За сайтовете за запознанства

  • 48 261
  • 849
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 222
Щом и аз съм била в такъв - значи има и съвсем нормални хора  Sunglasses Laughing

За бисерите си има вечен игнор  Mr. Green

# 136
  • Мнения: 22 433
Има и нормални, да, но те се появяват епизодично и за кратко.
Масата е...без особен коментар.

# 137
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
То по тази логика не е редно и да ходи с колежки на обяд, защото са от женски пол. )
А какви приказки се дрънкат в един колектив....майко мила. Сайтовете за запознанства пасти да ядат.

А твойта логика е на човек кото се заиграва или на който му изненеряват и  си избрала да станеш широко скроена/либерална по тази тема.


Може и да греша , просто такова впечатление създаваш , поне на мен де  Simple Smile
Без лоши чуства  Peace

# 138
  • Мнения: 2 811
и как точно да го стегне съпруга си - с два шамара и под завивката или с някакъв смешен скандал? Или да го заплаши че ще го остави и ще му вземе децата и къщата... и той като се уплаши и се притесни... и ще си сложи капаците на очите....

ами да ти кажа, когато съм във връзка и съм обичана е достатъчно да се разплача и да покажа, че ме боли, за да престанат някакви дейности от типа на флиртове и прочее. Емоцията на жената влияе силно на мъжа до нея, ако са свързани. Заради това и жените плачат,викат, защото действа. Еволюционно е заложено на мъжа да се влияе от емоциите на жената до него. Не става дума за заплахи и изнудване, а за изразяване на емоция.  За мен връзка е споделяне на емоциите и на вътрешния свят. В случая, на жената определено й е станало криво и обидно и болно. Защо да не го изрази?

# 139
  • Мнения: 22 433
Desss, в голяма грешка си. Simple Smile От години нито имам какво да търся в сайт за запознанства, нито ми изневеряват, за да съм широко скроена. Simple Smile
Но мнението ми няма как да се промени, от няколко съфорумки-сухарки, за които само поглеждането и помислянето за жена е равно на изневяра. Simple Smile Те да си държат мъжете за топките ако желаят и дори могат да ги проверяват с леген вода когато се приберат след работа. Simple Smile Но....отново няма гаранции за ефекта от тези им действия. )

# 140
  • Мнения: 22 433
и как точно да го стегне съпруга си - с два шамара и под завивката или с някакъв смешен скандал? Или да го заплаши че ще го остави и ще му вземе децата и къщата... и той като се уплаши и се притесни... и ще си сложи капаците на очите....

ами да ти кажа, когато съм във връзка и съм обичана е достатъчно да се разплача и да покажа, че ме боли, за да престанат някакви дейности от типа на флиртове и прочее. Емоцията на жената влияе силно на мъжа до нея, ако са свързани. Заради това и жените плачат,викат, защото действа. Еволюционно е заложено на мъжа да се влияе от емоциите на жената до него. Не става дума за заплахи и изнудване, а за изразяване на емоция.  За мен връзка е споделяне на емоциите и на вътрешния свят. В случая, на жената определено й е станало криво и обидно и болно. Защо да не го изрази?

Хахаха....еволюционно заложено, друг път....Simple Smile Драмите с ревовете и скандалите от американски филми ли ги гледате, че действат?.

# 141
  • Мнения: X
OX'AMAH за теб връзка е гадже. Връзка 1,2 3, 5години.
На съпруг/а с 25 г стаж може и да му писне, да е уморен, оттегчен и т.н. И като ревеш и викаш може да постигнеш нещо съвсем различно от съчувствие или "дисциплина". На 45-50г. възраст хората са силни и много по-свободни, имат си професията, положението, парите, децата са пораснали достатъчно.... и не им пука, стават и си заминават и няма и да им мигне окото.
Ако се преодолее тактично обаче моментната криза, колкото и дълга да е тя, може да се подобрят нещата, има си начини.

# 142
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

Но мнението ми няма как да се промени, от няколко съфорумки-сухарки, за които само поглеждането и помислянето за жена е равно на изневяра. Simple Smile Те да си държат мъжете за топките ако желаят и дори могат да ги проверяват с леген вода когато се приберат след работа. Simple Smile Но....отново няма гаранции за ефекта от тези им действия. )

Сравняваш сайта за запознанства с разговори и обяди с колежки/колеги   Wink не искам да те питам какво работиш тогава  Wink щом така са ти еднакви нещата  Grinning










# 143
  • Мнения: 5 776
Maryse, значи за теб е нормално ако мъжът ти си комуникира в сайтове за запознаства? Каква причина може да има човек да се регистрира там освен умишлено търсене на авантюра? Че и да го държи в тайна?
Не говоря да пие кафе с колежките, това не е същото като да търсиш целенасочено запознанство с цел връзка (няма значение дали виртуална, емоционална или сексуална такава).

# 144
  • Мнения: X
ами мαрия човекът търси авантюра, това е факт. И сега какво? развод?

# 145
  • Мнения: 5 776
ами мαрия човекът търси авантюра, това е факт. И сега какво? развод?
Един разговор ще е добро начало  Peace

# 146
  • Мнения: X
като например ти си семеен, на теб авантюри не ти се полагат  Laughing
шегувам се, дано се оправят нещата  Peace

# 147
  • Мнения: 22 433
Desss, работя с хора, постоянно...срещам всякакви. Не ми е нужен сайт за запознанства. Simple Smile

мария, темата не е за мен какво е нормално. Simple Smile ако аз исках да си сверявам часовника щях други въпроси да задам.
Причини човек да се регистрира и в сайт за запознанства и в сайт като бгмама може да има всякакви.
И защо смятате, че от пиенето на кафе с колежка, човек не може целенасочено да търси секс?. Simple Smile Защото я познава ли?
Нещо много изкривени представи имат хората напоследък. Или яко ги е треснало вманиачаването по перфектното семейство. Simple Smile

# 148
  • Мнения: 2 222
20 години бях широко скроена - така ми идваше отвътре. Не че съм съм сбъркала, такава ми беше нагласата. Но - примених се, прекроих се   Mr. Green Ако аз не се вълнувам да влизам в сайтове за запознанства, защо  трябва да приемам, че на мъжа до мен му се прави това? Едно време бих била либерална. Сега  бих приела само супер моногамен мъж, който дори не си и помисля да си лафи лични и каквито и да е теми във форуми за запознанства.  Crazy Не съм ли му само аз в главата, да отива във форумите  Grinning

Разбира се, това е мое лично мнение, което си е само за мен, аз това искам  Simple Smile

Не е нормално за мен ангажиран мъж да виси в подобни форуми. Да, 80% от мъжете по фрумите са семейни и за мен това е ненормално  Peace

# 149
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ами мαрия човекът търси авантюра, това е факт. И сега какво? развод?

Никой не може да спре никого  Wink но може да реши кое му е по-важно/ценно - авантюрите или семейните ценостти  Grinning
Всеки прави избор  Peace едни жени правят избор и живеят с авантюрите на мъжа други не  ,едни мъже се сопват, замислят правят равносметка , други продължават .... Избор ! 

Общи условия

Активация на акаунт