Домакини-21/есенно-зимна с топло кафе

  • 41 179
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 3 850
Аз пак се явявам на проверка по никое време... Но от сутринта съм седнала на масата да ги мисля тези картички, та чак досега. Кръст и врат нямам, всичко ме боли, но поне имам готови 2/3 от картичките. Утре ще им търся пликове, че аз малко наизуст ги правих, да видим сега дали ще намеря и походящи пликове за тях.

Благодаря ви за милите думи! Hug Пожелавам на всеки по едно вълнуващо приключение!  Peace

МарИ - лека му пръст на Вальо! Времето минава бавно и сигурно все повече ти тежи. Прегръщам те от хиляди километри! И момчето ти бързо да оздравява. Каква е тази гнойна ангина, да не е вирусна?

Марче - и за теб прегръдки и цИлуФки!  Heart Eyes

Луси - защо си в такова минорно настроение? Винаги си била усмивката на темата!  Hug

Коконче - стана ли стаята?

Контеса - добре дошли в новия дом! Всичко ще се нареди! Ако имаш оток, отиди в най-близката аптека и ги питай за мазило при травми. Аз с едно такова си спасих глезена лятото. Ам пусто като не му помня името, а пък там едва ли ще е със същото име. Първите дни не го натоварвай! А този сняг... бррр, дръжте си го при вас, леле как мразя да се навличам, бррр

Морена - тази снимка със снега от сега ли? Има ли вече сняг в София?

Тити - какви ремонти правиш?

Вио - ще трябва май да се изнасяте за новогодишната нощ, то с тази музика, спокойствие няма да има, ужас... ooooh!

Леле, не мога да ви изредя всичките, затова виртуални  Heart Eyes и  Hug


# 691
  • Мнения: 6 086
Добро утро Simple Smile


Марѝ  Hug Hug
Смърфиетка хубавите неща стават бавно, аз си играя с едни елхички, ама докато ги направя се надявам да намеря фотоапарат да ви ги покажа.


На моя мъж септември му изтече билета, ще вади догодина. А малкия има билет до навършване на 14 години.

те и моите двамата дребни са с билети  Grinning
vio определено ще  имате проблемна нощ.

# 692
  • София
  • Мнения: 1 978
Добро утро,след почивната седмица на милото вкъщи и на принца без училище,днес и двамата са кой на работа,кой в предучилищната група,а аз и дребната до обяд сме си по женски  Simple Smile

J_M_M, и при нас същата работа,не може да замъкна в училището беба,затова днес ще ги водя до фотото,стига малката да е в настроение и ще поръчам календарчета и календари за бабите:)

Kontesa ,още веднъж възхищавам ти се,чета всеки твой пост с интерес.Много успех на новото място пак ти желая и бързо оправяне на крака!

Давате прекрасни рецепти,всичко ме изкушава да пробвам,май скоро ще тестваме мерлузата направо ми се дояде  Embarassed
Аз вчера направих много вкусен винен кебап и диването естествено не го и опита,много злояд този мой син,много,добре че си го знам какъв е и за кебапа имаше и ориз и си яде ориз и филе  ooooh!
Отивам по задачи,до скоро:)

# 693
  • Мнения: 64
Добро утро !
Мари, Hug мерси за  кафето.
Контеса, и  аз   така   като   теб   миналата  година,на едни   стълбив една   винарска изба,така   паднах    цялото   коляно  мисе поду. Слагах   веднага   студено и после лук    и  бинт    връзвах, до болница не стихнах,  бях    синя,  лилава,зелена,жълта всички цветове   минах, но   се оправих.
ти  иди си   на  лекар   да те  погледне.
Баткото  днес е   на градина. На мен пак не ми  сложиха  моста вчера.
Преди   да тръгна  за  док,видях  че на венеца   имам  нещо бяло,помислих  си да не е  гной,но не  било.Така   се  било получило  от   упойката,  венеца   бил   по.чувствителен.
Маза   ме  с  люто   исега до  четвъртъкда  се  оправи   и чак   тогава   моста.
Днес    ще   готвя  леща .

# 694
  • Мнения: 117
Добро утро!
Мари една голяма виртуална прегръдка за теб и сина ти  Hug. Мерси за нощното кафе.
Контеса голям студ и сняг при вас. Ама е красиво. Малката сигурно е много щастлива.

