За избелващия тоник на Биотрйед????

  • 12 309
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 357
Утре мисля да се разходя до центъра и да мина да си взема този ексфолиращия лосион,но дали е подходящ за моите 20 години?Нуждая се от спешен съвет за да реша дали да си го взема.Помагаите моля ви се!

# 46
  • Мнения: 585
Аз приключих за тази година.
Късно се сетих  newsm78, но догодина цяла зима ще се мацам  - много слънце има вече.

# 47
  • Мнения: 18 542
Утре мисля да се разходя до центъра и да мина да си взема този ексфолиращия лосион,но дали е подходящ за моите 20 години?Нуждая се от спешен съвет за да реша дали да си го взема.Помагаите моля ви се!
Става, ако кожата ти е проблемна - разширени пори или много бързо се омазнява или имаш пъпчици. Ако кожата ти е нормална, според мен нямаш нужда.

# 48
  • Мнения: 178
Здравейте!От вторник вечерта се мажа и не вярвам на очите си!Има ефект!!!!

# 49
  • Мнения: 357
Искам да похваля ексфолиращия тоник на Биотрейд-страхотен е.Мажа се от два дена,но определено виждам ефект такав какъвто досега не сам постигала с никой друг продукт.Порите ми се свиха и черните точки почти изчезнаха и лицето започна да ми се изчиства съвсем.Купих си и кремчето с фактор и то много ми допада.
Досега каквото съм пробвала препорачано от вас не сам съжалявала.Благодаря на всички   bouquet СУПЕР СТЕ!

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy   Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

# 50
  • Мнения: 18 542
Искам да похваля ексфолиращия тоник на Биотрейд-страхотен е.Мажа се от два дена,но определено виждам ефект такав какъвто досега не сам постигала с никой друг продукт.
Много е як наистина! И аз до сега не съм ползвала нищо по-ефективно. Единствено почистване в козметичен салон може да се сравни.

# 51
  • Мнения: 357
Искам да похваля ексфолиращия тоник на Биотрейд-страхотен е.Мажа се от два дена,но определено виждам ефект такав какъвто досега не сам постигала с никой друг продукт.
Много е як наистина! И аз до сега не съм ползвала нищо по-ефективно. Единствено почистване в козметичен салон може да се сравни.

Аз сам ходила няколко пати на козметик,но все не оставах доволна.Дадох много повече пари,от колкото за тоника и крема,но ефекта беше нулев.Взех си и балсамчето за нокти на Биотрейд,но за него още нямам отзиви.Ще видя как ще ми подейства и ще пиша,но предполагам,че ефекта ще е не по-лош от този на ексфолиращия тоник.

# 52
  • Мнения: 980
Тоника, от който сте доволни, MЕLABEL - WHITENING TONIC с коджикова киселина 5% или PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%? Кой от двата да си взема, смесена кожа с петънца от пъпки и от бремеността? И кой фотозащитен крем Мелабел сън, ли? Помагайте... Simple Smile Благодаря.

# 53
  • Мнения: 357
Тоника, от който сте доволни, MЕLABEL - WHITENING TONIC с коджикова киселина 5% или PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%? Кой от двата да си взема, смесена кожа с петънца от пъпки и от бремеността? И кой фотозащитен крем Мелабел сън, ли? Помагайте... Simple Smile Благодаря.

Аз съм ползвала само ексфолиращия и съм много доволна,за другия не мога да кажа нищо,но може би избелващия би бил по-подходящ за теб.Нека и другите мами кажат какво мислят.

# 54
  • Мнения: 18 542
Тоника, от който сте доволни, MЕLABEL - WHITENING TONIC с коджикова киселина 5% или PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%? Кой от двата да си взема, смесена кожа с петънца от пъпки и от бремеността? И кой фотозащитен крем Мелабел сън, ли? Помагайте... Simple Smile Благодаря.
Моят съвет е да си вземеш ексфолиращия тоник сега, а есента избелващия.
За кремче със слънцезащите фактор аз лично ще си купувам друг, защото този Мелабел сън ми идва малко мазен.

# 55
  • Мнения: 357
Тоника, от който сте доволни, MЕLABEL - WHITENING TONIC с коджикова киселина 5% или PURE SKIN EXFOLIATING TONIC с азелаинова киселина 10%? Кой от двата да си взема, смесена кожа с петънца от пъпки и от бремеността? И кой фотозащитен крем Мелабел сън, ли? Помагайте... Simple Smile Благодаря.
Моят съвет е да си вземеш ексфолиращия тоник сега, а есента избелващия.
За кремче със слънцезащите фактор аз лично ще си купувам друг, защото този Мелабел сън ми идва малко мазен.

Защо мислиш че сега е добре да се ползва ексфолиращия а на есен избелващия тоник?И добре ли е всяка година да се ползват тези тоници,ако лицето е чисто?На мен между другото от ексфолиращия тоник започна да ми се свива една доста голяма поричка,която много ме дразнеше.Ще продалжавам с мазането много упорито,въпреки,че когато го нанеса в първия момент много ме щипе,но после нямам никакви проблеми.Мисля че много добре ми действа.

# 56
  • Мнения: 150
Аз се чудя кое от двете да си взема- избелващия крем или избелващия тоник на Биотрейд?  newsm78
Гледам, че като състав май са идентични горе долу.
Как ще ме посъветвате- кое ли е по-ефикасното от двете според вас ?

# 57
  • Мнения: 18 542
Защо мислиш че сега е добре да се ползва ексфолиращия а на есен избелващия тоник?И добре ли е всяка година да се ползват тези тоници,ако лицето е чисто?На мен между другото от ексфолиращия тоник започна да ми се свива една доста голяма поричка,която много ме дразнеше.Ще продалжавам с мазането много упорито,въпреки,че когато го нанеса в първия момент много ме щипе,но после нямам никакви проблеми.Мисля че много добре ми действа.
Ако кожата ти е чиста, не виждам за какво ти е да го ползваш, но щом си решила и си доволна - давай!
Иначе смятам, че е добре зимата да се използва избелващия, защото тогава слънцето е по-слабо и опаснотта да се появят пигментни петна е по-малка.
Колко често да се използват тониците трябва да се определи от типа кожа. Моята е проблемна и мазна в Т зоната и мисля да си го ползвам ексфолиращия занапред, пък каквото сабя покаже. Ако в един момент преценя, че не ми е нужен (надали) или не ми ейства добре ще го спра. За сега не смятам да го оставям.  Sunglasses

# 58
  • Мнения: 18 542
Аз се чудя кое от двете да си взема- избелващия крем или избелващия тоник на Биотрейд?  newsm78
Гледам, че като състав май са идентични горе долу.
Как ще ме посъветвате- кое ли е по-ефикасното от двете според вас ?
Аз бих си взела тоника, а да се мажа с овлажняващ крем с висок слънцезащитен фактор.  Peace

# 59
  • Мнения: 357
Защо мислиш че сега е добре да се ползва ексфолиращия а на есен избелващия тоник?И добре ли е всяка година да се ползват тези тоници,ако лицето е чисто?На мен между другото от ексфолиращия тоник започна да ми се свива една доста голяма поричка,която много ме дразнеше.Ще продалжавам с мазането много упорито,въпреки,че когато го нанеса в първия момент много ме щипе,но после нямам никакви проблеми.Мисля че много добре ми действа.
Ако кожата ти е чиста, не виждам за какво ти е да го ползваш, но щом си решила и си доволна - давай!
Иначе смятам, че е добре зимата да се използва избелващия, защото тогава слънцето е по-слабо и опаснотта да се появят пигментни петна е по-малка.
Колко често да се използват тониците трябва да се определи от типа кожа. Моята е проблемна и мазна в Т зоната и мисля да си го ползвам ексфолиращия занапред, пък каквото сабя покаже. Ако в един момент преценя, че не ми е нужен (надали) или не ми ейства добре ще го спра. За сега не смятам да го оставям.  Sunglasses

Не съм се изказала правилно явно.Нямам предвид в момента,че кожата ми е чиста,а имам предвид като постигна този ефект дали да продължавам с мазането.Така като чета написаното от теб моите проблеми са горе долу като твоите най-вече в Т зоната. Ще видя какъв ще бъде ефекта след един месец и ще преценя дали да продължавам или няма да има нужда,защото от друга страна пък си мисля,че ако кожата в един момент много привикне с тоника вече няма да има същия ефект.

Общи условия

Активация на акаунт