Бързо питане за боядисване на коса

  • 20 856
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
И аз използвам боите на Loreal. Аз съм се боqдисвала и на чиста и на мръсна коса. Не съм забелqзала да има нqкаква разлика

# 16
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз знам че на чиста коса не хваща толкова добре колкото на мръсна. Като реша да се боядисам не я мия поне 3 дни преди това.

# 17
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Изгаря косата,"пада" по-бързо боята,за да "хване" по-добре

# 18
  • Мнения: 224
Бу,момичетата по-горе са дали достатъчно информация,но и аз да се запиша Laughing
Аз от години ползвам само L`Oreal,само че Preference ,а последните 2 пъти и Feria/ koято смятам за the best:))/.Винаги сам се боядисвала на 'мръсна' коса,знам че така не изгарял косъма,1 ден мита коса мисля че е ок.Към боята има невероятен балсам,които прави косата 'трепач'Simple Smile)) А косата триабва да е мокра,защото по-лесно се разнася боята и така се икономисва,ако косата е по-дълга..Успех в боядисването:)

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Вече съм красива  Flutter
Реших, че щом е без амоняк, в крайна сметка така или иначе е щадяща и няма смисъл да изчаквам да стане по-мръсна.
Боята хвана чудесно  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 759
   Супер! А снимките къде са?   Twisted Evil

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
   Супер! А снимките къде са? Twisted Evil
Нямам фотоапарат Simple Smile
Но цвета стана плътен, точно както очаквах по мострата. Сега ще видя колко бързо ще се отмие Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 068
А какъв цвят се боядиса?
Аз понеже като един абсолютен заплес съм пропуснала май.

# 23
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
А какъв цвят се боядиса?
Тон-в-тон на Л'Ореал Кастинг без амоняк - малко по-тъмно от моя си цвят, с червеникави отблясъци.

Общи условия

Активация на акаунт