Violetta~Виолета- една мечта, една песен. - Тема 8

  • 78 979
  • 735
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 155
Честно Макси и Камила не ми харесват като двойка  Peace
И на мен не ми харесват като двойка. Свикнала съм да ги виждам като най-добри приятели, много са сладки. Но да са нещо повече от това- не. Не знам от къде им хрумна, че са влюбени един в друг. Laughing

# 601
  • Мнения: 302
Честно Макси и Камила не ми харесват като двойка  Peace
И на мен не ми харесват като двойка. Свикнала съм да ги виждам като най-добри приятели, много са сладки. Но да са нещо повече от това- не. Не знам от къде им хрумна, че са влюбени един в друг. Laughing
Феновете на Накси да не се обиждат но аз харесва повече Максимила

# 602
  • Мнения: 1 155
Неща на "Виолета". Heart Eyes


Нови снимки от Гуатемала. Сладури. Heart Eyes












Две нови снимки от партито за рождения ден на Ксабиани.

# 603
  • Мнения: 66

Скоро се надявам тези неща да ги има и в България. Ех, мечти, мечти! Crossing Arms ooooh! Rolling Eyes

# 604
  • Мнения: 302
Ето коъ ще е 1 магазин който ще оберем

# 605
  • Мнения: 66
Ето кой ще е първият магазин който ще оберем.

Да, но преди това е обирът на банката! Peace

# 606
  • Мнения: 1 155
Неща на "Виолета". Heart Eyes
Скрит текст:
Ето кой ще е първият магазин който ще оберем.
Да, но преди това е обирът на банката! Peace
Да. Парите от банката ще ни помогнат за премахването на доста пречки пък и няма за какво да го обираме този магазин. Ще си ги купим всичките неща. И най-важното е да заделим от парите за епилатор на Питър. Laughing

# 607
  • Мнения: 0
Най-важното е епилаторът!!  Той преди всичко друго, че горкия човек колко още ще издържи.. то разбирам че идва зима ама...  Laughing Laughing
И аз не харесвам Макси и Ками.... аз съм си Накси фен  Heart Eyes Heart Eyes

# 608
  • Мнения: 0
Честно Макси и Камила не ми харесват като двойка  Peace
И на мен не ми харесват като двойка. Свикнала съм да ги виждам като най-добри приятели, много са сладки. Но да са нещо повече от това- не. Не знам от къде им хрумна, че са влюбени един в друг. Laughing
Феновете на Накси да не се обиждат но аз харесва повече Максимила
аз съм накси фен но и ками и макси са сладка двойка

# 609
  • Мнения: 0
ето едно нещо по ужасно от Питър ....... ПИТЪР С ПОЛА!!!

# 610
  • Мнения: 0
тя, толкова красива , той, толкова Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick Sick #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Sick Sick Sick Sick Sick Sick #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outгрозен , дядо , мустакат  Sick

# 611
  • Мнения: 0
ВИЖТЕ КАКВО ОТКРИХ !!!!!!!!!!!!!!!!! #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy ще убия този който го е  сторил !!!!!
Скрит текст:

# 612
  • Мнения: 45



Някой може ли да ми каже какво става накрая ?

# 613
  • Мнения: 0
каква физйономия прави Людми

# 614
  • Мнения: 0

Тини е тооооолкова красива

Общи условия

Активация на акаунт