Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 435
# 436
  • Мнения: 66
А аз да предупредя някои от новите - Диего е мой, на Рая и на Ани! Ако го разчленим на още няколко парчета, за всеки ще остане по около 0,1%, а това не ме устройва! Naughty Е, вероятно няма да се стигне чак до там, защото трябва да го разделим на около повече от 1000 парчета, а няма толкова желаещи. Peace ;дд

# 437
  • Мнения: 302
А аз да предупредя някои от новите - Диего е мой, на Рая и на Ани! Ако го разчленим на още няколко парчета, за всеки ще остане по около 0,1%, а това не ме устройва! Naughty Е, вероятно няма да се стигне чак до там, защото трябва да го разделим на около повече от 1000 парчета, а няма толкова желаещи. Peace ;дд

Стили аз съм най-добре. Сега всички обичат Диего а аз го ненавиждам. Сега всеки се бори за Диего и Леон си е за мен! Повтарям думите на Рая-Ако някой го иска аз налитам на бой Laughing

# 438
# 439
  • Мнения: 0
Здравейте на всички! Едва ли някой ме помни- не съм писала от 2-3 -тата тема ! Така, на новите- аз съм Рали! Прочела съм всички страници и теми, които сте изписали!  Laughing Така, по темата за Диего- като разбрах още отначало, че ще има някой, който отново ще разделя Леонета веднага го намразих. Мразех го също и преди няколко дни- сега не ми е чак толкова противен  Grinning Целувката им много ми харесаа  Heart Eyes  Отпреди 2-3 дена и аз започнах да си тананикам Yo Soy Asi  Laughing Явно всички ни е хванал този вирус! А защо и е на Тини дубльорка?!? Не ми стана ясно!  Thinking Та тя си е уникална! Ааа, преди да забравя- никой да не ми взема Грегорио!!   Joy Извинявам се отново, че не съм писала от много теми насам  Grinning
здрасти аз съм  Лодовика  Hug Hug Hug Hug на колко си години

# 440
  • Мнения: 0

има толкова сладка усмивка

# 441
  • Мнения: 302

има толкова сладка усмивка
Мхм
Не! Аз съм за Леонета
Ама Томаслетта ще ми липсва както и всичко от 1 сезон.
А и аз предпочитам Томаслета пред Диалета. Аз съм хайтър №1 на Диего   Laughing Laughing Laughing

# 442
  • Мнения: 0
ЗАЩО ВСИЧКИ СА ЛУДНАЛИ ПО ДИЕГО ТОЛКОВА МНОГО!!!

# 443
  • Мнения: 0
Скрит текст:
Може ли да се присъединя към клуба ни:Анти Питина? Просто Тини е толкова малка , а тоя ми прилича на както вие казвате орангутан- 40 годишен орангутан!!!
да определено можеш аз, Кати и още някои бяхме в този клуб а този Питър ГРОЗНИК ТОТАЛЕН!!! горката Тини

# 444
  • София
  • Мнения: 524
Лодо, може ли и аз да се присъединя към клуба "Анти Питина"?
Иначе аз изобщо не харесвам Томас! Много си играеше с момичетата!

# 445
  • Мнения: 0
Марти,
Скрит текст:
ако си втора смяна и си до 19:00 на училище ще избягаш ли (от училище ) за да гледаш виолета.Искам честен отговор

# 446
  • Мнения: 0
Лодо, може ли и аз да се присъединя към клуба "Анти Питина"?
Иначе аз изобщо не харесвам Томас! Много си играеше с момичетата!
ама разбира се радваме се на нови членове, включи се още сега

# 447
  • Мнения: 0
Кати,
Скрит текст:
понеже ти често си сменяш аватара да те питам как да си го сменя или поне как да намеря картинка с по малки размери че да стане за аватар?

# 448
  • София
  • Мнения: 524
Аз няма да ги одобря като двойка, ако искат и пари да ми дават! В предишните страници се изказах много "остро" ;д (започвам като водещите на новинарските емисии все едно в Парламента) ;д
Никакъв шанс да избягам от училище.. Аз трябва поне в 5 да си тръгна, за да я хвана (пътя ми е 40 минути от училище до вкъщи и изпускам 3 часа) така че е невъзможно!

# 449
  • Мнения: 0
Жаки кое момче харесваш

Общи условия

Активация на акаунт