Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 685
  • 350
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 365
мен също ме интересува подходяща ли е за кърмещи мами!

# 316
  • Мнения: 936
Варя си супичката и започвам от днес. Начално тегло- 68 кг.

# 317
  • Мнения: 11 560
мен също ме интересува подходяща ли е за кърмещи мами!

Мисля,че не е подходяща за кърмачки,заради зелето. Peace

# 318
Хей хора та ви е сте си супер.Аз с моите скромни  26 кг за свалянее  Embarassed   Cry Искам да ви попитам вазмовжно ли е да се свалят тези 26 кг за около 2 месеца със зелевата супа ако я правя без почивки  през тея 2 месеца newsm78 .Предварително ви благодаря.Ако пак успея да ги сваля ще съм много щаслива Crazy  Hug

# 319
  • Мнения: 6 958
Хей хора та ви е сте си супер.Аз с моите скромни  26 кг за свалянее  Embarassed   Cry Искам да ви попитам вазмовжно ли е да се свалят тези 26 кг за около 2 месеца със зелевата супа ако я правя без почивки  през тея 2 месеца newsm78 .Предварително ви благодаря.Ако пак успея да ги сваля ще съм много щаслива Crazy  Hug

Не правя зелевата супа в момента, но съм я правила преди... Съвет от мен 2 месеца на зелева супа си е монодиета... в началото ще свалиш със скоростно темпо, а после ще зациклиш и тя няма да действа... Има много полезни съставки в супата..., но моят съвет е да редуваш най-различни режими... или редувай най-различни постни зеленчукови супи в комбинация с диетично хранене... Предишен опит: преди години свалих 25 кг. за 2 месеца със зелева супа и постни зеленчукови супи + разделно хранене... В момента съм в същото положение (върнах си килограмите), но съветът ми е направи я седмица, смени с друго, пак я прави и т.н., т.е. внасяй разнообразие, макар и да ти е диетичен режимът. Успех   bouquet

# 320
  • Мнения: 936
За 4 дена съм свалила 2 кг,  а от талията - 2см. Само че не я спазвам много стриктно. Първите 2 дни хапнах 2-3 залъка ориз, после месо, защото се почувствах отмаляла.
Утре е денят с телешкото, мисля да го заменя с пилешко. Дали ще е проблем?
Иначе се чувствам много добре, закопчах си колана с ч дупка по-навътре.
Днес за 2ри път си варих супа и стана много вкусна.
Чао, отивам да хапвам.

# 321
  • Мнения: 11 560
Браво ТедЪ!Не мисля,че ще е проблем да замениш телешкото с пилешко месо.Аз и двата пъти като правих диетата направих така ,тъй като не обичам телешко месо.И на мен първите 2-3 дни ми бяха трудни.Успех!

# 322
  • Бургас
  • Мнения: 6 445
Според моя вариант на диетата  : пилешко=телешко= риба   ,  сокойно си заменяйте, и аз досега не съм правила с телешко.

# 323
  • Мнения: 1 952
Здравейте, аз съм нова, но пък иначе ви следя отдавна.
Та да кажа за супата...аз я правих 5 дни, повече не издържах, спазвах я почти абсолютно стриктно, като изключим единия кренвирш на първия ден и резултатът беше - 2 кг, които все още не са се върнали обратно. Аз обаче съм висока близо 1.80 и нямам 60 кг, затова имах малко за сваляне...при други може и повече килца да ликвидира.... Sunglasses

# 324
  • Мнения: 2 829
здравейте,и аз съм правила супата,около 5 кг свалих с нея-като вях 10 в повече.Сваля се със супата,но не всеки може да я яде Laughing,доста ми беше гадна и на мен---но е въпрос на вкус Simple SmileУспях да задържа свалените кг няколко месеца--може би 3-4 и постепенно пак ги качих.Нещо обаче не мога да се насиля пак да я правя.Като цяло---най-важен е момента след диетата--ако успее човек да се ограничи и да спазва стриктен режим---ще задържи,,,аз не успях Sad

# 325
  • София
  • Мнения: 60
Привет, момичета!Прочетох някой неща за тази диета и макар, че мразя супа мисля да започна от утре Twisted Evil.Детето ми порасна, а на мен ми омръзна да се оправдавам с бремеността Naughty newsm10 newsm10.Стискайте палци!!!А понеже за първи път пиша във форума, знайте, че страшно ми харесвате!!!

# 326
  • Мнения: 742
И аз да се запиша тук Wink
Направих си супарта и е... Sick, но ще ям ..... Confused
Някой друг ще почвали с мен?
Започвам с 54кг.  Tired да видим до къда ще стигнем.... Grinning

# 327
  • Мнения: 361
Днес ми 4-ти ден от диетата. Мога да се похваля само с 2 свалени килограма  Cry, а имам доста за сваляне Embarassed От два дни кантара не мърда и аз вече се обезверявам. Давайте кураж Hug

# 328
  • Мнения: 114
Като ви чета започнах и аз да се надъхвам.Бях напълняла по време на берменността 30 кг.след това със златно чудо поотслабнах с 15 и сега искам поне 10 да сваля ама немога , от кога се мъча и не става Embarassed,но сега и аз започвам със супичката та да видим резултата.

# 329
  • Бургас
  • Мнения: 6 445
Аз "открих" още една ефикасна диета -Японското чудо и ще ги редувам със Зелевата супа,даже втората по ми хареса.

Днес ми 4-ти ден от диетата. Мога да се похваля само с 2 свалени килограма  Cry, а имам доста за сваляне Embarassed От два дни кантара не мърда и аз вече се обезверявам. Давайте кураж Hug

И аз по толкова свалям,но не се отказвам,всеки месец я правя, а този и японското чудо.Хубавото е,че после не се връщат кг, а и 2 кг на месец не е зле за трудносвалящи като мен.

Общи условия

Активация на акаунт