МОБИЛНА ВЕРСИЯ на BG-Mamma

  • 64 798
  • 246
  •   1
Отговори
  • www.bg-mamma.com
  • Мнения: 544
Имаме огромното удоволствие да Ви представим

МОБИЛНАТА ВЕРСИЯ НА BG-MAMMA

m.bg-mamma.com


Мобилната версия на BG-Mamma е предназначена за хората, на които им се налага или които предпочитат да използват Интернет през смарт телефоните си и не искат да пропускат най-новото в сайта, независимо къде се намират.

       


Вече през мобилния си телефон може лесно и удобно да разглеждате любимия си сайт, да четете и публикувате в теми, да следите новите отговори и известията си, както и да не пропускате получените си лични съобщения.

Бъдете заедно с нас, където и да сте!

Последна редакция: пн, 16 юни 2014, 10:52 от viscomp

# 1
  • Мнения: X
Най-после, много се радвам!

# 2
  • Мнения: 6 327
Записвам се първо с БРАВО! Hug
И второ Laughing не мога да zoom-вам чрез изтегляне с пръсти или изобщо никак, прозорецът е фиксиран. Нормалната версия мога да я увеличавам или намалявам с пръсти.

* Android
Samsung Galaxy S III

# 3
  • Мнения: 6 323
Благодаря!

При завъртане се преоразмерява и става по-едър шрифта.
Не е предвидено zoom-ване.

Сега погледнах за всеки случай и други мобилни сайтове - също не се zoom-ват m.facebook.com, m.abv.bg, m.capital.bg, ...

Все пак ще предам предложението на програмистите, благодаря за мнението!

# 4
  • Мнения: 5
  Супер е! Браво!

Между другото, когато завъртя телефона във хоризонално положение зуумвам без проблем с приплъзване. Когато след това върна телефона във вертикално, също няма проблем и зуумва. При първоначално влизане в темата преди да го обърна, не става. Но щом казвате, че попринцип не е предвидено, значи не знам защо аз успявам. Но определено трябва да има зуум. Доста са малки буквите. Иначе аз съм доволна. Много по бързо стават нещата сега Simple Smile оригиналния сайт беше тежък за телефон  Hug

# 5
  • Мнения: X
След като публкикувам отговор, се зарежда не темата, а съответният подфорум, това по принцип ли е предвидено да бъде така?

# 6
  • Мнения: X
Освен това няма опция за разглеждане на профил на потребител и за редакция на мнение?

# 7
  • Мнения: X
Така, извинявам се, че пускам трети пост един след друг, но няма бутон "редактирай" Laughing. В Гугъл хром може да се зуумва без проблем във всяко положение  на телефона, но шрифтът в отделните постове на една страница е с различна големина.

# 8
  • Мнения: 6 323
щом казвате, че попринцип не е предвидено...

Напълно възможно е аз да бъркам и програмистите да са го предвидили  Laughing


След като публкикувам отговор, се зарежда не темата, а съответният подфорум, това по принцип ли е предвидено да бъде така?

Не. Ще говоря да го променят.

Що се касае до останалите функции, мобилната версия не е пълно функционално копие на оригиналния. Винаги мобилните версии предлагат като възможност само ограничен набор от най-важните функции.
В случай, че има нужда да се ползва друга, то винаги има възможност да се премине към пълната версия.
За разглеждане на профили и всички останали допълнителни функции, ако се налагат,

# 9
  • Мнения: 141
Мобилната версия е СУПЕР!   bouquet Лекичка и всичко става бързо, четливо и ясно.
И аз не мога да зумвам, въртях навсякъде ... ама не стана, да не би да е от модел/марка телефон.
Иначе нямам нужда да зумвам, чета си всичко, ама пусто любопитство трябваше да пробвам.

# 10
  • Русе
  • Мнения: 7 796
И аз не мога да зумвам но това да е проблема. Харесва ми.
Поздравления   bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 2 240
Здравейте,

Ползвам сайта от мобилно у-во, но съм свикнала да си използвам пълната версия на сайта.
Сега, всеки път, когато ми презареди страницата, тя автоматично се отваря в мобилната версия.
Няма как да премина към пълната версия отново, защото ме препраща към home page.
Реално всеки път трябва да намирам подфорума, темата и страницата, която следя..
Моля, ако има възможност, да се сложи опция за съгласие при мобилно устройство да се ползва мобилната версия или да се продължи към пълната версия, за да се премахне автоматичното препращане към мобилната версия. Или когато решиш да отвориш вече заредената страница от мобилната версия към пълната, да се отваря същата страница на същото място, а не home page на пълната версия..

Иначе, поздравления за мобилната версия!

# 12
  • Мнения: 80
Четенето на тема с повече от една страница е невъзможно - pager-а избутва целия content настрани извън видимото поле.
Windows Phone - Internet explorer mobile 9

# 13
  • Русе
  • Мнения: 7 796
При мен най-отдолу има линк към пълната версия на сайта.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 240
При мен най-отдолу има линк към пълната версия на сайта.

Има, но прочети по-внимателно какво обяснявам.
Този линк води до home page-a на сайта.
Не зарежда същата страница/тема и докъдето си стигнал, но в пълната версия..
Т.е. както си си в някоя тема, натискаш бутона за пълна версия и отиваш на страницата с раздели и под форуми и т.н. За да си влезеш пак в страницата и темата, която искаш трябва да влезеш в раздел, подфорум, тема.. И да си я намериш отново..
 
Не става и ако се махне в http://m..... За да остане без m. За мобилната версия.. Абе не става Simple Smile

# 15
  • Мнения: 6 327
Според мен има нужда от zoom-ване. Не нося очила, чета и без зуум, но ми е некомфортно някак да не мога да увелича, когато имам нужда. Също така, преди да цъкна на линк, който е мъничък (примерно цифра или някоя кратка дума), по-удобно ми е да увелича и тогава да цъкна, вместо да се целя с максимална деликатност с връхчето на пръстчетата.

# 16
  • Мнения: 2 577
Имам същият проблем като silver birch.
Използвам форума на айпад. Оставям тема отворена на определена страница, в момента в който не съм активна във форума той се изключва, при повторно стартиране ми отваря мобилната версия, ако натисна към "пълната версия на сайта", автоматично ме изпраща на заглавната страница и се започва търсене на подфорум, на тема и страница. Няма ли възможност при зареждане на пълната версия да си оставаш на страницата, която си отворил?

# 17
  • София
  • Мнения: 2 240
Имам същият проблем като silver birch.
Използвам форума на айпад. Оставям тема отворена на определена страница, в момента в който не съм активна във форума той се изключва, при повторно стартиране ми отваря мобилната версия, ако натисна към "пълната версия на сайта", автоматично ме изпраща на заглавната страница и се започва търсене на подфорум, на тема и страница. Няма ли възможност при зареждане на пълната версия да си оставаш на страницата, която си отворил?



И аз на iPad.. Точно същото.
Сега сутринта си оправих едно отваряне в мобилната версия като изтрих m. От URL
Оказа се, че е било случайност. При следващите страници не мина Sad
Дано се оправят бързо нещата, че е много натоварващо.

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 09:09 от silver birch

# 18
  • Мнения: 6 323
След като публкикувам отговор, се зарежда не темата, а съответният подфорум

Оправено.

Освен това няма опция за ... редакция на мнение?

Добавено.


всеки път, когато ми презареди страницата, тя автоматично се отваря в мобилната версия.
Няма как да премина към пълната версия отново, защото ме препраща към home page.
Реално всеки път трябва да намирам подфорума, темата и страницата, която следя...

И този проблем вече трябва да е отстранен.


Четенето на тема с повече от една страница е невъзможно - pager-а избутва целия content настрани извън видимото поле.
Windows Phone - Internet explorer mobile 9

Явно ИЕ не интерпретира коректно кода. Моля за скрийншот.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 240
Оправено! Simple Smile

# 20
  • Мнения: 80
Четенето на тема с повече от една страница е невъзможно - pager-а избутва целия content настрани извън видимото поле.
Windows Phone - Internet explorer mobile 9

Явно ИЕ не интерпретира коректно кода. Моля за скрийншот.

Заповядайте:


Както се вижда - бутоните горе за page-овете "избутват" целия content надясно. Колкото повече са страниците - толкова по-надясно е "избутан" content-а. Scroll-ването надясно е невъзможно.

# 21
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
И аз съм с Nokia и Windows - и имам същия проблем с "избутването" на текста.
Понякога като се обърне от вертикален в хоризонтален изглед и/или обратно, нещата се оправят. Но не винаги. Има моменти, когато въртя телефона и така, и иначе... и пак не става да се види целия текст.

# 22
  • Мнения: 80
И аз съм с Nokia и Windows - и имам същия проблем с "избутването" на текста.
Понякога като се обърне от вертикален в хоризонтален изглед и/или обратно, нещата се оправят. Но не винаги. Има моменти, когато въртя телефона и така, и иначе... и пак не става да се види целия текст.
Вярно, че с въртене се получава чат пат... колегите тука ме гледат странно Grinning

# 23
  • Мнения: 108
Поздравления за новата версия.   bouquet
За мен лично текстът си отава прекалено малък и често се случва да не мога да маркирам правилно. Отделно забелязах, че при натискане на 'отвори в нов прозорец' на ново мнение по тема ме препраща в съвсем различен раздел, в който не пиша. Това се случва само когато натисна 'ново'.

# 24
  • Мнения: 3 961
Аз пък днес забелязах, че не се визуализира целият пост, т.е. не се виждат всички думи до края на реда. Може и инцидентно да е било, защото само днес го забелязах това нещо и то не във всички теми  Peace

# 25
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Да, често се случва и при мен! Има страници, които не мога да прочета изобщо. Дори с рефреш не се оправя. Следващата или предходната страница след това са ОК. Много ще се радвам да го оправите това.  Peace

# 26
  • Мнения: X
Когато съм в 'Известия' и да речем следя 20-тина теми, не мога да прелистя по назад в списъка си с теми.  Изобщо не виждам броя страници и линкове към тях. Тоест мога си прегледам само темите на първа страница от 'Известия', така ли е предвидено?

# 27
  • Мнения: 108
Благодаря на екипа, че реши проблемите ми със сайта  bouquet

# 28
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Да, често се случва и при мен! Има страници, които не мога да прочета изобщо. Дори с рефреш не се оправя. Следващата или предходната страница след това са ОК. Много ще се радвам да го оправите това.  Peace

Имате ли мнение или решение на въпроса? Много е досадно, някои страници мога да ги прочета, само ако премина на пълната версия!!!

# 29
  • Мнения: 3 818
Здравейте,
ако ми кажете на мобилната версия къде е опцията да си влезеш в профила, ще съм ви много благодарна, защото очевидно не мога да я намеря Embarassed Аз за момента си ползвам старата мобилна версия и в интерес на истината ми е в пъти по-удобна и прегледна, въпреки ограничените й функционалности.

# 30
  • Мнения: 5
Най-горе в ляво имаш три чертички. Като цъкнеш на тях ти излиза отляво меню с "Потребителски вход" А ако питаш как да влезеш в самия профил да си го видиш... това и аз не знам и мен би ме интересувал отговора.  Grinning

# 31
  • Мнения: 3 818
Благодаря Hug

# 32
  • Мнения: 5
Всъщност аз имам и друг въпрос. Сега докато правих скрийншота за Fairy видях, че като натисна "Отговори" в мобилната версия, не ми отваря нищо. Отваря пак главната страница. Дано да го оправите по-скоро.  Wink

# 33
  • Мнения: X
Супер скапана мобилна в версия, както и новата "визия" на сайта...
егати. Имам чувството че хората които предлагат тези идеи, всъщност никога не ги ползват....

# 34
  • Мнения: 539
Здравейте!

От няколко дни не виждам иконите за Известия и Отговори (горе в дясно), също липсва думата НОВО на всяка от темите в под форумите, и така трудно следя до къде съм стигнала. С Уиндоус 8 съм.

Благодаря за вниманието!

Весели празници!

# 35
  • Мнения: 5
При мен е така като не съм се логнала... Знам, че звучи тъпо ама провери ли го това? newsm78

# 36
  • Мнения: 539
Не знам дали е тъпо, ама се оказа точно това. Embarassed
Аз не излизам от профила си, явно е станало покрай промените в сайта.
Purple Peanut, благодаря и весели празници!   Peace

# 37
  • Мнения: 5
Ами да ти кажа тя мобилната версия сама си излиза от профила ти. И при мен е същото и много ме дразни. Ако сутринта съм се логнала, вечерта вече ме е изхвърлило от профила. Нямаш възможност за настройване на продължителността на сесията, както понякога ти дава на нормалната версия Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз нямам проблеми с мобилната версия и входът ми в профила. Това което ми се случва често в темите, докато чета е: когато има някое мнение, което е с по-голям текст и трябва да има бутон - покажи целия пост - такъв бутон липсва. Стои текстът "покажи целия пост" като линк, а не като бутон и като стъпя на него ме прехвърля в началото на страницата и не ми отваря цялото мнение. Дано е станало ясно!

# 39
  • Мнения: X
Не е ли възможно бутонът "Маркирай всичко като прочетено" на страницата с нови отговори да бъде най-отдолу, вместо отгоре? Вече доста пъти натискам него, когато се опитвам да натисна бутона "Ново" на първия непрочетен отговор, и е много досадно.

# 40
  • Мнения: 1 992
От известно време не мога да е логна в мобилната версия, тъй като в полето потребителски вход вече не ми позволява да пиша на латиница.

# 41
  • Мнения: 10 266
Здравейте не съм сигурна дали въпросът ми е за тук, но от известно време започнах да чета форума от Kindel-а си, и последния път когато се логвах получих следното съобщение: Съжалявам Гост достъпът до този форум ти е забранен. Spam. И в момента не мога да отворя нищо от форума на това устройство. Бихте ли ми обяснили какъв е проблема и какво да направя за да се разблокирам. Благодаря ви.

# 42
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Здравейте! В темата за 90-дневната диета не мога да прочета цялото първо мнение. Когато натисна "покажи целия текст" (цитирам по памет) ме връща в началото. В мен ли е проблемът или е някакъв бъг?

# 43
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Бъг е явно. И аз го имам този проблем понякога. И други писаха в темата, но май никой не ни отразява! 😒
И другия проблем с невизуализирането на целия текст на някои страници си остава.
А аз ползвам мобилната версия и на компютъра вече, харесва ми като цяло, но тези два проблема са много неприятни и неудобни, защото заради тях трябва постоянно да превключвам на нормалната.

Моля някой да даде знак, че поне са ни прочели!

# 44
  • Мнения: 6 323
И се чете, и аз предавам на програмистите.

# 45
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Благодаря, дано има развитие скоро!  Peace

# 46
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Пак аз. Защо днес цял ден трябва да се логвам отново при всяко влизане?

# 47
  • Варна
  • Мнения: 5 245
Мога ли да помоля за една търсачка? Поне аз не виждам да има такава, а доста я ползвам по принцип. Благодаря!

П.п. ако гледате да е максимално изчистено, ще ви дам и един съвет. Не е нужно да има бутон Редактирай под всеки пост, а само под нашите собствени, поне обикновените потребители нямат право да променят чужди мнения...

Последна редакция: сб, 18 яну 2014, 23:26 от Didi168

# 48
  • Мнения: 8 943
Не е ли възможно бутонът "Маркирай всичко като прочетено" на страницата с нови отговори да бъде най-отдолу, вместо отгоре? Вече доста пъти натискам него, когато се опитвам да натисна бутона "Ново" на първия непрочетен отговор, и е много досадно.

Точно това влязох да напиша.

# 49
  • Мнения: 7
Супер! Аз пък сега чак откривам, че има мобилна версия на сайта Hug
Пробвах я, удобна е
  bouquet

# 50
  • Мнения: 3 818
Имам един въпрос - когато имам ново лично съобщение, понеже ми е настроено да ми изскача като прозорец (нещо, което не искам да променям, защото съм разсеяна и иначе ги пропускам), когато съм в мобилната версия, ако му отметна, че не искам сега да го чета, след това ми се появява непрекъснато съобщението за нова бележка, на всяко кликане. Има ли възможност това да се коригира и да е както в пълната версия, където веднъж като го откажеш, си седи като номерче горе, но не ти изскача съобщение, защото много пречи така.

# 51
  • Мнения: X
С Опера мини в някои теми с повече страници (мисля, че над 20) номерацията на страниците изглежда по този начин:

# 52
  • Мнения: 2 674
Опитвах се да влезна с името и паролата си в мамата. И писах ли, писах, ама нямаше бутонче ВЛЕЗ.

След това се ядосах и реших да пиша в тази тема, за да споделя проблема си, и о, чудо, бях разпозната.

Може ли да сложите бутонче и за чайници като мен. Предварително благодаря.





# 53
  • Мнения: 6 327
След като два пъти се оплаквах в тази тема, че ми липсва zoom в мобилната версия и че фиксираният размер ми идва дребен, да споделя какво открих скоро Embarassed :
В настройките на браузъра съществува опция за игнориране на зададени фиксирани размери и включване на zoom при всяко положение.
На моя телефон пътят е от менюто на браузъра: Settings / Accessibility / Force Zoom.

# 54
# 55
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Здравейте,

Има ли някакъв начин бутонът "Маркирай всички съобщения като прочетени" да бъде преместен малко, защото в стремежа си да цъкна "ново" до темата, редовно цъкам въпросното "Маркирай като прочетено" и съответно изчезват всички теми. Ако не може да бъде преместен, поне да се появява прозорче за потвърждение от сорта на "Сигурни ли сте, че искате да ги маркирате" "да" "не". Благодаря предварително.   bouquet



________________________________________________________________
А, имах и още един въпрос. Няма как да се виждат профилите на потребителите през мобилната версия, нали?

# 56
  • Мнения: X
Вече питахме за това, но отговор не получихме.

# 57
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Да, както и за това, че на някои произволни страници текстът не се побира на екрана, шрифтът е уголемен и трябва да се мести наляво-надясно, за да си прочетеш реда! Много неудобно! Освен това номерацията на страниците излиза с някакви точки и много цифри и не може да се следи до коя страница си стигнал! За всички тези проблеми писахме преди половин година и няма нито подобрение, нито отговор! Жалко, защото на мен мобилната версия ми е много удобна и ползвам нея дори на настолен компютър!
А да, по-горе Lexie е показала за какво става въпрос при номерацията! Аз не съм с Опера, а Сафари, не мисля, че има значение браузъра обаче!

# 58
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Вече питахме за това, но отговор не получихме.

Ясно.. извинявам се тогава за повторението. Дано да ни обърнат внимание все някога.  Crossing Arms

# 59
  • Мнения: 6 327
Да, не е от браузъра, понеже и на мен понякога номерацията на страниците ми излиза в периодични дроби. Освен това, може би само 1 на 10 пъти номерчето на текущата страница ми се оцветява в по-тъмно, за да я обозначи. Повечето пъти всички правоъгълничета са еднакво сиви и не личи на коя страница от темата съм. Не винаги това е неудобството, но понякога да. Peace

# 60
  • Мнения: 539
И при мен са налични описаните проблеми в по-горните няколко поста. ОС Уиндос (Нокиа).

# 61
  • Мнения: X
Мобилната версия, която се лансира явно от днес, е кошмарна

За чий ...  са ви толкова много раздели, началната страница е вече поне три метра дълга
Човек забравя какво търси, докато скролва поне минута в чудене

# 62
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Тя промяната с многото подфоруми не била само за мобилната версия! Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 327
Дали ще е възможно менюто в мобилната версия да се направи една идея по-интерактивно и категориите да се свият само до основните заглавия на подфоруми?
Имам предвид само до тези в черните поленца:
 Важно!
 Организации
 Бременност и раждане
 Бебета
 ...
 ...
 ...
После с един клик нека да могат да се разпъват подкатегориите на съответния подфорум.
Разгледах (всичките 5 километра от) менюто и видях, че за себе си бих оставила отворени подкатегориите само от три основни подфорума, някои от които в момента се намират в самото дъно на менюто. Предложението ми е менюто да може да помни кои категории потребителят е оставил отворени, така че при всяко влизане да намира бързи линкове до "своите" места, а останалите нека си седят свити до положение на основно заглавие.

Като най-най-убедителен аргумент прилагам скрийншот Laughing :

Последна редакция: чт, 15 май 2014, 12:29 от Barbabeau

# 64
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Абсолютно подкрепям това искане!  Peace

# 65
  • София, България
  • Мнения: 3 594


Като най-най-убедителен аргумет прилагам скрийншот Laughing :


 Joy Joy

И аз подкрепям!  Peace Направо е страшно търкането по телефона, докато се стигне най-долу Grinning

# 66
  • Мнения: 8 943
Тази сутрин идвайки на работа си мислих същото.
Тя цялата мобилна версия вече е една дълга, под всяка тема има много много бяло пространство.

А и още едно нещо. Четеш си тема някаква, стигаш до последният пост и искаш да се върнеш горе в нови отговори, трябва да търкаш ли търкаш, докато стигнеш до най-отгоре. Може да се измисли нещо бързо.

# 67
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Аз имам чувството, че те мобилната версия тотално са я зарязали, други  неща са им на преден план! Колко въпроси и проблеми само посочихме на последните страници, а никой не се включва да даде знак, че поне са ни прочели!  Confused

# 68
  • Мнения: 2 850
Кога ще може вече да се публикуват отговори? И Хранене с млека за кърмачета изчезна.

# 69
  • Мнения: 6 323
В следващите две-три седмици ще има различни проблеми, свързани с мобилната версия.
Сайтът мигрира изцяло върху нов сървър и основа, което ще доведе до проблеми с мобилната.
Едва след приключване на миграцията на сайта, то тогава ще бъде изчистена и мобилната версия.

# 70
  • Мнения: 2 850
А мобилната ще има ли подобрения? Търсачка, възможност да видиш профил на потребител?

# 71
  • Мнения: X
Моля да сложите потребителския изход горе до входа, иначе отнема километър време докато стигнеш до него

# 72
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
Аз да питам дали ще има възможност бг-мама да бъде намиран в приложението Tapatalk?

# 73
  • Мнения: X
"сърдечно благодаря" за рекламите и в мобилната версия
Карате ме инсталирам адблок и на мобилните ми устройства сега

# 74
  • Мнения: 80
Аз да питам дали ще има възможност бг-мама да бъде намиран в приложението Tapatalk?
Не, защото така не могат да си пробутат рекламите. Няма значение, че най-големите форуми в света са Tapatalk-enabled.

# 75
  • Мнения: 2 850
Не ми работят известията за нови теми. Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 247
ПОнеже не мога дори да се ориентирам в новата визия-за това тук-е ужасно е неудобно и неприятно през 5 мин всичко да е различно и не юзър френдли каквато и да е българската дума за това!!!!!!

# 77
  • Мнения: 411
В "нови отговори" и "известия" през телефона ми излизат вече прочетени мнения, който съм прочела от лаптопа ми. Каква може да е причината?

# 78
  • Мнения: 13 937
Потвърждавам, като се натисне "ново" в мобилната версия те води в последната страница, а не в последното съобщение, което не си прочел...

# 79
  • Мнения: 6 327
И още, изчезна бутонът за редактиране на собственото мнение!

# 80
  • Мнения: 9 144
Правят ли се днес някакви промени по мобилната версия? В момента страницата ми с отговори и известия е пълен хаос.

Последна редакция: чт, 19 юни 2014, 17:25 от Бумър

# 81
  • Мнения: 6 327
М, да, изглежда, че се правят...
Но хайде сега, хаос било. Вместо да се радваш на огромната реклама на сексуален стимулатор... Crossing Arms

# 82
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Вярно ли има такава реклама  Shocked Пускам веднага телефона да видя  Joy Къде да я търся,бре, на мен само за космодиск ми излиза?! Ми още не съм за космодиск пък  Crossing Arms Има време до космодиска, дайте стимулатора сега!  Flutter

Ау лелеее моля ви се не разваляйте така мобилната версия!! Какво правите по нея и защо в графата с нови отговори е такава мешаница? Ужас! Нали трябва ужким да е по-лека мобилната версия?
Бе аз не вярвах на другите и все си мислих, че се оплакват за глупости, ама като гледам прави са си. Наистина искате потребителите да спрат да влизат във форума.Съжалявам, но това е самата истина.  Confused

И вместо да правите такива тъпотии вземете направете да можем да си гледаме профилите през мобилната версия.  Wink

# 83
  • Мнения: 2 850
Аз гледам да не се оплаквам, но наистина е ужасно Cry Нищо не разбирам от новите отговори. Рекламите как да е, ама стана ужасно объркана моб версия.

# 84
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Оооох, мислех че нещо при мен е проблемът, а то...  Confused

# 85
  • Мнения: X
мили луди калинки, моля преместете рекламката от полето за писане на отговор и ЛС
човек не вижда какво кълве от тел

# 86
  • София
  • Мнения: 3 824
мили луди калинки, моля преместете рекламката от полето за писане на отговор и ЛС
човек не вижда какво кълве от тел

На тия реклами над полето за писане виждаш ли едно малко триъгълниче, върху квадратче със сив фон?

# 87
  • София
  • Мнения: 10 700
 Crazy дано тук пишат кога ще се оправи .

# 88
  • София
  • Мнения: 1 573
Проблемът с публикуване на нов отговор в мобилната версия е отстранен.

# 89
  • Мнения: 13 937
Има някакво подобрение, но ще има ли опция да си редактираме мненията, с телефон се допускат повечко грешки. А освен тово ми липсва функцията като натисна на "ново" да ме води наистина къв новото съобщение, а не към последната страница.

# 90
  • Мнения: X
мили луди калинки, моля преместете рекламката от полето за писане на отговор и ЛС
човек не вижда какво кълве от тел

На тия реклами над полето за писане виждаш ли едно малко триъгълниче, върху квадратче със сив фон?
да
на всяка стр най-долу
това е на инфо от гуглето -какво са събрали за теб

# 91
  • София
  • Мнения: 3 824
Аз знам какво е. Това исках да ти кажа. Не e бг-мамска рекламката. Дали сайта имат влияние върху това къде да е позиционирана?
Ровила съм за програма, която ги блокира тези реклами, но за андорид и браузерите не можах да намеря. Ако някой знае подходяща програма ще се радвам да я сподели.

Последна редакция: пт, 20 юни 2014, 21:59 от Елл

# 92
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Когато цъкна "ново" на някоя тема, не ме праща на най-новото непрочетено съобщение, ами ме праща само на последната страница Wink

# 93
  • Мнения: X
Аз ползвам Опера класик и нямам реклами.

# 94
  • Мнения: X
Аз знам какво е. Това исках да ти кажа. Не e бг-мамска рекламката. Дали сайта имат влияние върху това къде да е позиционирана?
Ровила съм за програма, която ги блокира тези реклами, но за андорид и браузерите не можах да намеря. Ако някой знае подходяща програма ще се радвам да я сподели.

Ok
Не знам дали може да се управлява къде да бъде

Аз си намерих браузър за айфон, който уж блокира реклами
Но засега не съм го ползвала, не гоинсталирах, че нещо ме съмняваше да не ми направи повече беля

# 95
  • София
  • Мнения: 10 700
W A S P ако все пак стане с програмата за Iphone/т.е решиш да я пробваш/ моля те сподели коя е, че доста ме дразни рекламата долу.

# 96
  • Мнения: X
Има някакво подобрение, но ще има ли опция да си редактираме мненията, с телефон се допускат повечко грешки...

Да, изчезна бутонът РЕДАКТИРАЙ


Няма да инсталирам този браузер, използвам телефона за интернет банкиране и ме е страх да не минсе качи някоя гадост
Иначе го намерих лесно, като написах ad block в AppStore, изскочи най-отгоре, AdBlock for IOS


# 97
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 102
И аз а проблем-като натисна дадена категория от менюто ми излизат само 2-3 теми,примерно в "На пазар",а те са много повече... Rolling Eyes Отделно без да искам понякога като скролвам се маркира "Към пълната версия на бг мамма" и после трябва да търкам историята на браузъра,за да ми зареди отново мобилната. Не може ли да има опция и Към мобилната версия? newsm78

# 98
  • София
  • Мнения: 3 824
Разкарах я гадната реклама. Много съм доволна, защото ми закриваше част съдържанието. Неприятно е, че проксито, което филтрира рекламня трафик от сървърите на гугъл, трябва да се настрои ръчно. Ако използвате различни мрежи тряба да настроите за всяка по отделно.

Ако някой с андроид иска да я скрие и се чуди как, ще съдействам.

Бг-мама, ако може позиционорайте я, така че да не пречи.

# 99
  • Мнения: 6 327
Не може ли да има опция и Към мобилната версия? newsm78
То има. Долу, в дясната лента, където пише:
"Copyright® 2014 BG-Mamma.com Мобилна версия"
Другият вариант е просто да напишеш в адресбара на браузъра m.bg-mamma.com. Но няма нужда да си триеш хисторито. Peace

# 100
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 102
Благодря!   bouquet
П.П. И аз нямам опция за редакция на мненията си..

# 101
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Когато цъкна "ново" на някоя тема, не ме праща на най-новото непрочетено съобщение, ами ме праща само на последната страница Wink

Ще има ли някакво развитие по моя въпрос? Никой не споделя дали има същия проблем, замислям се само при мен ли е така? Ползвах два различни браузъра и при двата го прави... Доста е изнервящо като чета да трябва да превъртам надолу и да търся кой беше последния отговор, който прочетох, вместо да ме праща директно на последния непрочетен.  Confused

# 102
  • Мнения: 6 323
Ще бъде оправена, да. Подадена е към програмистите вече за преработка.
Както проблемът с ново-то, така и публикуването на нова тема и др.
Не мога да се ангажирам с посочване на конкретен срок.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 824
А досадната реклама, която е винаги върху съдържанието ще може ли да преместите?

# 104
  • София, България
  • Мнения: 3 594
Ще бъде оправена, да.

Това ме интересуваше. Благодаря!   bouquet

# 105
  • Мнения: 9 144
Има някакво подобрение, но ще има ли опция да си редактираме мненията, с телефон се допускат повечко грешки...

