Априлче, покажи на мама - дали си пич или мадама :)

  • 35 503
  • 687
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 66
Ох момичета помагайте. Преди малко си погледнах под едната гърда и какво да видя няколко розови стрии. набързо прегледах и на др места но засега няма, но ако почнат от сега до 9-я месец на какво ще стана не знам. Ужасно ме сърби кожата около гърдите, бедрата и корема не искам стрии  Cry , мажа се вечер с маслата на Палмерс но маи ефект никакъв. Помагайте какво да правя, да пия ли нещо като добавки за кожата или както четох в една тема да пробвам със свинска мас и зехтин Sad мн сам тъжна 

# 61
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Записвам се и аз в новата тема с благодарност към Алена   bouquet
За мен също син щъркел Simple Smile Можем да си сформираме футболно първенство тук с толкова младежи  Grinning


ако желаеш да се включиш в списъка на 1 страница, моля посочи термина  Peace

# 62
  • Мнения: 2 660
Айдеее тръгвам пак на неделната си обиколка по лекари. Ако не отида в спешен кабинет в неделя, просто голяма скука ме гони. Стискайте ми палци всичко да е наред! Снощи толкова ме боля, че името не можех да си кажа. От къде ми дойде това чудо на главата?!  ooooh!

# 63
  • София
  • Мнения: 1 368
Айдеее тръгвам пак на неделната си обиколка по лекари. Ако не отида в спешен кабинет в неделя, просто голяма скука ме гони. Стискайте ми палци всичко да е наред! Снощи толкова ме боля, че името не можех да си кажа. От къде ми дойде това чудо на главата?!  ooooh!
Стискам палци  fingerscrossed  Praynig.

# 64
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 448
Айдеее тръгвам пак на неделната си обиколка по лекари. Ако не отида в спешен кабинет в неделя, просто голяма скука ме гони. Стискайте ми палци всичко да е наред! Снощи толкова ме боля, че името не можех да си кажа. От къде ми дойде това чудо на главата?!  ooooh!

стискам палци  Hug дано попаднеш на адекватна помощ  Blush и чакаме новини  Hug

# 65
  • Мнения: 21
Mademoiselle Chocolate    Уффф ама какво става,не ми харесва това...?!Като ги знам бургаските спешни кабинети колко са "отзивчиви",дано все пак ти обърнат повече внимание..Защо не ги помолиш да те приемат в болница да си под наблюдение,все пак ще ти е по-спокойно покрай лекари...Стискам палци всичко да е наред!!!И да пишеш как е минало

# 66
  • Мнения: 44
Mademoiselle Chocolate, дано всичко е наред.Очакаваме само хубави новини!

# 67
  • Мнения: 11
Mademoiselle Chocolate, стискам палци всичко да е наред  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 242
Mademoiselle Chocolate, и от мен имаш стиснати палци Praynig

# 69
  • Мнения: 0
Мами да ви питам ползвам Джонсанс гел олои против стрии вие ползвалили сте го и дали ви е помогнало,чудя се дали да продължа с него или да почна да се мажа с нещо друго.Мерси предварително  Hug

# 70
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен. Simple Smile Нова съм във форума,но и аз като априлска мама ще се запиша в тази прекрасна темичка. Термина ми е на 9.04, бебока ми нещо се срамува и още неще да се покаже. На 5 съм на ЖК и чакам с нетърпение да видя срамушкото,но пък за сметка на това вече усилено си шавърка из коремчето на мама Wink  Hug

# 71
  • Мнения: 2 660
Благодаря, момичета! Предвид ситуацията, която беше вчера, и това, което ми се въртеше из главата, нещата не се толкова черни. Сивкави са. Имам отлепяне на две места, но казаха, че е повърхностно (5 мм) и е на добро място. Болките можело да са от бактериална инфекция (?), взеха секрет. Не можело да са контракции на този етап от бременността (?). Но в епикризата пише "матка напрегната". Шийката е добре. С ултразвук каза, че вижда пк 3 см, но не можел да прецени по добре по този начин, за това след това гледа и вагинално и прецени, че е наред. Каза, че състоянието не изисква непрестанно лежане, а повече лежане. 3х2 магнерот, 4х2 но шпа и 2х2 утрогестан. Това е. Трети лекар за три дни.

# 72
  • Мнения: 9
Madmoiselle Chocolate, дано всичко е наред при теб и наистина попаднеш на свестен лекар и то точно в неделя  Hug
Irchooo аз имам много мазила в къщи, които са за тяло и си ползвам тях. И за предишната бременност не съм ползвала нищо специално, почти нямах никакви стрии. Сега ще наблегна малко повече обаче на мазането, предвид годинките  Mr. Green. Но все пак си зависи и от типа кожа, затова мога само да споделя без да давам съвети.
Предвид колко много момченца се задават, на мен вчера ми казаха че ще е момиченце и аз и двамата мъже в къщи сме много доволни и щастливи.

Хубав неделен ден от мен Simple Smile....... а аз съм на работа  Confused

# 73
  • Мнения: 593
Благодаря, момичета! Предвид ситуацията, която беше вчера, и това, което ми се въртеше из главата, нещата не се толкова черни. Сивкави са. Имам отлепяне на две места, но казаха, че е повърхностно (5 мм) и е на добро място. Болките можело да са от бактериална инфекция (?), взеха секрет. Не можело да са контракции на този етап от бременността (?). Но в епикризата пише "матка напрегната". Шийката е добре. С ултразвук каза, че вижда пк 3 см, но не можел да прецени по добре по този начин, за това след това гледа и вагинално и прецени, че е наред. Каза, че състоянието не изисква непрестанно лежане, а повече лежане. 3х2 магнерот, 4х2 но шпа и 2х2 утрогестан. Това е. Трети лекар за три дни.

 Peace Hug слушкай докторите. аз се чудя като имаш отлепяне  newsm78 не трябва ли да те хоспитализират? при мен отлепяне нямаше, а за болките все пак може да са от яйчниците. имам фоликули и на двата яйчника, от които са моите болки.

# 74
  • Мнения: 1 675
И ние с моята фурия сме в болница от сно&и с леко кьрвене.Няма отлепване и тя се мята като луда из вьтре,но съм на ижекции поне 3 дни.
В тази връзка,г-це схоколад, не мога да повярвам,4е си с кървене и никой   не те хоспитализира?!

Общи условия

Активация на акаунт