Отговори
# 735
  • Мнения: 2 787
Ми тъй пиши де ,та да знаем кой имаш в предвид  Joy Joy Joy
Ууууу то така ,нали прочете какво каза човека,самоувереност без покритие не харесвал  Joy Joy Joy Joy
Не вярвам да стигнат 52,много бързо ги подкара пък ти  Joy Joy Joy
Именно щото прочетох, той е малко старомоден, обича флирта, и аз така, и аз не обичам самоувереност без покритие, е малко не съм скромна, но то е от зодията hahaha, ама ще го преживее  Joy Joy Joy Joy
Ееее той от нашите споко,ааа не го обича много,не обичал се натрапва на дадена жена човека  Joy Joy Joy Ама как описа кога се разхождахме по -калдаръмите в Стамбула до 4 сутринта  hahaha hahaha hahaha
А хванах те, че послъгваш, в Стамбула каза, че не се е влюбвал, така че може да имате разходки, ама сте като братче и сестриче hahaha hahaha hahaha

# 736
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 524
Ми тъй пиши де ,та да знаем кой имаш в предвид  Joy Joy Joy
Ууууу то така ,нали прочете какво каза човека,самоувереност без покритие не харесвал  Joy Joy Joy Joy
Не вярвам да стигнат 52,много бързо ги подкара пък ти  Joy Joy Joy
Именно щото прочетох, той е малко старомоден, обича флирта, и аз така, и аз не обичам самоувереност без покритие, е малко не съм скромна, но то е от зодията hahaha, ама ще го преживее  Joy Joy Joy Joy
Ееее той от нашите споко,ааа не го обича много,не обичал се натрапва на дадена жена човека  Joy Joy Joy Ама как описа кога се разхождахме по -калдаръмите в Стамбула до 4 сутринта  hahaha hahaha hahaha
А хванах те, че послъгваш, в Стамбула каза, че не се е влюбвал, така че може да имате разходки, ама сте като братче и сестриче hahaha hahaha hahaha
Ми тъй ще каже ми,то няма ни издава ся ,ааа после папараците да не можем мръднем от тях ,а и ние сме на етап опознаване,не сме се влюбили още един в друг  Joy Joy Joy

# 737
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 031
Добре, че си знаете за кой си говорите. Mr. Green Аз не разбрах, ама и честно - не ме интересува. Laughing

Джейн, като четох резюмето за тази вечер, епизодът ще свърши точно с края на 51-ви. Значи целият 52-ри ще е другата седмица, като ще го разкъсат в сряда и четвъртък. Peace

# 738
  • София
  • Мнения: 379
А йени темата изтървах ли я  някъде назад  newsm78

Ренка  Heart Eyes Hug Hug викам да мина да ви видя, че ме забравихре как вика Вани  Mr. Green

# 739
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 524
А йени темата изтървах ли я  някъде назад  newsm78

Ренка  Heart Eyes Hug Hug викам да мина да ви видя, че ме забравихре как вика Вани  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=747463.0 Йо ето я  Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт