.Въпрос на гледна точка, а някой го беше нарекъл и ДИПЛОМАЦИЯ.

# 25
  • Мнения: 1 735
При мен отговарят всички без 5. и 8.  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 2 958
Хич не искам да съм идеална жена. То няма да има за какво да мрънкам и цялото удоволствие от съвместния живот се изпарява.
Сетих се за още една реплика на идеалните жени: Скъпи, можеш да си разхвърляш мръсното бельо колкото пожелаеш. ПОсле можем заедно да си направим крепости от него и да се замеряме с ароматните ти чорапи!

# 27
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз май не съм от идеалните жени според тази статия, а пък и не само според нея..Задавам въпросите по точка 3,5 и 10  Wink

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Аз май не съм от идеалните жени според тази статия, а пък и не само според нея..Задавам въпросите по точка 3,5 и 10  Wink

Според статията така реагира идеалната жена, т.е. колкото повече въпроси/реплики от гореспоменатите използваш, толкова повече се приближаваш към идеалната.

# 29
  • Мнения: 3 760
Ами че аз явно съм идеална. 100%

Общи условия

Активация на акаунт