Израелски цветни лещи. Вече съм синеока

  • 18 768
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 759
   Поздравления и от мен Simple Smile Сигурна съм, че ти стоят страхотно!!!!

# 16
  • Мнения: 583
бубе, дай ни инфо за оптиката ,откъдето ги взе  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 622
Ето ме :





# 18
  • Мнения: 5 622

 Оптиката се казва Vision care 

 Бул. Вл. Варненчик 51 тел. 63 66 53

 Давайте, докато са в промоция, че дават разтвор и контейнерчета към лещите без пари  Peace

# 19
  • Мнения: 7 186
Еее ма си бърза! Grinning
Айде честито, със здраве да си ги носиш! Hug
Много добре изглеждат на снимките, светло- сини са нали?
Кач пара?

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много си хубава, синеочке!  smile3525

# 21
  • Мнения: 5 622
 Лейди, светло сини са, да. Такива ги исках. Най-са ми естествени. Много съм щастлива  Hug

 80 лева са, щото са в промоция с безплатен голям разтвор и контейнери ги дават. Едногодишни са. Ако не се носят всеки ден и повече от година. На други места същите са по 100 и кусур лева. Изкарахме късмет с моята приятелка и си купихме и двете еднакви  Crazy

 Сега даже ще ми отива и черна коса, с тези сини очички.....

# 22
  • Мнения: 5 622
Много си хубава, синеочке!  smile3525

 Благодаря   bouquet

 Ще направя и снимка от близо да ви покажа колко естествено стоят. Абсурд е ако не знаеш, да познаеш  Wink

 Струва ми се, че ще изненадам много приятно мъжа ми за Св. Валентин, само дано устискам до тогава, да се крия от него   smile3508

# 23
  • Мнения: 7 186
А ти пробва ли ги в крайна сметка преди да ги купиш или рискува?
Еми не са скъпи изобщо бе, даже с разтвора са на далавера. Wink
А какъв разтвор ползваш?

# 24
  • Мнения: 5 622

 Да ти кажа, пробвахме с приятелката ми. Аз много се чудих и накрая пробвах.Отидох с идеята, че няма да пробвам, но като и ги сложиха на нея и видях цвета и не се стърпях да видя и на мен как ще ми стоят. Не бях 100% сигурна, че ще ги купя. Като ги сложих, разбрах, че това са МОИТЕ сини очи  Wink
 Държах да гледам като ги почистват пред мен, разпитах как ги съхраняват и всичко.Даже приятелката ми вика, че съм била Тома неверни пред жената от оптиката, за което си изпроси лош поглед с едно(щото пробвах само на едното око) синьо око  Crazy

 Слагам ги и ги махам изключително лесно.Явно защото имам много мерак и психически съм се настроила, че това няма да е проблем някакъв, а просто начин да достигна до желания ефект  Flutter

# 25
  • Мнения: 5 622

 А, забравих- разтвора е 380 мл.Английски някакъв LIGHT май се казва, за чувствителни очи. Така пише поне. На опаковката, цената, която пише е 18 лева. Толкова струва явно, ако си го купиш.

 Освен това си купихме изкуствени сълзи(така ги нарече оптикарката) на Бош(така и не разбрах как точно се казва тая марка..) и Ломб, за 8 лева. Всичко ми излезе 88 лева. Какво му плащаш, дет се вика  Whistling

# 26
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честито, Бубе! Много си хубава със сините очички (аз и с кафевите си те харесвам  Heart Eyes!)! Преди Коледа пробвах лещи на БиЛ, обаче много ми дразнеха на очите и се отказах. Сега пак се навих - като те гледам! А и супер цена, дали обаче ще се намерят такива в Бургас?!

# 27
  • Мнения: 893
Здравейте!

И аз мн съм се навила за лещи....може би зелени...Само да събера парички....Та тия израелските каква марка се водят? И някой ще каже ли по принцип колко отделно ще ми струва ратвора и всичко останало?

Благодаря!

Поздрави!

# 28
  • Мнения: 5 622
 Чоколина, ще се обадя на оптиката утре и ще ги питам дали в Бургас имат оптика и ще ти кажа, ако имат координати! Ако не, питай за Израелски лещи, цвета е син, просто така пише, фирмата съм я писала по-горе.СОФЛЕНС ли беше...

 На БиЛ са с по-ниско съдържание на вода и дразнят повече окото.Тези не се усещат въобще.Изчакай да пусна и снимка от близък план да видииш как стои и съвсем от близо, ако искаш. А иначе утре, ще се включа с инфо за Бургас  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 893
Чоколина, ще се обадя на оптиката утре и ще ги питам дали в Бургас имат оптика и ще ти кажа, ако имат координати! Ако не, питай за Израелски лещи, цвета е син, просто така пише, фирмата съм я писала по-горе.СОФЛЕНС ли беше...

 На БиЛ са с по-ниско съдържание на вода и дразнят повече окото.Тези не се усещат въобще.Изчакай да пусна и снимка от близък план да видииш как стои и съвсем от близо, ако искаш. А иначе утре, ще се включа с инфо за Бургас  Heart Eyes

Ще попиташ ли и за Добрич, ако не е мн нахално?

Благодаря!

Извинявам се, ако говоренето(писането) на "ти" те е обидило.

Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт