Заведение за частно парти

  • 5 033
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте,

моля, дайте ми идеи за заведение за частно парти. Капацитет поне 60 човека, да не е типичен ресторант. По-скоро нещо като bar&dinner искам да поръчам хапки и по скоро да се наблегне на пийването. Не знам какво стана със забраната за пушенето, но задължително да не се пуши вътре и да не е със силна музика да може да се говори не да се напрягаш да крещиш.

Благодаря ви, очаквам идеите ви Simple Smile

P.S. За София става въпрос...

Последна редакция: сб, 02 ное 2013, 09:11 от illyy

# 1
  • Мнения: 12 473
Естерхази, О'кафе, One More bar и тн

# 2
  • София
  • Мнения: 409
Отговаря на всичките ти изисквания, многократно проверено, отлично качество:

http://www.trovatore23.com/bg/contacts.html

# 3
  • Мнения: 695
Trovatore, определено. Подкрепям с ръце и крака.
Може да идеш предварително, за да го провериш, но като ти чета изискванията, отговаря на всяко едно от тях максимално.

# 4
  • Мнения: 15
Благодаря ви дами,

разгледах предложенията ви, точно такова място търся. Сега ще звъня за повече информация. Спрях се на Естерхази. Trovatore за съжаление има само 25 места...

Ако ви хрумне още нещо, моля пишете!

Поздрави,

Илияна

# 5
  • Мнения: 0
уф, и аз търся нещо подобно! по скоро бар - малък около 30 сме... по-разчупено, без много стоящи места, с музика... Може и зала да е. Гледах го този бар Троваторе, мисля да видя на място как е.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 762
Мога да ви предложа едно заведение, но не искам да го посочвам публично, защото съм свързана с него роднински  Laughing Да не стане рекламна работа. Ако искате, мога да ви го кажа на лични.
В Света Троица е, точно за толкова хора, кухнята е добра и е на супер ниски цени. Можете да договорите каквото си пожелаете. Може да си ръководите сами музиката. Въобще каквото си искате.
А пък аз мога да ви препоръчам с две ръце. Да, не се пуши вътре. Навън има голям навес с маси и пеперници  Peace

# 7
  • Мнения: 15
Благодаря ви, но партито мина отдавна. Беше на 8-ми ноември.

Поздрави,

Илияна

Общи условия

Активация на акаунт