Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 719
  • 350
  •   1
Отговори
# 285
  • Бургас
  • Мнения: 6 504
mama007,  и аз съм като теб ,много трудно свалям ,но все пак успях от август насам да се отърва от почти 10 кг.понякога успявам да я спазвам,понякога не много стриктно.

Чакам ANGYA,да каже тайната на своя успех с нетърпетние!

# 286
  • Мнения: 11 576
И аз чакам ANGYA  да сподели опита си с тази диета.Истината е,че ако имаш повече излишни килограми сваляш по-бързо.На мен ми останаха 2-3кг,но най-трудните.Галхен а ти в зеленчуковите дни какви зеленчуци ядеш?Направо се чудя какво и как да си приготвям. newsm78

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 6 504
Лятото си правех тиквички,патладжани и домати  на фурна с малко зехтин.Сега зимата салата от кисело зеле пак с малко олио и червен пипер,салата от марули , домати и краставици ,но с подправки ,моркови и  1 ябълка изяждам понякога.В началото бях по -стриктна, но сега като видях,че пак толкова свалям,дори повече от колкото когато съм стриктна реших да не се вманиачавам чак толкова.

# 288
  • Мнения: 81
Не можах да изчета всички страници, но моля, ако някой знае, да каже става ли за бременни тази диета - като гледам е доста витаминозна с толкова много плодове и зеленчуци, а и не е драстичен глад.
Питам, защото съм едва в началото на 4ти месец, а вече съм осем кг отгоре, ужас!!!

# 289
  • Мнения: 1
Да взема и аз да пробвам, че се налага!  Confused  Thinking
Пък стискайте палци...  Praynig

# 290
  • Мнения: 278
Ох, много ми се иска да я почна и аз тази супа, обаче още се кърмим и не знам как ще се отрази... толкова зеле и само плодове... май ще поизчакам малко, до тогава ще следя с интерес резултатите ви и ще завиждам  Laughing Имам да свалям 5 кг, желая ви успех, че ме стимулирате и мен по този начин  Peace

# 291
  • Мнения: 11 576
Моят съвет към anna_m и веничка е да не я правите на този етап.Ако бях бременна или все още кърмех не бих я започнала.То сега ми е трудно,пък какво остава...anna_m ти и без нея може да си хапваш повече плодове и зеленчуци,повечко вода и движение и ще си ОК.

# 292
  • Мнения: 1 559
Здравеите момичета,днес ми е 4 ден на диетката Wink.Свалила съм няма и 1 кг,,надявам се докрая на още 1-2 кг...Искам да ви кажа,че моята супичка си е правя по вкусничка,като слагам вътре 1 пил.булён,и кис. мляко като застройка Embarassed.Всяка вечер също така си хапвам и 1 купа ванилов крем(това ми е наградата,защото още кърмя,и ми се прияжда доста нещо сладичко).Вчера даже ядох и сладоled през деня(днес също ще си хапна).По добре по бавно да се свалят излишните кг,отколкото изведнъж и да виснеш отвсякаде.Смятам да почвам и коремните преси(ама май само си мсятам де Joy)Иначе са много прави като лказват че след трети ден ти идва много сила и енергия Peace,защото аз доста будувам посред нощите,малката вади зъбки,и през деня съм си свежарка(или май вече свикнах на безсънието Tired Hug)
Успех мамчета,че е мн лошо ,като не се чувстваш добре в собствената си кожа

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 6 504
Ужасно е , аз чак сега ,след 2 г започвам да си припомням какво е да не си дебел.

А на теб megan79 ти пожелавам успех , аз от кърменето  качих.И един съвет - ако можеш замени сладоледа със сушени фурми,сливи или нещо друго.

# 294
  • Мнения: 3 647
Браво ANGYA!От колко тръгваш,как я спазва - казвай подробности !
ами както си е написана си я спазвам Wink
пия повече вода с лимони ( само вода не мога) чай  без мед и захар
наблягам за супата
в дните когато се яде месо пропуснах - вегетарианец съм
плодовете който ядах са киви и ябълки Wink - банани от малка не обичам и дена с бананите го пропуснах
 в заленчуковите дни  ям броколи и карфиол  сварени на пара ( без никаква мазнина)
И аз чакам ANGYA  да сподели опита си с тази диета.Истината е,че ако имаш повече излишни килограми сваляш по-бързо.На мен ми останаха 2-3кг,но най-трудните.Галхен а ти в зеленчуковите дни какви зеленчуци ядеш?Направо се чудя какво и как да си приготвям. newsm78
така е мойте излишни са доста  и затова толкова много свалих

# 295
  • Мнения: 79
Направих си и аз тази супа и бях силно амбицирана да направя тази диета , НО  се получи нещо отвратително, съжалявам, но просто не мога да я ям. Как ги сваляте тези 5-6 кг ??? Shocked На мен от бременността ми тежат още 4кг, които твърдо са решили да си останат. Правила съм много стриктно диета на -ябълки и чай за една седмица, но най-много  свалих 2кг които зимата ми се възстановиха. Как е възможно да сваляте по 6, че и 7кг за 1 седмица ??????????

# 296
  • София
  • Мнения: 701
Направих си и аз тази супа и бях силно амбицирана да направя тази диета , НО  се получи нещо отвратително, съжалявам, но просто не мога да я ям.

Здравей dina66, Аз си напавих супката и ми беше много вкусна- сложих зеле, моркови, чушки, 1 бульон, сока на 1 лимон, подправки... Но тъй и не я направих диетата, макар да си хапвам от супата наравно с другото ядене...

Как ги сваляте тези 5-6 кг ??? Shocked На мен от бременността ми тежат още 4кг, които твърдо са решили да си останат. Правила съм много стриктно диета на -ябълки и чай за една седмица, но най-много  свалих 2кг които зимата ми се възстановиха. Как е възможно да сваляте по 6, че и 7кг за 1 седмица ??????????

Тези, които са свалили толкова много кг-ми за една седмица просто имат много да свалят. Докато някои, които имат да свалят, примерно до 10кг (като мен), най- много да свалят 3-4кг...
Успех!    bouquet

# 297
  • Мнения: 79
  bouquet за abirena
И аз ти пожелавам бързо сваляне на излишните кг и трайно задържане на идеално тегло!

# 298
  • София
  • Мнения: 701
  bouquet за abirena
И аз ти пожелавам бързо сваляне на излишните кг и трайно задържане на идеално тегло!

Оооо, мерси, мерси! Подобно и на теб!    bouquet
Между другото бебката ти е голяма следурана, да ти е жива и здрава!  Heart Eyes

# 299
  • Мнения: 1 559
Аз днес спрях диетата.От 2 дена ме боли корема,и днес се оказа,4е било жлъчката.Потърсих в гоогле,и пише че вареното зеле не е препоръчително за жлъчката...та така,отказвам се да правя тази диета. Tired

Общи условия

Активация на акаунт