На пазар във Варна - 31

  • 50 987
  • 719
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 823
Къде във Варна мога да намеря натурална индийска къна?
Провери в Индийския магазин на бул'Мария Луйза"20 Peace

# 16
  • Мнения: 11 422
Благодаря за новата тема!

# 17
  • Мнения: 66
Къде във Варна мога да намеря натурална индийска къна?
Провери в Индийския магазин на бул'Мария Луйза"20 Peace

Благодаря ти, ще проверя Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 355
Някой спомена Шерба, супер е там с компания. Голямата им къща имаше май шест спални и механа, но миналата година като питахме за Коледа ни казаха, че няма да работят за празниците, не знам за тази.

# 19
  • Мнения: 1 046
Шал и шапки за малки имаше в борсата за детски дрехи срещу тази за памперси на Чаталджа, а също и в магазините на карнивал кидс в моловете, а и в Уайкики бяха пуснали много сладурски комплекти.

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 09:08 от Nadina

# 20
  • Мнения: 295
натурална индииска къна съм купувала от колхозният пазар.едно малко магазинче до Билата,отвън има изнесени нергилета.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 229
Препоръчайте ми фризьор, който подстригва и деца. Трябва да подстрижа дъщеря си. Досегашната фризьорка работи добре, но май не ме чува като кажа да отреже повече . В широкия център, да не е съвсем по кварталите.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 618
търся такава играчка, но оставам с впечатление, че няма по бг магазините. Някой да е виждал?
http://www.thetoyshop.com/medias/sys_master/images/8851046465566 … e01-375Wx375H.jpg

Последна редакция: ср, 06 ное 2013, 11:26 от milica_g

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Не се вижда.

Търся добра сладкарница. Качествени сладкиши, поне прилично обслужване.
Крамер не е решение.

# 24
  • Мнения: 66
Момичета, здравейте! Знаете ли в кои магазини във Варна предлагат % намаление по повод рожден ден и до колко дена след рождения ден важи подобно намаление. Имам спомен, че в Лили има такова нещо, но ме интересува конкретно в Douglas дали има такава оферта. Приемам предложения и за други магазини в града. Благодаря ви Hug!

# 25
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
DM - седмицата на РД.

# 26
  • Мнения: 66

арт мама, благодаря  bouquet!

# 27
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Момичета, здравейте! Знаете ли в кои магазини във Варна предлагат % намаление по повод рожден ден и до колко дена след рождения ден важи подобно намаление. Имам спомен, че в Лили има такова нещо, но ме интересува конкретно в Douglas дали има такава оферта. Приемам предложения и за други магазини в града. Благодаря ви Hug!

BeautyZone и Дъглас имат намаления за РД за притежателите на карта за лоялни клиенти.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 802
търся такава играчка, но оставам с впечатление, че няма по бг магазините. Някой да е виждал?
http://www.thetoyshop.com/medias/sys_master/images/8851046465566 … e01-375Wx375H.jpg

Как точно се казва играчката? Моето дете игра с такава на плажа това лято с едно момиченце, хареса ми и на мен, и на нея, но не се сетихме да питаме.  Crazy

# 29
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, търся хуубава свинска мас за питка Praynig  В месарските магазини дали има?

Общи условия

Активация на акаунт