# 695
  • Русе
  • Мнения: 46
Здравейте момичета, успешна седмица на всички пълна с много усмивки. Успях да ви изчета , с кафенцето -това е едно от любимите  ми занимания. Днес децата са по местата си, голямата в уч-ще, малката на градина, а аз чакам да свърши пералнята и хуквам по задачи. Ще ми се наложи и да изчистя следобед, че миналата седмица само си лежах и сега е все едно торнадо минало през нас. Ще трябва и да наготвя, така че не знам ще ми стигне ли деня ....ще надничам тук за идеи, защото още не съм го измислила. Сега да се включа по темите
Мари - голяма прегръдка и от мен, знам че не помага, но все пак.... Hug
Luss и за теб голяма прегръдка, какви са тия приказки ти си страхотен човек, възпитала си прекрасно две умни деца, а и тук в темата е удоволствие за мен да те чета всеки ден.....да не съм чула такива приказки повече
За зодиите - дева
За коледната украса - вчера я извадихме и украсихме елхата, и ние всяка година купуваме нови играчки и за това миналата година купихме и нова елха, че старата не ги събираше вече. Мислех да украсим по-късно и казах на децата, че ще е след 20 и голямата всяка сутрин ставаше и броеше дните до 20 за това вчера решихме да извадим по-рано елхата, ама децата така се радваха цяла вечер -те украсяваха, редиха лампички, само коледния венец не сме сложили на вратата, защото ме е срам от съседите какво ще си помислят.
Като чуя за сняг лошо ми става още повече, че моето заболяване се обостря от студа, викам на ММ да ходим на топло някъде за зимата, той ми казва да съм тръгвала на него снега не му пречел, ама ще види  като хвана куфара и дим да ме няма. Шегуваме се ние ама наистина аз обичам да ми е много топло, а той обича студа  и вечер като надуя парното тъкмо се постопля, а той вече е по тениска и се е препотил.
За празниците коледа почти винаги в къщи, нова година откакто са се родили децата все на домашно, повечето пъти вкъщи с компания, само миналата година на заведение. И тая година ни канят на кръчма, ама още умуваме.
Айде стига, че се улях а пък и трябва да тичам по задачи. Със следобедното кафе пак ще намина

# 696
  • UK
  • Мнения: 5 999
Добро утро мили мои Hug
нямам търпение вече да украсят града Коледно Mr. Green много ги обичам тези празници Heart Eyes

Искам и аз да си подредя къщата (още малко остана да е с краката нагоре Money) и ще си сложа и аз елхата у дома. Изкуствена е но всяка година я украсявам по различен начин Crazy А тази година живот и здраве  Praynig ще си имаме и 2 джудженца у дома Blush Ех, че гот!!!

Смърфи, не още мила Hug Hug Hug чакаме едно скринче да ни доставят на 2 декември, после ще сложим килима, ще подредим и чаааак като ни изпишат, мама ще застеле легълцата Crazy

Валерия Hug ох, зъбари Mr. Green как ги мразя и аз, че и ме е страх от тях ooooh! Ама след раждането и аз ще ходя да ме оправят там, че всичко ми изби на венците ooooh!

Контеска при вас много зимно, рано-рано аз не обичам снега, обичам да е топло и да е лятоооо Mr. Green

Мари  Hug Hug Hug

# 697
  • Мнения: 4
Дубри ютрууу!
Как сте, мили мои?  Heart Eyes  На малчо му изби и второто зъбче отдолу и се мъчи горкото... Много е неспокоен... Засега не е вдигал Т, само леко му се разтече нослето и мрънка. Дано да остане такова положението и да не се усложни  Praynig Нашият тати... Нали почна работа миналата седмица. Ама то такава буря имаше, че помете всичко и напълни навсякъде с вода... Та за цялата седмица е работил само един ден пълен и още два до обяд... Днес май пак няма да могат. Преди малко му се обадих и каза, че има голяма вероятност да се прибере... Ама... Здраве да е, какво да направим. Аз имам да пускам прахосмукачка, да мия пода и банята, да бърша прах... Все хубави работи  Laughing Навън е много слънчево днес, но студеничко. Ще видим дали ще излезем.
Марѝ, Лусс  Hug Hug Hug
Смърфи, много ви се радвам на снимките и на колумбийските разкази  Heart Eyes
За сняг си говорите... Не обичам зимата по принцип, но не съм виждала сняг от две години и на Коледа все ме хваща носталгията. Не е същото да посрещаш празниците без снежец... Иначе елхилчка си имам, играчки ще купя нови тази година.
Желая на всички ви прекрасна седмица и много слънчеви усмивки!
Извинявам се, че не ви споменавам подред, но шефа ми съкрати почивката  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 2
Мари Hug
Контеса супер е,че имате сняг,искам и аз.
Не съм мислила какво да наготвя,имам време до обяд,хубав ден на всички,после ще намина пак

# 699
  • Мнения: 4
Дубри ютрууу!
Как сте, мили мои?  Heart Eyes  На малчо му изби и второто зъбче отдолу и се мъчи горкото... Много е неспокоен... Засега не е вдигал Т, само леко му се разтече нослето и мрънка. Дано да остане такова положението и да не се усложни  Praynig Нашият тати... Нали почна работа миналата седмица. Ама то такава буря имаше, че помете всичко и напълни навсякъде с вода... Та за цялата седмица е работил само един ден пълен и още два до обяд... Днес май пак няма да могат. Преди малко му се обадих и каза, че има голяма вероятност да се прибере... Ама... Здраве да е, какво да направим. Аз имам да пускам прахосмукачка, да мия пода и банята, да бърша прах... Все хубави работи  Laughing Навън е много слънчево днес, но студеничко. Ще видим дали ще излезем.
Марѝ, Лусс  Hug Hug Hug
Смърфи, много ви се радвам на снимките и на колумбийските разкази  Heart Eyes
За сняг си говорите... Не обичам зимата по принцип, но не съм виждала сняг от две години и на Коледа все ме хваща носталгията. Не е същото да посрещаш празниците без снежец... Иначе елхилчка си имам, играчки ще купя нови тази година.
Желая на всички ви прекрасна седмица и много слънчеви усмивки!
Извинявам се, че не ви споменавам подред, но шефа ми съкрати почивката  Mr. Green

Редактирам, защото не се сдържах. Госпожицата с вицовете, ОляБГ01 - е много нахално от твоя страна бе, моето момиче! Не ти обърна никой внимание първия път и реши да привлечеш вниманието с просташки виц! Не подхожда нито на темата ни, нито пък това е правилния начин да се включиш тук! Бас държа, че никоя от нас не ти е последвала линка!

# 700
  • при късмета
  • Мнения: 24 098
Добро утро,
Мари, миличка, иска ми се да има начин да намалим болката ти. Много ми се иска Hug
Смърфи пожелавам ви и през останалото време в Колумбия да ви е все така добре.
Стефихувабо, че започват по-безболезнено да излизат зъбчетата
Марсилена имаме еднакви проблеми. Само дето при мен не е само кръста. Имам 3 читави стави в цялото си тяло. Може да ме вземат в университета студентите да имат жив манекен по патология  hahaha
И аз все викам, че ще емигрирам по климатични причини
Контеса как е крака? Голямо забавление за малката този сняг
Аз хич не обичам зимата. Студа ми е просто неприятен, но влагата буквално ме съсипва. Детето обаче умира за сняг, нали си е зимно бебе.Мъжо и той предпочита по-хладно.
На останалите по една прегръдка  Hug
Успешна и спокойна седмица ви пожелавам

# 701
  • Sofia
  • Мнения: 21 724
Ух, не можах да ви запомня кой какво, май за сефте ми се случва толкоз да сте писали докато ме нямало.
Ха добър ви ден! Simple Smile
Пожелавам на кой - каквото му трябва! Hug
Смърфи, о не, до преди няколко дни беше над 10-13 градуса, та още ни е рано за сняг. От по миналата година е снимката. Simple Smile
Мари, и от мен съчуствие и прегръдка!
Лус, не се давай на депресиите, душа! Идвай тук, да те разсейваме!  Hug

Ние ходихме до Лидл сутринта, преди да иде на работа ММ, та си взех апрески аз; коледни свещи - червени със златни звездички, много ми харесват и брашно взех - 10кг, че у нас си лети...
Правих палчинки за закуска и братлето ми беше у нас (заедно работят и на риба са заедно с ММ). Simple Smile 
Не съм решила и аз какво да готвя... отивам да сложа маята за хляба да втасва и чакам мляко пак - за мама този път, ще и го пратя по братото.
Пък работа има и на главата ми дето се казва... ама то все си е така, та не и' се притеснявам.  Simple Smile
Гушкан си е вкъщи разбира се и ми е тоооолкова хубаво!  Heart Eyes

Хубава седмица ви желая!


# 702
  • Русе
  • Мнения: 46
Аз пак да се включа. Сега ще се оплаквам - вземах на децата  резултатите от гърлен секрет и двете с бактерии, че и различни голяма екзотика у нас. Малката няма да пие нищо, ама голяма трябва да пие АБ, преди 1 седмица пи, но се оказа, че аугментина не и действа на тези бактерии. Почва се като миналата година от един че на друг цяла зима я наливах с аб, е как да я обичам зимата кажете. Лятото е друго няма болести чак толкова. Ако не и дам пък АБ веднага я удря в ушите и прави и ангини  с темп. Мрън В училище им правиха манту, но тя не беше защото беше болна и сега минах през тубдисп да питам - трябвало до края на годината да се направи за нейния набор, а не трябва да е пила лекарства. Е как да я удържа здрава две седмици?Мрън мрън
Мама-Коко на тебе какво ти има, да си обсъдим болежките. Аз имам дискова, не точно херния, но докато се раздразни и веднага ми се засяга седалищния нерв и ме  боли целия крак като зъб. Нито легнала нито седнала помага, минава възпалението в кръстта, но болката в крака си остава. Викам си как не съм като нормалните хора заболи ги кръст -бият им инжекции и им минава за два-три дни, а при мене се влачи с месеци. Сега се замислям за санаториум евентуално на пролет ама с тия деца не знам как ще стане мисия невъзможна ми се струва. И аз искам да емигрирам на топло ако някой тръгва моля да ми свирне. Да отидем при Смърфи, хич няма да ми липсва снега или при S.K. ама там е по-близо.
Като ходих преди малко до болницата за изследванията и спрях малко по-далеч, че знам че там няма места и като отивам до др. отделение да питам за мантуту гледам от общината пишат актове и лепят по колите било забранено влизането /чух да спорят с един шофьор/ и аз макар, че не съм спряла на забранено какво се уплаших отивам към мястото дето бях спряла/уж/ и гледам колата я няма. Викам край вдигна я паяка, баш пък мойта трошка, а имаше толкова коли до мен, но аз паника. И продължавам да си вървя и си мисля сега на ММ ли да се обадя? Гледам колата ми насреща - аз съм спряла по-назад, за 1 път ми се случва да не си намеря колата и все се чудех другите как го правят тоя номер.Много писах пак отивам да готвя
Luss ми липсва, тая сутрин не е сложила обилна закуска и останах гладна Laughing

# 703
  • UK
  • Мнения: 5 999
Мен, пък днес така да ме мъ зииии  Rolling Eyesи ми е едно заспалооо то и времето тук е такова Mr. Green

# 704
  • София
  • Мнения: 11 739
Добър ден!
Не съм влизала, защото вчера имах каре бридж с едни приятели и като седнем се забравям. Само по време на кафе паузата ви погледнах дали сте тук.
Нищо ново няма при мен, все едно и досадно.
Болните да оздравяват.
Ще трябва да се размърдам и да отида на пазар, че в хладилника няма нищо, а така не ми се излиза. Нещо съм се отпуснала и занемарила  ooooh!
......... а имаше толкова коли до мен, но аз паника. И продължавам да си вървя и си мисля сега на ММ ли да се обадя? Гледам колата ми насреща - аз съм спряла по-назад, за 1 път ми се случва да не си намеря колата и все се чудех другите как го правят тоя номер.

Е, това ми се случва изключително често, много съм захлЮпена. Ако спра някъде вечер и не ми е много познато като улици...става страшно.  Преди няколко седмици имах вечеря с една приятелка , е познай после как си намерих колата...половин час обикалях като лудото Ленче  Crossing Arms Но аз съм зле с ориентира, та това си е причината.
Приятен ден!

Общи условия

Активация на акаунт