Дългогодишна привързаност

  • 41 694
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 182
Създава ми някакво притеснение и напрежение това положение. Уважавам го този човек, но сме и много различни. Искам нещата да са ясни, но все имам чувството,че се надява...

# 16
  • Мнения: 6 214
Създава ми някакво притеснение и напрежение това положение.
Защо?

# 17
  • Мнения: 182
Създава ми някакво притеснение и напрежение това положение.
Защо?

Защото не е споделено.

# 18
  • Мнения: 6 214
Създава ми някакво притеснение и напрежение това положение.
Защо?

Защото не е споделено.
Няма как да отговориш на чувствата на всеки.

# 19
  • Мнения: 182
Създава ми някакво притеснение и напрежение това положение.
Защо?

Защото не е споделено.
Няма как да отговориш на чувствата на всеки.

Така е, разбира се.

# 20
  • Мнения: 0
Може ли да попитам, а дали този мъж не приема всичко,просто като приятелство? Близко приятелство между възрастни хора, но все пак нищо повече от това. Мен нещо не ми се връзва заклет обожател, пък 8 години търпелив, пък други неща .... А, дали е така изобщо?

# 21
  • Мнения: 182
Може ли да попитам, а дали този мъж не приема всичко,просто като приятелство? Близко приятелство между възрастни хора, но все пак нищо повече от това. Мен нещо не ми се връзва заклет обожател, пък 8 години търпелив, пък други неща .... А, дали е така изобщо?

Аз го предпочитам този вариант с приятелството, но не е само това...с приятелство би било лесно, не бих имала против. Съвсем не искам да кажа,че тия 8 години седи  и ме чака. Предполагам, че си има връзки, но явно не са задоволителни...

# 22
  • Мнения: 135
anedi... веднъж го пусни по пистата да му мине мерака, после може и да те забрави.  Laughing

# 23
  • Мнения: 182
anedi... веднъж го пусни по пистата да му мине мерака, после може и да те забрави.  Laughing

Хехе...може и да ме забрави, а може и да иска още  Joy Шегата настрана, абсолютно моногамна съм...предимство или недостатък...не знам  newsm78

# 24
  • Мнения: 135

Хехе...може и да ме забрави, а може и да иска още  Joy Шегата настрана, абсолютно моногамна съм...предимство или недостатък...не знам  newsm78

Маани шегата, но в действителност точно така се получава... първо се стреми да те има, но когато те спечели сякаш всичко приключва.
Може би нещо доста първично да стои в основата, но си е факт.... поне това са мои лични наблюдения.  Peace
Инак, няма да се даваш без бой.  Laughing

# 25
  • Мнения: 182
Инстинкт на ловец казваш...може и така да е - мъжко мнениe, няма да споря! Simple Smile

# 26
  • Мнения: X
Не ме нападай, ...казвам го чистосърдечно...
АКО не е споделено. Ако той е започнал да бие на очи и ако ти започваш да се тревожиш, то аз съм почти на 100% убедена, че или ти не признаваш пред нас или пред себе си, че всъщност е споделено. 8 години са много време.....ти казваш че искаш само приятелство...а сега какво е? Ако ти не го искаш и ако в твоите очи е жалък как за толкова време не си намерила начин да изясниш всичко? И след като не искаш да го нараниш, защо  минават години без да действаш?
До сега да му беше минало....
Струва ми се че ти не искаш да го изпуснеш, но и не искаш да си причиняваш проблеми в семейството.
Не, не мисля че иска твоето щастие освен ако не е психично болен. Не мисля и че иска секс. Обича те и ти го знаеш...обаче те е страх да предприемеш нещо.
Не те съдя...това са....житейски ситуации....Желая ти смелост и късмет, и много ама много бих се радвала ако не съм права Hug

Последна редакция: пт, 07 мар 2014, 08:22 от Анонимен

# 27
  • Мнения: 182
Няма да те нападам Simple Smile И не е жалък, страхотен човек е...не знам, може и да си права....Това,че не предприемам нищо не е от страх обаче...имам си отговорности, и съм щастлива в брака си.  Не съм жена за двама мъже, само за един...Все изяснявам нещата, но той все остава една вратичка и една надежда....че ще порасна.../каквото и да значи Simple Smile/ Той е много освободен в мисленето си, аз не съм. Аз съм консервативна, праволинейна и много отговорна.
Не вярвам да няма връзки с жени, сигурна съм че има. Но не може да се влюби и довери. И да...смятам,че ме обича. За себе си какво да кажа- мога да се влюбя и то много лесно в него, но не си го позволявам. Обичам съпруга си, имам му доверие, за 18 години сме изгладили каквото има между нас. Между нас все още има и обич и страст. Не мога да го лъжа и не искам да прецаквам нещата.

# 28
  • Мнения: X
В такъв случай именно за това ти пожелах смелост. За да не прецакаш нещата със семейството си, трябва да прекратиш другото.....И най-вече за да спреш за измъчваш себе си. "Положението" не те прави неспокойна, неспокойна си заради това което ти изпитваш...
Нещата които пишеш, че ти казва предполагат, че вие говорите на тази тема и според мен отдавна той ти е изяснил отношението си към теб. Както и ти към него. В момента твоята НЕрешителност, оставя вратичка в него....не му прехвърляй топката ... Wink И точно за това ти е казал, че ще порастнеш.....той чака ти да се решиш ....но в посока към него.....
Виж...дистанцирай се. Постепенно. Колкото и време да отнеме. Не е честно да измъчваш и двама ви. 8 години е толкова много много време от живота, който никой няма да ви върне.....Той не може да го изживее пълноценно, ти също- мислейки за него постоянно...

# 29
  • Мнения: 135
Стой си мирно и тихо  anedi.... не си струва.
Често ми казват, че с нашата близо четвърт- вековна връзка сме изсвирили.... Според мен обаче само сме се доусъвършенствали и просто си продължаваме.
Тъй че и вашите 18 години не си струва да се захвърлят, ако няма причина за това.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт