Домакини-21/есенно-зимна с топло кафе

  • 41 121
  • 733
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 826
Такова е,не правят разлика дали е дете или възрастен и какво му е състоянието.Виновни сме си ние,че търпим такова отношение. #Cussing out

# 16
  • Мнения: 117
Здравейте момичета,

леле колко сте изписали от снощи, не мога да ви изчета, даже нова темичка си имаме.
Благодаря Мама Коко
Мушкатова кажи как е малката и какво си набрала на нашето чудесно здравеопазване  Mr. Green
hetera  Hug добре дошла, ще ти хареса при нас, много е уютно.
Като гледам ще трябва да си обявим официален ден за боядисване (къносване) май всички по едно и също време имаме нужда. Може да го правим заедно и после ще се прекръстим на боядисаните домакини. И аз съм към групата на спешно нуждаещите се от боядисване.
Коконке върна ли се от доктора вече, чакаме те....

Аз днес още нищо не съм свършила, цяла сутрин бях със сина в училището, че имаше 4 теста.
Хапнахме, те отидоха на тренировка, а аз познайте - отивам да поспя, че тая нощ пак ще съм дежурна по темата  Laughing

На всички не споменати  Hug

# 17
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен.Честита ни темичка,нека да пишем само хубави неща в нея.Аз още съм зле,пих едни хапчета,ама не ми помагат,пак си спя в тоалетната...и одеве една приятелка ме светна за някакво си прахче Ентерол,та след малко ще го пия,пък дано ми помогне,че ми писна вече #Cussing out отделно се чувствам и някак си отпаднала,ама не знам защо newsm78  както и да е.Хубав ден на всички и успешна нова седмица,отивам да легна малко

# 18
  • Мнения: 644
Главата ми е отнесена.Нещо кръвното ми е ниско.Чакам да дойде време за градина,ще заведа Емо и ще поспя час.Дано ми е ок.Уж ядох.А цигарите и кафето нещо ме сринаха тая сутрин.

# 19
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ентерола е пробиотик.Паралелно си вземи ре-комфорт.А ти от кога си така?Изследване правила ли си?Иди си пусни мб да нямаш гъби или нещо друго.Другото което е, че може да си раздразнила червото.На интервали ли те боли?Имаш ли гадни спазми.

# 20
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Главата ми е отнесена.Нещо кръвното ми е ниско.Чакам да дойде време за градина,ще заведа Емо и ще поспя час.Дано ми е ок.Уж ядох.А цигарите и кафето нещо ме сринаха тая сутрин.
Цигарите, са гадните цигари:-)

# 21
  • Мнения: 2
Не ме боли,нито нищо,от петък започна да е така,преди това беше малката,добре че поне тя се оправи,а и и мина доста бързо,мисля си,че е заради витамините,а пък аз не пия.
Скрит текст:
Просто ме къркорят червата и после в вц,извинявам се за обяснението.

Последна редакция: пн, 04 ное 2013, 14:37 от Kaka Daka

# 22
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ясно.

# 23
  • UK
  • Мнения: 5 999
Здравейте Hug
днес съм малко в разход, довечера ще пиша повече, но с две думи всичко при нас е наред!

Мама Коко благодаря за темичката  bouquet

Марче  Hug Hug Hug

# 24
  • Мнения: 11 566
Кака Дака- пробвай да пиеш оцет, вода и сода бикарбонат. Може пък да ти се успокои стомаха, ама от толкова време да си така..
Това вместо запис и мерси за темата!
Да подсетя за гласуването! Embarassed

# 25
  • Мнения: 117
Мацки аз се наспах и идвам да ви нагледам.
Коконке  Hug браво че се обади, радвам се че сте ок, довечера чакаме повече информация.
Кака Дака ентерола го давам на сина при такива проблеми, на него не му понася смекта (май така се казваше), но ентерол му действа много добре. До сега не се е налагало да пие второ прахче, дори и при много разбит стомах.
d. h. това ми звучи малко страшно, с тази смес мия агнешки черва и като знам какво става мисля че аз лично не бих пробвала. Но може би за пиене от човек е друга дозировката ама знам ли  newsm78
Мушкатова пиши как е малката и какво те ядоса нашата медицина, не че ще кажеш нещо ново за нея де.

# 26
  • при късмета
  • Мнения: 24 001
Взехме се от градина и се прибрахме.
Мушкатова какво става  newsm78 как е малката?
Ау, защо не казвате, че съм пропуснала номера на темата, отивам да оправя

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 6 588
Благодаря за темата!

Стефи,какво става,мила? Hug

Дарилче,какво гласуване?Пропуснала съм! Embarassed
Заета съм тези дни и едва ви следя.

# 28
  • Мнения: 11 566
Не е страшно, пие се на екс.
1 ч.л. оцет, на върха на лъжичката содата и 100 мл. вода.

Гласуваме за Мари в номинациите в Клюкарника за Златно перо.


По моя въпрос.
Скрит текст:
Днес баща му го взе от градина и тръгнахме към вчерашното кафе, а той си беше харесал аниматорката. Аз за чрд съм звъннала и платила на друга аниматорка. Вчера като съм си тръгнала тоя се уговорил с тая, тя да идва на чрд. Готино е момичето, моя иска да я чука, каза ми се в прав текст, и аз, идиотката, ревнувам. Къта не работеше и отидохме на обичайното място. Както всичко беше ок, цъфна бабата, отново. Не я поздравих, тя мен - да.И се превърна в майка. Ама тая вечер звъннах на нейното свеки да дойде на рд с извънбрачното дете на свекъра. Тя без него ще дойде, ама ей така, да й е гадно.

# 29
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ха, да си дойдем на думата:-) Ти що ревнуваш, а?Дарил ти все още май го обичаш тоз мъж и имаш надежда да се съберете.От всичко прочетено до тук стигнах до извода.Ако не можеш да го понасяш и т. Н щеше отдавна да си го сиктирдосала.

Общи условия

Активация на акаунт