Отговори
# 45
  • Мнения: 298
Чек да се потъркалям малко в тая тема,че в другата няма място за коментара на Зизуна,да не и видела Проф,двете бръчки и пъпката  rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Ко ми се смееш ма Mr. Green...имам пъпка и съм бесна #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Аз ги видох  smile3521 и пъпката и двете бръчки  Joy

Обаче още виждам снимки и шЪ почна да гледам лошо  smile3516

# 46
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде аз ви оставям, че отивам на парти  Party Party   Hug Hug Hug Hug Hug
Ай да си изкараш добре  Hug

Всъщност...къде си тръгнала с тия синки по теби? Naughty

А, я и аз да попитам  newsm78 Начи с нас със синки ни можи, а на купон можи  Mr. Green

# 47
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
...и сърцето ми напраууу спираааа... newsm68 newsm44 newsm68

ВЪрти Габооо....сучи... newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19

# 48
  • София
  • Мнения: 379
Ирче уфф не ми говори, че вчера като се пребих после и на работа бях абеееее  ooooh!  

Зиз мани, манииии ако ме видите ще кажете, че някой ме е изритал  ooooh! толкова е мораво, чеее  Sad ама не ми пречи  Mr. Green Joy

# 49
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Къде и го видяхте корема бе? newsm78
Има още снимки от участието й в Бехзат Че и още едно видо от галавечерта.
Наде,той на катове не го ли виждаш,и с тая рокля хубаво го е подчертала,иначе крак вади,не мога да си изкривя душата  Peace

# 50
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
На Надето убавеца  Joy Joy Joy Joy
Йо,весело прекарване,ти как тъй на парти,я беж бърже на тръстиката  Joy Joy Joy
Така ли, моя хубавец ли е? newsm78
Ми да, я го вижте какви зъби е изкарал, като цвилещ кон.
Зизу, аз те успокоявах в старата тема а ти все едно ме няма, ми добре, друг път и да заставаш на буквата Ф, ще си мълча и няма да те успокоявам. Crossing Arms
Не Ирче, никакъв корем не виждам а камоли да е на катове.

# 51
  • София
  • Мнения: 379
Айде аз ви оставям, че отивам на парти  Party Party   Hug Hug Hug Hug Hug
Ай да си изкараш добре  Hug

Всъщност...къде си тръгнала с тия синки по теби? Naughty

А, я и аз да попитам  newsm78 Начи с нас със синки ни можи, а на купон можи  Mr. Green

Неможе щото немога да стана толкова рано  Joy аз станах в 1 днеска, че вчера тръстика до 2  Shocked  и днеска никъде не съм ходила, ни у зали ни никъде ама се бяхме разбрали с братовчедките да си направи тва парти и за това

# 52
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Твоя с ирония,че много ти се набива в очи Наде,той най-много те дразни в целия филм  Joy Joy Joy

# 53
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Айде аз ви оставям, че отивам на парти  Party Party   Hug Hug Hug Hug Hug
Ай да си изкараш добре  Hug

Всъщност...къде си тръгнала с тия синки по теби? Naughty

А, я и аз да попитам  newsm78 Начи с нас със синки ни можи, а на купон можи  Mr. Green

Неможе щото немога да стана толкова рано  Joy аз станах в 1 днеска, че вчера тръстика до 2  Shocked  и днеска никъде не съм ходила, ни у зали ни никъде ама се бяхме разбрали с братовчедките да си направи тва парти и за това

Ай, добре, приема се  Mr. Green
Хубаво изкарване на партито  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 54
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
...и сърцето ми напраууу спираааа... newsm68 newsm44 newsm68

ВЪрти Габооо....сучи... newsm19 newsm19 newsm19 newsm19 newsm19


Усуках се  newsm19 newsm19 newsm19

# 55
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Къде и го видяхте корема бе? newsm78
Има още снимки от участието й в Бехзат Че и още едно видо от галавечерта.
Наде,той на катове не го ли виждаш,и с тая рокля хубаво го е подчертала,иначе крак вади,не мога да си изкривя душата  Peace

И аз ги виждам катовете  Mr. Green А мож да е от роклята с дебела подплата отпред  newsm78 Mr. Green Joy Joy Joy Joy

# 56
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ааааа, лелчето ми не така... Naughty Аз тебе си те четем винаги...ама требваше да клюкарствам на Проф и те пропуснах...но видях и четох.

Ся ще чичечна да ми простиш... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
(тва рушвет)

Манке...видела си щот ти показах... Mr. Green Joy

Кво ся се напрегаш за снимките...нали ти се види само косата...да не си от ДАНС звено "под прикритие"? Щот и аз съм от вътрешна сигурност ма не се коркам, че снимката ми е в темата....дрее ми... Whistling Whistling Whistling

# 57
  • Мнения: 21 201
Твоя с ирония,че много ти се набива в очи Наде,той най-много те дразни в целия филм  Joy Joy Joy
Вярно е, дразни ме героя, но актьора не ми е антипатичен, въпреки, че ми е грозноват на ента степен.
Кефи ме на макс като започне да си скубе косите, ама то от зор от Серка.
Прощавам ти лелче, hugама аз съм огън дето бързо гасне, докато запаля и вече ми е минало.

# 58
  • София
  • Мнения: 379
Айде, че докато се оправя  Joy Joy Мерси на всички, на вас приятна вечер  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 21 201
Айде, че докато се оправя  Joy Joy Мерси на всички, на вас приятна вечер  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Приятно изкарване и умната с алкохола, че да не се посиниш още повече. Laughing
Айде, наздраве Йоанче и от ФЕмир.

Общи условия

Активация на акаунт