Звездни компромати -189 част

  • 49 250
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 827
те рекламите са за телевизията , доколкото знам , а тв поръчва и плаща за предаването на външни продуценти ,
все пак това е кабелна тв , не национална ефирна ...
то и предаването се оказа едно ,
но в съседна тема пък се споменава , че тя е любовница на Пеевски ...

# 676
  • Мнения: 38

все пак това е кабелна тв , не национална ефирна ...
то и предаването се оказа едно ,
но в съседна тема пък се споменава , че тя е любовница на Пеевски ...

четвъртият национален канал е.  Peace

# 677
  • Мнения: 79
тв7- кабелна?  Rolling Eyes
Национална, ефирна и още Бареков до като й беше шеф, каза, че ще се борят за второто място с БТВ и Нова.

# 678
  • Мнения: 3 827
не знаех , сега виждам , чак се отчайвам докъде се разпростира депесарския октопод ...
и бтв е под техен контрол ...

# 679
  • Мнения: 31 366
Лично нейни са си обувките на Венета, откакто ги е купила не ги събува. В Кемпински където се снима със сушенцата, всички и се подиграват, че си няма други.

# 680
  • Мнения: 79
Лично нейни са си обувките на Венета, откакто ги е купила не ги събува. В Кемпински където се снима със сушенцата, всички и се подиграват, че си няма други.

При всички положения няма други от 1400 лв.  Mr. Green
След като си ги е купила ще ги носи до дупка. Явно наистина са скъпи за нея.

Когато беше в ББ каза, че се обувала и обличала от Илиенци и продукцията им не била богата. Ясно сега се комплексира от всичките кифли, които интервюира и реши, и тя да се пише в А група. Нейна си работа. По-се излага със снимките по тераските и кръчмите.

Последна редакция: вт, 12 ное 2013, 22:28 от Red_Hot

# 681
# 682
  • Мнения: 31 366
При всички положения няма други от 1400 лв.  Mr. Green
След като си ги е купила ще ги носи до дупка. Явно наистина са скъпи за нея.

Когато беше в ББ каза, че се обувала и обличала от Илиенци и продукцията им не била богата. Ясно сега се комплексира от всичките кифли, които интервюира и реши, и тя да се пише в А група. Нейна си работа. По-се излага със снимките по тераските и кръчмите.
Има, има и по- скъпи има, че и много на брой! Не я мислите вие Венета тя живурка добре!

# 683
  • Мнения: 5 892
Аз не виждам нищо срамно и излагащо в  снимките на тераски и заведения...  Peace

# 684
  • Мнения: 1 730
Аз не виждам нищо срамно и излагащо в  снимките на тераски и заведения...  Peace
По принцип и аз. Само че не одобрявам чашката с ракийка от обяд. Tired Laughing

# 685
  • Мнения: 5 892
Който е пробвал казва, че е много хубаво...  hahaha Mr. Green

# 686
  • Мнения: 79
Аз не виждам нищо срамно и излагащо в  снимките на тераски и заведения...  Peace
По принцип и аз. Само че не одобрявам чашката с ракийка от обяд. Tired Laughing

Това имах в предвид  Peace

# 687
  • Мнения: 197
Така и така всички сте тръгнали за Венета да приказвате да си кажа и аз мнението за нея.
Тя е комплексарка с малки злобни устенца, както някой беше написал. Освен това парадира на всяла крачка, ако се сдобие с нещо, преди беше пуснала снимки със нов шал и написала от кой бил, парфюм си беше взела и това оповести... за разлика от Ни Ло- поне тя не си пише покупките и не ги снима, не че и симпатизирам, просто отбелязвам. И що за простотия да сложи снимка с цената, да не би случайно някой да си помисли, че са по- малко.
Скрит текст:
снимката с обувките от 1430лв.
злобните устенца на вИнета
новите ѝ очила
шала ѝ
Венета не ме дразни толкоз с ракията и салатата от обяд, ами ме дразни, че ден или през ден едно и също или от тераската или от някоя механа, Аман ooooh!
Като прави интервюта, понякога ме е срам да гледам как разпитва като дърта клюкарка, 1 път госта и каже, че не иска да споделя и тя почва да рови най- гнусно...

А да и забравих най- важното, тез' нападки към Госпожата са щото ѝ завиждам Mr. Green Joy Smile

# 688
  • Мнения: 1 754
какво да прави госпожата, все с нещо да привлече интерес, търси внимание 

# 689
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.. за разлика от Ни Ло- поне тя не си пише покупките и не ги снима, не че и симпатизирам, просто отбелязвам. И що за простотия да сложи снимка с цената, да не би случайно някой да си помисли, че са по- малко.


E tя не си ли показа дома , парФумите , от де знаем че D&G носи и т.н.  Laughing
от нейни сн. показвани тук не виждам нещо по-различно от Венета  Laughing снима се по барове , заведения , в коли , тУлетни , бани , прави мостове  Laughing Здравейте котенца , чао котета , обичам ви котенца ......



п.п. от тук разбрах че ползвала парФум за над 500 лева ли , долара ли  Laughing  значи си го е показвала  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт