От къде си пазарувате дрехи?

  • 7 497
  • 82
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 621
От обикновенни магазини.

И аз така. Laughing

# 61
  • Мнения: 6 206
90% от дрехите ми идват като подарък, нямам спомен откога не съм купувала.
иначе съм на принципа, едно да е, качествено да е.
от хубавите дрехи до парцалки разликата е от небето до земята, да ме извинявате.

# 62
  • Мнения: 4 629
Ела при мен да пазаруваш,ще ти направя отстъпка,като за съфорумка Laughing
Само като дойдеш ще кажеш кодовата дума Бамби Laughing Party
Цитат

Мерси! Може и да се възползвам  Wink

# 63
  • София
  • Мнения: 291
От обикновени магазини най-често, но имам дрехи и от Илиянци.

# 64
  • Мнения: 2 663
Редовно си купувам маркови дънки, които са явно "начерно" от Черковна, пряка на бул. МАдрид в София. Последните, които си взех са на Труссарди  и Версаче. Явно има някаква  врътка с тези дънки, защото са  м/у 40-60 лв. Страхотни са.Магазинът е препълнен винаги с хора.
Познати са ми казвали, че дрехите са турски, но знае ли човек newsm78

Едмо бившо гадже познава собственика и от него знам ,че всичко внася от Турция и са ментета.Ходила съм няколко пъти  и единственото нещо,което става са наистина дънките(и то един-два модела) всичко друго е под всякаква критика-не искам да ви обидя,това си е моето мнение

# 65
  • Мнения: 143
Фенка съм на индийските магазини !!! От там си взех много хубав панталон с който си изкарах бременността ,а след като родих си купих пак от такъв магазин  друг 

# 66
  • Мнения: 377
По принцип от обикновени магазини, от време на време и от бутици - но само при намаления.
От втора употреба обаче никога, защото в 99% продават дрехи, които са дарени като помощи. Виждала съм как им ги карат в чували с надписи БЧК и просто не мога да приема такава наглост и безочие - вместо да се дадат на хора, които имат нужда да ми искат пари за тях.  Sick

# 67
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ако нещо ми харесва изобщо не ми пука откъде е. На Илиенци не стъпвам обаче - ходила съм 2 пъти и ми е предостатъчно. Сигурно има хубави неща, аз обаче не ги видях. Зависи и колко пари имам в себе си за целта. Гледам да е качествено все пак.

# 68
  • Мнения: 3 153
Аз съм леко маниакално настроена към хубави дрехи и давам доста пари за такива за цялото семейство. Цялото ми семейство (вкл. и малкия) се носим в спортно елегантен стил, така че бих казала, че въобще не си купуваме костюми, ризи и др. Пазарувам от магазини като s. Oliver, benetton, MNG (но по-рядко, че не съм голям фен), Geox, Nike, Tom Tailor и др. подобни. Много неща купуваме и от чужбинско донесени, де!

# 69
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Илиянци го слагаш наравно с битака и женския пазар  Shocked
всички собтвеници на магазини пазаруват на едро. Я си поправи анкетата  Peace

# 70
  • Мнения: 857
Ами то всякакви.Случва се понякога от обикновени,по някога от бутици! Flutter Последният месец бая ''намазах''  от бутиците В София  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 71
  • Мнения: 252
от обикновен магазин  Peace

# 72
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
За всеки повод имам и дреха, затова дрехите си ги купувам от различни магазини, сергии, втора употреба, Илиянци, кварталното магазинче, Дика (докато бях с нормалните си килца Embarassed Embarassed) и т.н. Wink

# 73
  • Мнения: 35 983
най-често от обикновен магазин, но имам и доставени по всеки един от посочените начини

# 74
  • Мнения: 8 505
От спортните магазини (няма такава опция обаче).

Общи условия

Активация на акаунт