След "Иффет" Дениз Чакър, Ибрахим Челиккол, нови проекти и "Мерхамет" Тема 26

  • 55 448
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Муратоманка съм ,що да правя Joy Joy hahaha Joy hahaha hahaha



Саше-е-е да почваме да плетем терлички вече,а   Ти все пак дано издържиш докрай. Стискам ти палци мила да минава месецът като по вода

# 722
  • Мнения: 9 541
Ванинка Hug що ни питаш нас, какво да правиш, че си Муратоманка? newsm78 Ами стой си и чакай да ти мине Joy Joy Joy Joy Joy Но колажът е хубав Peace

# 723
# 724
# 725
# 726
  • Мнения: 167
Привет момичета Hug
Виждам, че спинкате и ето - кафето ви чака Peace

# 727
  • Мнения: 12 839


Мел , вземам си едно плодче веднага, защото го обожавам и си сипвам от кафето, нека има за всички!

Изгледах 28 серия,  епизода на Бурчин и Мустафа/Сермет. Невероятен е този човек, играе та играе. Беше рСермет, който се справи с Ерол завинаги, само да не започне с мръсните си номера от Щатите, беше влюбения Сермет който страда, беше брата който защитава по-малкия си брат.
А Бурчин изигра богатото момиченце в миналото, предано и жадуващо за близък човек до себе си- Нарин, различна и истинска, трудолюбива и честна.  На порасналата вече госпожица Дениз и  противоречивите  емоции които изпитва на влюбена жена, която крие чувствата , страхувайки да признае истината пред себе си и останалите Бурчин се справи отлично. Харесаха ми и двамата, всеки в кожата на героя си .

# 728
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Мел миличка, мерси за закуската.
Ванина даже вече сте закъснели с терличките. Зависи колко бързо плетете. Може и по една рокличка, няма да откажа.  hahaha hahaha hahaha
Лиа и аз наистина се замислих за 2 теми, но ще ни изтрият едната. И все пак си мисля, че не би трябвало да ми е проблем, каквото и да стане, освен ако не съм в болницата. Но дори и там мисля ще съм с лаптоп.
Сега отивам да правя темата!
За всички  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 729
# 730
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Заповядайте момичета!


Новата тема е готова.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=750909.new#new

# 731
  • Мнения: 9 541
Добро утро в 13 часа, милички!  bouquet Joy Joy Joy
Мел Hug, и аз ще си взема от кафенцето, пия го и студено smile3521
Ели Hug, за мен всички артисти играят чудесно, въпреки безумния сценарий. Само те ме държат да продължа да го гледам дизито Peace Но най-голямото ми желание е поне на финала да има нормална развръзка, по възможност хубава....тези, които се обичат да се вземат и да преборят мръсотията, интригите и ударите под кръста....просто вече много ми дойдоха тези врътки и винаги злото да печели, за сега Mr. Green Embarassed
Бг-гърл Hug, от мен терлички няма да видиш, ако ги почна сега и докато се науча, тамън за трето детенце ще са готови...ако искаш, да почна да се уча Heart Eyes
Вчера изгледах един италиански филм "Без кожа", с Ким Росси Стюарт, тежък, още ми държи влага, не можах да спя ooooh! И там играта на артистите е на изключително високо ниво, а Ким се справи с трудната си роля просто блестящо Peace
Желая лек и усмихнат ден  bouquet, че след утре зимата идва и при нас Weary

Ето артистката, която игра 5 минути общо в дизито Heart Eyes

# 732
# 733
  • Мнения: 9 541
И малко майтап от 29 еп. Grinning

# 734
  • Мнения: 9 541


Autumn Road, Japan

Общи условия

Активация на акаунт