Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 155
Тини с фенка във Венецуела. Много е красива. Heart Eyes

Кой? Тини или фенката? Joy
Joy И двете. Но Тини повече. Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 66
Тини с фенка във Венецуела. Много е красива. Heart Eyes

Кой? Тини или фенката? Joy
Joy И двете. Но Тини повече. Heart Eyes

Естествено! Тини е №1! Heart Eyes

# 482
  • Мнения: 302
Оф и мен ме е хванала една хрема.... днес почнах да кашлям.....
Стили гифовете са много хубави

# 483
  • Мнения: 66
Оф и мен ме е хванала една хрема.... днес почнах да кашлям.....
Стили гифовете са много хубави


Радвам се, че ти харесват. Имаш ли специална поръчка? Търся клиенти! Grinning

# 484
  • Мнения: 302
ЕТО И ЕДНО МОЕ ГИФЧЕ

# 485
  • Мнения: 66

Рамашо: Espacio Personal! Joy (лично пространство)

Много забавен гиф. Joy

# 486
  • Мнения: 0
Оф и мен ме е хванала една хрема.... днес почнах да кашлям.....
Стили гифовете са много хубави


Радвам се, че ти харесват. Имаш ли специална поръчка? Търся клиенти! Grinning
аз искам на нати гифче ако може

# 487
  • Мнения: 66
Оф и мен ме е хванала една хрема.... днес почнах да кашлям.....
Стили гифовете са много хубави


Радвам се, че ти харесват. Имаш ли специална поръчка? Търся клиенти! Grinning
аз искам на нати гифче ако може

Ти ли ще ми дадеш видео, или аз да ти избера видео изненада? А мога да го направя и със снимки. Кажи как предпочиташ. Peace

# 488
  • Мнения: 0
благодаря, но като грегорио ¡gracias gracias gracias! ха ха  Joy Joy Joy

# 489
  • Мнения: 0
Оф и мен ме е хванала една хрема.... днес почнах да кашлям.....
Стили гифовете са много хубави


Радвам се, че ти харесват. Имаш ли специална поръчка? Търся клиенти! Grinning
аз искам на нати гифче ако може


Ти ли ще ми дадеш видео, или аз да ти избера видео изненада? А мога да го направя и със снимки. Кажи как предпочиташ. Peace
с видео  искам , а ти вече избери кое мен ми е все едно само нати да изглежда добре и съжалявам ако съм те обидила като казах , че всички са луднали по Диего

# 490
  • Мнения: 0
Големи образи са  Laughing Laughing Laughing
Стили, аз ако може да си поръчам гифче на Макси?  Blush Heart Eyes

# 491
  • Мнения: 302
Неповторим момент

# 492
  • Мнения: 0
Големи образи са  Laughing Laughing Laughing
Стили, аз ако може да си поръчам гифче на Макси?  Blush Heart Eyes
не ми казвай че го харесваш ще трябва да го делим 50 на 50 е по скоро 60 за мен и 40 за теб но ако си навита ще го делим 50 на 50

# 493
  • Мнения: 0
Rally_23 на колко си години

# 494
  • Мнения: 0
5 от моя клас мразеха виолета и  с още една приятелка успяхме да ги зарибим сега са големи фенки ако имате възможност набирайте фенове на виолета
 smile3508 smile3508 smile3508 moresmile moresmile  jumpuu  jumpuu smile3521 smile3521 smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт