Бурята~~La Tempestad

  • 74 701
  • 738
  •   1
Отговори
# 345
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
оооо това, 4е Марина му подава дънките направо ми се губи.....ами нормално е...не съм гледала в Марина със сигурност, гледах колкото ми даваше камерата....колкото се може по-надолу  Joy Joy Joy

те така като стой та гледай съм си изпуснала доста сцени  Joy Joy Joy
моя проблем е 4е след една такава целувка, например като днешната...а там бяха много целувки в тази сцена дето Исо сложи снимки, та след една такава сцена, аз се улавам, 4е поне 2-3 мин след нея съм ги изпуснала, така се отплесвам и разме4тавам, 4е забравям какво гледам!!

но от тук натам има 3-4 серии дето са си направо за превъртане  ooooh!

# 346
  • Мнения: 2 474
оооо това, 4е Марина му подава дънките направо ми се губи.....ами нормално е...не съм гледала в Марина със сигурност, гледах колкото ми даваше камерата....колкото се може по-надолу  Joy Joy Joy

те така като стой та гледай съм си изпуснала доста сцени  Joy Joy Joy
моя проблем е 4е след една такава целувка, например като днешната...а там бяха много целувки в тази сцена дето Исо сложи снимки, та след една такава сцена, аз се улавам, 4е поне 2-3 мин след нея съм ги изпуснала, така се отплесвам и разме4тавам, 4е забравям какво гледам!!

но от тук натам има 3-4 серии дето са си направо за превъртане  ooooh!

Това се казва патологичен случей карасон Joyама то пък такива целувки,спокойно всички сме така
Ами какви ти 3- 4,направо десет си ги кажи спойлерче сега
Скрит текст:
Меги,не знам до коя серия си ти обаче след 40 са си направо агония,голямо реване и подсмърчане,особено пък след хубавите епизоди 35-40
купувай си носни кърпички,да не те хване неподготвена

# 347
  • Мнения: 7 538
Меги,ето малко инфо за татуто...

http://www.latinospost.com/articles/13903/20130308/william-levys … cto-shows-new.htm

А тук за избора на Химена...
Скрит текст:
...Navarrete's election for the main role has also been criticized with many calling her a vampire and too ugly for Levy. She has also been called a bad actress. The former Miss Universe beat out actresses Silvia Navarro, Angelique Boyer, Sandra Echeverria and Elizabeth Gutierrez for the role of Marina.

http://www.latinospost.com/articles/15119/20130323/william-levys … -levy-co-star.htm

Дами,не знаех,че в каста за ролята на Марина е била и Елизабет Гутиерес...
Кате,имаш ли някакво инфо/може и слухове.../?

# 348
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Кате, запецнах на 40 и не мога да мръдна...много тръстика много нещо, този маратон дето го направих за 4 дни е щото бях по4ивка. сега може и да ме настигнете някой хубав ден  Joy Joy Joy

Исо, мерси за татуто, зна4и и двете са фейк  Peace и все пак 4овека се е надявал на химия между него и Химена  Joy Joy Joy

а за избора Химена да играе тази роля, направо съм  Shocked ..малии нари4али са я вампир и 4е е много грозна да бъде до Леви  ooooh! ooooh!
ужас....
ами реакцията на Елизабет е о4евадна, след като тя не е избрана за ролята...айде беее, няма па да гледаме съпрузи на екрана  Crossing Arms

# 349
  • Мнения: 2 474
Това,което знам със сигурност е,че Елизабет е била на кастинг,но продуцентите са се притеснявали да не объркат екранната им любов с тази в живота.Самият Леви даже беше заявил в едно свое интервю,че това което той най малко иска е да си партнира с жена си ,каза че колкото това остава невъзможно голкова по добре,защото жена му го третирала като дете и щяла постоянно да му дава куп съвети по време на снимането,а това го изнервяло.Вече това дали тогава жена му се е озлобила не мога да кажа.Силвия Наваро също беше на каст,но не им се получи химията,а и тя е малко възрастна за ролята на Марина,това знам Wink

# 350
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Това,което знам със сигурност е,че Елизабет е била на кастинг,но продуцентите са се притеснявали да не объркат екранната им любов с тази в живота.Самият Леви даже беше заявил в едно свое интервю,че това което той най малко иска е да си партнира с жена си ,каза че колкото това остава невъзможно голкова по добре,защото жена му го третирала като дете и щяла постоянно да му дава куп съвети по време на снимането,а това го изнервяло.Вече това дали тогава жена му се е озлобила не мога да кажа.Силвия Наваро също беше на каст,но не им се получи химията,а и тя е малко възрастна за ролята на Марина,това знам Wink
newsm44 newsm44 newsm44 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501

еее браво беее....тоз 4овек го заоби4вам все пове4е и пове4е  smile3502

# 351
  • Мнения: 2 474

а за избора Химена да играе тази роля, направо съм  Shocked ..малии нари4али са я вампир и 4е е много грозна да бъде до Леви  ooooh! ooooh!


Ами корасон Laughingаз си имам един лаф,в тая насока женската злоба слепи ги ражда hahaha
Съвсем не мисля,че всички трябва да имат един и същ вкус,ама на това да кажеш вампир,значи аз от вкъщи не трябда излизъм и съм някакъв урод Cry Cry Cryв кръга на шегата ама доста силни думи са използвани ми е мисълта чак толкова Joy

# 352
  • Мнения: 7 538
Това,което знам със сигурност е,че Елизабет е била на кастинг,но продуцентите са се притеснявали да не объркат екранната им любов с тази в живота.Самият Леви даже беше заявил в едно свое интервю,че това което той най малко иска е да си партнира с жена си ,каза че колкото това остава невъзможно голкова по добре,защото жена му го третирала като дете ищяла постоянно да му дава куп съвети по време на снимането,а това го изнервяло.Вече това дали тогава жена му се е озлобила не мога да кажа.Силвия Наваро също беше на каст,но не им се получи химията,а и тя е малко възрастна за ролята на Марина,това знам Wink

Кате,  bouquet

Дами ,значи му  се е получило идеално- за Химена е първа роля и...Уилям е този,който  дава съветите Joy
 Като "звезда" той има ли право на някакво мнение в каста???

# 353
  • Мнения: 2 474
Нещо искам да напиша за серията така,стана си ми традиция,да видим какво ще сътворя Joy
Днес обаче леля Беки доста поизпоти Хосе с нейните въпросчета,истински Шерлок Холмс,всичко усеща,и той горкия не знае накъде да гледа,добър човечец,не може да лъже,не му и отива,но тук преданността му към жената за която работи дълги години ,стои все още доста над очевидния флирт с Ребека.Добре,че Беки даде газ на Марина,та последната се усети,че ножа е опрял до кокала и не грабне ли сега шанса да бъде щастлива, си е направо загубена.Марина доста си я жегнаха думите на Дамян,че е страхливка и с Ернан са един за друг или поне се опитаха да ни внушат с тези отеквания на гласа на Дамян в съзнанието и,та може би и това я поразбуди но и леля Беки си изигра картите както винаги.Марина голяма хитруша,как се усети да върне Дамян, пък Естер си ликуваше,умрях да се хиля как му беше увиснала на врата и той се беше яко прегърбил,при един техен съвместен самостоятелен живот за година две би направил Дамян някоя кифозна извивка на гърба Joy Joy

Много бяха сладички накрая ама то тук гифтчетата казват достатъчно какво да коментирам,само тая ластЪчна устна държа да не пропусна Joyтова беше много култово

За първи път май ще си позволя да коментирам кмета Фулхенсио,защото попринцип и желание нямам,но много гнусно беше това"изповядване " имайки предвид пред кого го прави,свещенника,хем божи служител,хем брат на въпросната жена,едновременно му се иска да въздаде справедливост,а от друга си казва че Господ не забравя и си замълча,но тежко си му стана на човека,голяма гавра си беше.

Ох не искам да обиждам никой,защото със сигурност има хора,които вярват,обаче многа се смея с тия сцени на кръстницата на Дамян,тя не пропуска да каже,че е родена преждевременно,ми то и аз съм така подена,ама уви ни бъдеще ни минало нищо не виждам Joyтези нейни ритуали ме убиват Joy

Сега моя любимец Ернанчо(наистина ми е любим,заради актьора),показва си той малко по малко същността,не съм мъж и не мога да преценя ама не се ли надценява да си вика по 4-5 мацки то бива възможности ама чак толкова Joy
 Това от мен малко разбъркано,ама така съм почвам едно след това друго,довършвам после,дано не ви обърквам много Thinking Thinking

# 354
  • Мнения: 2 474

Дами ,значи му  се е получило идеално- за Химена е първа роля и...Уилям е този,който  дава съветите Joy
 Като "звезда" той има ли право на някакво мнение в каста???

Е едно е да ти дава постоянно съвети жена ти да ти мърмори,друго да си партнираш с някое младо сексапилно маце без актьорски опит имящо нужда от подкрепа и съвети Joy Joyвсе пак да не забравяме че Ели е на 34 една година по голяма от Уили,а Химена младо,младо

Що се отнася до каста,претенциите на Леви нямат значение осоено за този продуцент винаги е от адска важност добрата химия между главните,тъй като при тях има една философия,че и сюжета да тръгне масово надолу,против фенските и зрителски желания,добрата химия винаги задържа зрителите пред екрана

# 355
  • Мнения: 2 474
Снимка от въпросния кастинг на Бурята,с главните герои,продуцента и сценаристката на романтични сцени Joy Joy Joyкоято всъщност във филма е Еусебия,да не повярваш,че уж толкова свята жена измисля така наречените им "любовни хореографии" Joy Joy Joy


ето и тук въпросната Дама,уважавана мексиканска актриса рижисьор и сценарист,Моника Мигел

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 22:00 от La_TempestadFAN

# 356
  • Мнения: 2 474
След като установих,че не харесвате Уилям и с мустаци,какво ще кажете за Уилям с очила,не се отказвам,докато не одобрите нещо Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 05 дек 2013, 22:31 от La_TempestadFAN

# 357
# 358
  • Мнения: 2 474
Малкия Уили

 
и малката Химена

# 359
  • Мнения: 2 474
Уили с фенове





Лудница направо #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт