Бурята~~La Tempestad

  • 74 760
  • 738
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 474
За феновете на леля Беки

# 451
# 452
  • Мнения: 2 474
Това да ви напомня на нещо Joy Joy Joy


може би на това Joy


оо не яко ги подиграват тук hahaha

# 453
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
лелееее, само малко да ме повози искам в тая кола, нищо друго....само километър  Embarassed

Кате, в тая снимка в 4ервения спойлер, кое й е любопитното,  newsm78 4е Химена е бременна ли?

аз да си кажа по въпроса за любим сериал, нищо 4е ве4е сте приклю4или темата!
Скрит текст:
Аз съм от отбора на Исо и съм АСИ - манка  Wink
Кате, ако си изгледала само първите няколко серии, може би затова не ти е харесал, но по натам става му4о сексапилен и с много топли о4и  Wink Колкото и да го гледам този сериал не ми омръзва! там наистина е много "горещо" , като нито един друг турски сериал  Wink

Димана липсва тия дни, нерде си Дими?  newsm78
Кате , как да кажа на испански "къде си"  newsm78

# 454
  • Мнения: 3 970
Меги, Donde estas?

Ама голяма любопитство, отворих снимката и почнах да разглеждам лицата и тъкмо си викам какъв е толкова спойлера и виждам бременното коремче  Laughing Меги издаде спойлера и за нелюбопитните.
Кате, а знаеш ли кои са тези от пародийната снимка?
Ама страшна кола има Уили  #Crazy

# 455
  • Мнения: 2 474
Здравейте корасонки Wink
За въпросната снимка да пообесня това не е спойлер така,че си отваряйте,ама се поотклоних малко затова скривам
Скрит текст:
първо Химена не е бременна,тя ако беше трябваше да е родила Joy,това не е точно и за Марина защото снимката е правена по времето,когато се снимаха серииите които излъчват тук сега,тогава много се чудихме защо показват Марина с коремче,а сериите се редят и редят и няма нищо,те нали снимат с един месец напред,най вероятно е някакъв вид майтап,от страна на продукцията или трик за гледане,но това много изтормози феновете който вече бяха оплели терлички за бебе Joy(това последното е истина)Казах ви ,че това е спойлер за да не си накланяте мислете в тая посока и да си гледате филма без подобни очаквания,дали вече такъв момент има в бурята,ще се разбере с времето Wink

Меги,Хриси ти е отговорила точно  Wink

Пародийната снимка е  някакъв комедиен късометражен филм казва се Душът,пародия на бурята,много бъзикаха Леви за дубльора му особено за татуировката hahahaтой беше казал да гледах филма,харесах много двойника си,особено татуировката,завиждам благородно,че не се сетихме за такава татуировка,наистина си приличаме с него и може даже да си разменим ролите,никой няма да забележи-като тово през неистов смях го говореше де hahaha

# 456
  • Мнения: 2 474
Дами, преди малко си пуснах една произволна серия на испански и реших да ви напиша малък речник на най употребяваните освен ми амор и корасон и така нататък,думи,защото виждам,че има някакъв интерес,ако не прескочете Wink
Комо естас-как сте
муй биен-много добре
ермосо/а - красив/а
хунтос - заедно
тиемпо-време
естой аки -тук съм
Буенас тардес - добър ден
Буенас ночес- добър вечер
мучачитас-момичета
пасион -страст hahaha
вамос-хайде
ме енканта- хареса ми
 Стига ви  толкова Wink

аа и за Меги специално
 куева-пещера,корасон
Скрит текст:
сети ли се кой епизод гледам произворно hahaha

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 13:23 от La_TempestadFAN

# 457
  • Мнения: 2 474
Корасонки ето я и дубльорката на Химена,която помага за общите сцени между Марина и Магдалена

# 458
  • Мнения: 2 474
Мис Вселена 2010 има восъчна фигура в музея на в. фигури в Мексико сити,завършена е през 2012

# 459
  • Мнения: 2 474
И малко Уилям,да не го забравите случайно Laughing


# 460
  • Мнения: 3 970
Катенце, благодаря за речника   bouquet Някои от думите не ги знаех.. След толкова много теленовели човек понаучава някои думички и изрази. На мен много ми харесва езика, обичам и да слушам песни на испански, ще ми се някой ден да науча и езика  Simple Smile Мучачитас не би ли трябвало да е умалено от мучачас и да означава момиченца  newsm78

# 461
  • Мнения: 2 474
Хриси,мучачас е момчета Wink
Скрит текст:
да готин език е аз завърших испанска гимназия,супер готино си беше даже математиката на испански си беше лесна,от тогава се минаха едно 8 години,но горе долу съм на ти с езика,иначе с навиците им съм запозната,тъй като имам роднини в Мерида Мексико и като пътувам някъде обичам да знам много за хората и мястото,любознателна съм си и така да не спамя повече,не исках да прекалявам с повече речникови думи няма да се връщаме в училище Joyно пък ако имате желание не е пролем

И сега поздрав за ценителите на испанската музика
http://www.youtube.com/watch?v=9CtEgPdAiAc

# 462
  • Мнения: 2 474
Ето още една снимка на Химена и компания от вчера


И още една тяхна снимка 2011 от моминско парти в Канкун,хубаво е че момичето си запазва приятелките  и след придобитата известност,много от известните драстично затварят кръга на своите приятели ,за съжаление Wink

# 463
  • Мнения: 5 591
Привет!

Хриси,мучачас е момчета Wink
Скрит текст:
да готин език е аз завърших испанска гимназия,супер готино си беше даже математиката на испански си беше лесна,от тогава се минаха едно 8 години,но горе долу съм на ти с езика,иначе с навиците им съм запозната,тъй като имам роднини в Мерида Мексико и като пътувам някъде обичам да знам много за хората и мястото,любознателна съм си и така да не спамя повече,не исках да прекалявам с повече речникови думи няма да се връщаме в училище Joyно пък ако имате желание не е пролем

И сега поздрав за ценителите на испанската музика
http://www.youtube.com/watch?v=9CtEgPdAiAc

Кате,благодаря за музикалния поздрав. Hug  Много готина песен.


# 464
  • Мнения: 7 538
Привет дами!

Кате,  bouquet  харесвам ,когато спамиш Wink!

Прави го по-често!

Малко снимки  от началото на август,от курсовете за пилот на Уилям:








Christopher A. Levy
‏@Tophy19
My hero and me on the plane✈




‏@willylevy29
My princess in the plane going crazy ... "Why is daddy the pilot" I'm scared!!!!



И Кристофър и Кайли са със светли коси,но май баткото  ми прилича  повече на Уилям? newsm78...

Последна редакция: нд, 08 дек 2013, 16:03 от iss0o

Общи условия

Активация на акаунт