Модни консултации - 3

  • 56 498
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 338


Добре дошли в новата ни трета тема за модни консултации   bouquet

За какво си говорим тук, как и с какво сме си полезни - моля, вижте в скрития текст ...
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда от това някой да ви каже дали дадена дреха ви стои добре и да нямате подходящата приятелка на разположение, за да ви помогне с отгoвора?

Или колко пъти сте си купували щура дреха или аксесоар, ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението - неща, които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите ... ?

Аз до ден днешен имам дрехи, които само съм купила и никога не съм обличала ... все не им намирам повод и място ...

Видях подобна "услуга" в една женска страница, та се замислих защо да не си заформим подобна тема, където вместо един "специалист" да дава идеи, всеки, който има мнение по въпроса да се включи и така, този, който търси помощ какво да облече и кое с кое да съчетае, да получи максимално много различни предложения, от които да отсее подходящите за себе си.

И НЕ, НЕ съм моден консултант, нито специалист, може би ми е нещо като хоби, затова в повечето случаи имам какво да кажа по въпроса (абсолютно личен поглед над нещата, в никакъв случай не съм мерило за каквото и да е!!!) ... и ДА, в интернет има много информация, но съм сигурна, че не всеки път всеки има време и знае къде и как да търси, а и друго си е някой лично да ти помогне.

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно - само с описание - "имам една лилава блузка..." малко трудно става, предвид нюансите на лилаво, които съществуват  Wink Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди на вашето тяло кое би стояло най-добре или да знае кои цветове харесвате, ако държите да НЕ ви бъдат давани идеи например за черни дрехи, уточнете и това в питането си - общо взето: колкото повече информация има в питането, толкова по-подробни ще са и отговорите Peace
Най-важното: Идеята НЕ е да си натрапваме мненията или да се критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван Peace !!! Дори някой тук да е специалист стилист, това няма как да ни накара да харесваме предложенията му - както отваряте едно списание и виждате вътре разни вдъхновяващи идеи (които, разбира се, е крайно невъзможно да бъдат съобразени индивидуално с всяка една жена, която ги чете), така и тук - за всяко запитване, останалите ще предлагаме своите общи виждания за нещата, а този, който търси помощ сам за себе си отсява каквото най-много му допада.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ако търсите къде да намерите конкретна дреха или каквото и да е - предлагам ви първо да попитате в съответните теми по градове в Подфорум "На пазар"

За вашата ежедневна доза bohemian chic и купища завършени Casual Outfit Ideas ви предлагам и тази страхотна тема:
Клуб "Без грим, без токчета, без ролки"


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Моля, нека си спестим "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук" - букетчета, усмивки и целувки и всички техни производни ... - ако няма с какво да се включите, а искате да следите темата, използвайте бутона (точно до бутона , когато започвате нов коментар), така няма да изтървете нищо и ще получавате винаги известия при нов отговор  Hug   bouquet

Тема 1, Тема 2

# 1
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
 
Моринга, благодаря за темичката и оформлението.   bouquet
И за да не е гол запис, да попитам подобни ботуши
http://www.ebay.co.uk/itm/HOGL-BLACK-LEATHER-KNEE-HIGH-BLOCK-HEE … 3D160924198840%26
с каква чанта бихте комбинирали?

# 2
  • Мнения: 6 713

Най-важното: Идеята НЕ е да си натрапваме мненията или да се критикуваме и оборваме кое "става" и кое "не става" - всеки има различен вкус и той тряба да бъде уважаван Peace !!! Дори някой тук да е специалист стилист, това няма как да ни накара да харесваме предложенията му - както отваряте едно списание и виждате вътре разни вдъхновяващи идеи (които, разбира се, е крайно невъзможно да бъдат съобразени индивидуално с всяка една жена, която ги чете), така и тук - за всяко запитване, останалите ще предлагаме своите общи виждания за нещата, а този, който търси помощ сам за себе си отсява каквото най-много му допада.[/color]


Колко добре казано!!

# 3
  • Мнения: 1 338
foxysilver, много ми харесаха тези ботуши  Heart Eyes - особено грайферите им -  не мисля  че ще ти е трудно да ги съчетаеш с каквато и да е чанта - струват ми се сравнително класически модел, цвят и материя ... а и според мен, чантата зависи и от останалата част от облеклото ти ... много е вероятно и да имаш подходящата за тях в гардероба ти и така да спестиш някой лев за нещо друго, което си набелязала  Wink

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
foxysilver, тези ботуши и аз мисля, че почти с всякакъв тип чанта ще ги съчетаеш, а и най-вероятно както е казала Moringa най-вероятно дори съществува в гардероба ти.

# 5
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Защо ви откривам чак на трета тема? newsm78
Имам тонове дрехи и.... няма какво да облека. Cry
Всяка за себе си е страхотна, но.... комбинациите ми куцат.

http://www.ebay.co.uk/itm/Ladies-Jacket-/161134921952?_trksid=p2 … ip=true&rt=nc

Последната "придобивка" - просто не устоях на цената.
 Виждам го с тясна екрю тениска или блуза, дълга вълнена плисирана или разкроена пола в кафявата гама и равни ботуши.. Висока съм 170 и избягвам токчета, пък и все с кола...
Имам подобно на Мис 60, но е по дълго и си "върви" с дънки, ама това.... newsm78

Може би и един обемен вълнен шал -яка -  имам такъв. Или по-обемно етно колие? Шалът май ще дойде в повече на тази яка...

Последна редакция: нд, 03 ное 2013, 20:05 от Wild_rabbit

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 13 583
Wild_rabbit, аз пък го виждам перфектно с дънки, равни ботуши и плетена туника.
Или с такъв тип рокля:


# 7
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Тъй като не харесвам силует, който е на етажи, си го представям единствено с рокля - втален модел, финна вълна.

Така, както го описваш, си го представям именно на етажи. Не знам дали това е правилният термин. Имам предвид начин на наслагване на дрехите, като момичето в ляво, с дънките.
Скрит текст:

Като първата рокля на Десиссслава, с челси боти
Скрит текст:

Ако роклята е къса, с дължина около коляното - например такива ботуши
Скрит текст:

Цветовете на роклята - есенни.
-кафяво,
-сиво,
-бордо,
Или нещо по-цветно за повече настроение:
-петролено зелено
Скрит текст:
-маслиново зелено  Heart Eyes
Скрит текст:
-цвят горчица
Скрит текст:

Шал, с тази яка, не мога да си представя.
Видях, че си се редактирала. Колие, да!

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 09:57 от missNoir

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 579
  Wild_rabbit - На мен ми харесаха първите 2 предложения на missNoir

# 9
  • Мнения: 9 236
 Hug да не ви изпускам за якето освен с
 
http://image./albu_245504613_00-1.0x0/winter-coat-sexy-women-s-coat-fur-collar.jpg

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 627
Maryse,

ако четеш новата тема, виж роклите в Масимо Дюти. Няма на 100% такава, каквато търсиш и цената им не е особено стимулираща, като се има предвид, че държат по-висока цена в Бг, отколкото в чужбина, но все пак, може някоя да ти допадне.

http://www.massimodutti.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/d … 02/792025/Dresses

# 11
  • Мнения: 5 435
Привет в новата тема! Моринга, за теб!  bouquet
Чета Ви редовно, дори и да не се включвам. В момента съм в търсене на ниски ботуши от естествена кожа на що годе поносима цена. Като си купя ще се включа и със снимка.  Peace

# 12
  • Мнения: 36
Привет в новата тема! Моринга, за теб!  bouquet
Чета Ви редовно, дори и да не се включвам. В момента съм в търсене на ниски ботуши от естествена кожа на що годе поносима цена. Като си купя ще се включа и със снимка.  Peace

Аз съм влюбена в тези: http://www.aldoshoes.com/ca-eng/women/boots/wedge-boots/97497905-kotek/97
За съжаление в момента не мога да си ги позволя. Ще си ги поръчам за Коледа, може би  newsm03

# 13
  • Мнения: 5 435
wera88, аз искам ето такива http://www.aldoshoes.com/ca-eng/women/boots/tall-boots/97426074-bahr/97! Но ми идват скъпички, ако имам възможност бих си направила подарък.

# 14
  • Мнения: 288
Здравейте , дами !
Чета ви от доста време , но до момента само събирах идеи  и вдъхновения , темата е страхотна , адмирации   bouquet  Сега се включвам с едно въпросче . Купих си такъв клин - http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/st … Bprint%2Bleggings  . Страшно много го харесвам , въпреки  , че нямам идея как точно да го нося . Вариантите ми общо взето се изчерпват с една дълга черна жилетка , а под нея бяла риза с интересна кройка . Като цяло предвидима цветова комбинация , но ... Дайте идеи за нещо друго  newsm78 Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт