След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 26

  • 55 374
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 541
Момичета Hug, ако някоя грамотна /турскоговоряща/ и добра душа е гледала серията днес, моля да сподели Praynig Praynig

# 31
  • Мнения: 167
Добро утро Hug

# 32
  • Мнения: 39
Здравейте момичета, запалих се по сериалчето Simple Smile гледам го през Вики, обаче някой ако ми каже как да махна тия гдните реклами в началото ще съм супер благодарна. от 1 час се мъча да си пусна 30 еп. и не става  #Cussing out. досега нямаше проблеми , ама днес направо ще откача Wink

# 33
  • Мнения: 67
Момичета Hug, ако някоя грамотна /турскоговоряща/ и добра душа е гледала серията днес, моля да сподели Praynig Praynig



Лия , мила днес ще го гледам ,но този път ще направя по кратко резюме , ако мога  hahaha
Че аз като започна да пиша и се оливам . Ще се опитам де !

# 34
  • Мнения: 371
Последното изречение от новината за Ибрахим не е че му е станало досадно, а че е "попаднал на неочаквано словестно нападение"  Peace

yasemin, изтегли си от безплатните приложения на Гугъл AdBlock и Adblock for Youtube™ и двете разширения премахват рекламите  Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 440
Последното изречение от новината за Ибрахим не е че му е станало досадно, а че е "попаднал на неочаквано словестно нападение"  Peace
Клю, разбира се, много благодаря за поправката. Редактирах си и предишния пост.  Blush

Последна редакция: чт, 31 окт 2013, 11:43 от milena d

# 36
  • Мнения: 9 541
Привет и от мен Hug Hug Hug
Мел Hug...мммм, красота Peace
Еджем Hug, много ти благодаря!  bouquet Не е и нужно чак толкова подробно, ти си гледай серията за кеф, на нас най-, най- важното, дето се вика в 5 изречения Praynig Grinning
Клю Hug, ти си сладурче, добре, че светна Ясемин Hug, та и аз, покрай нея, да науча нещо за разкарването на тия реклами, дето и мен ме дразнят много Mr. Green Само не разбрах, кой словесно е атакувал Ибрахим, минувачите ли? В лош смисъл или с възхищение е било "нападението"? #Crazy
Миленка Hug, няма страшно, ти сега го учиш езика...хубаво е, че научи още нещо. Peace Клю Hug и Еджем Hug си го знаят като български, за тях няма проблеми Heart Eyes Тя Клю Hug даже и разни  диалекти знае, ако иска никой няма да я познае, че идва от България...въпреки, че е писала, че в Турция винаги я питат от къде е..., но аз го отдавам на държанието или облеклото, знам ли newsm78
Ясемин Hug, добре дошла при нас  bouquet, ти си на 30 еп., а ние говорим за 26-ти, който вчера излъчиха Joy Joy Joy
Скрит текст:
майтапче Joy, знам, че във Викито са разделени на повече части Heart Eyes

Плами Hug появи се и пак изчезна, имаш интернет и не можеш да наваксаш пропуснатите сериали ли? newsm78


Скрит текст:

Днес аз имам повод да почерпя, в къщи има нова придобивка - лек автомобил. Той не е мой hahaha, ама най-после ми върнаха моята /естествено в окаяно състояние newsm47/. Край на влаченето на тежести newsm44, затова черпя Heart Eyes

# 37
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте момичета!!


Баща ми си замина. Боя за лаптопа е вече по-малък.  Joy Joy Joy Joy Някой гледа ли снощи серията?

Да поздравя новите момичета!! Добре дошли и приятни минути при нас.  Hug Hug Hug

Миленче, Клю
мерси за поясненията.
Лиа за снимките. Ти всички серии на Мерхамет ли гледа вече?

Мел
голяма красота!


 Hug Hug Hug И за останалите

# 38
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Лиа писали сме едновременно. Да ти е честита колата! И твоята и на сина!  Joy Joy Joy

# 39
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Дениз Чакър прекрасно изигра ролята на Шах Султан-една от сестрите на Султан Сюлейман.Успяхме да я намразим много,защото мразеше Хюррем и какво ли не и причини! Mr. Green


Здравей Вера!

И за мен беше трудно да я гледам в тази роля. Съгласна съм с Клю, че такива и отиват повече, но като нейна фенка ми беше много трудно да я "мразя".  Щом все пак успя да ми вдигне кръвното във ВВ, явно добре се е справила.  bowuu

# 40
  • Мнения: 9 541
БГ-гърл Party Party Party, ама как веднага си пролича, че имаш достъп до компютър Joy Joy Joy
Да, всичките, без вчерашната серия съм изгледала, искам да свършваааааа smile3511
Благодаря за честитката! Simple Smile



Скрит текст:
Не съм объркала снимките hahaha, просто стана дума за Дениз Чакър Heart Eyes

# 41
# 42
# 43
# 44

Общи условия

Активация на акаунт