Да, изчезна бутонът РЕДАКТИРАЙ

Да повдигна отново този проблем.

Ще има ли скоро опция за редактиране в мобилната версия?

Всеки път ми се налага да мина в пълната версия за редакция от телефона, не е проблем, но е досадно.

# 106
  • Мнения: 6 604
Оправете най - после моб. версия. Писна ми всеки път да скролвам безкрайно докато намеря последния непрочетен отговор. Преди да ме пратите към пълната версия - пробвах, но ми трябва лупа за четене, защото при опит да увелича екрана, думите се застъпват.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 611
  Няма ли да има търсачка в мобилната версия? 100 човека преди мен са питали, ама... Това неудобен въпрос ли е?  newsm78

# 108
  • Мнения: 13 937
Най сетне оправихте досадното скролване, браво

# 109
  • Мнения: 9 144
Поздравления и за връщането на бутона за редакция Simple Smile

# 110
  • Мнения: 6 604
Най сетне оправихте досадното скролване, браво
Благодаря и аз.

# 111
  • София
  • Мнения: 10 700
Хм аз скролвам.....
Но пък има бутон Редактирай Crazy

# 112
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
И какво става с опцията за търсене??? Наистина ли няма да я включите в мобилната версия? Както и възможността за разглеждане на профил..така е много по-лесно за изпращане на ЛС

# 113
  • Мнения: X
И какво става с опцията за търсене??? Наистина ли няма да я включите в мобилната версия? Както и възможността за разглеждане на профил..така е много по-лесно за изпращане на ЛС

Що се касае до останалите функции, мобилната версия не е пълно функционално копие на оригиналния. Винаги мобилните версии предлагат като възможност само ограничен набор от най-важните функции.
В случай, че има нужда да се ползва друга, то винаги има възможност да се премине към пълната версия.
За разглеждане на профили и всички останали допълнителни функции, ако се налагат,

# 114
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
И какво става с опцията за търсене??? Наистина ли няма да я включите в мобилната версия? Както и възможността за разглеждане на профил..така е много по-лесно за изпращане на ЛС

Що се касае до останалите функции, мобилната версия не е пълно функционално копие на оригиналния. Винаги мобилните версии предлагат като възможност само ограничен набор от най-важните функции.
В случай, че има нужда да се ползва друга, то винаги има възможност да се премине към пълната версия.
За разглеждане на профили и всички останали допълнителни функции, ако се налагат,

Аз това го прочетох, но смятам, че търсенето е важна част, която все пак трябва да присъства и в мобилната версия

# 115
  • Северо=Западналия край
  • Мнения: 1 033
Тези реклами са отвратителни, постоянно стоят на екрана и пречат, не може да ги затвориш дори за да не се виждат,  няма хиксче.

# 116
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Защо на мобилната версия не ми се виждат всички теми, които следя, няма възможност да премина на следваща страница както е в пълната версия, това е много неудобно, защото не винаги е писано в темата, която искам да погледна, за да имам известие или отговор

# 117
  • Мнения: 9 144
В мобилната версия, често в постовете не ми се показва името на юзърите до профилната снимка.

Ps ето така http://prikachi.com/images/885/7514885x.jpg

# 118
  • София
  • Мнения: 3 824
Освен че не се показват имената,останалото инфо за поттебителите  мига.

# 119
  • Мнения: 11
Как се качват снимки и аватари чрез мобилната версия?

# 120
  • Мнения: 1 270
Освен че не се показват имената,останалото инфо за поттебителите  мига.
Имам същия проблем от няколко дни. Също така шрифтът е много малък и не може да се промени.

# 121
  • Мнения: 6 327
blackpearls, за увеличаването, можеш да опиташ да форсираш zoom:

След като два пъти се оплаквах в тази тема, че ми липсва zoom в мобилната версия и че фиксираният размер ми идва дребен, да споделя какво открих скоро :
В настройките на браузъра съществува опция за игнориране на зададени фиксирани размери и включване на zoom при всяко положение.
На моя телефон пътят е от менюто на браузъра: Settings / Accessibility / Force Zoom.

# 122
  • Мнения: 411
Постоянно ми подскачат част от постовете, на всяка страница. Други има ли с такъв проблем? На какво може да се дължи това?

# 123
  • София
  • Мнения: 1 020
Постоянно ми подскачат част от постовете, на всяка страница. Други има ли с такъв проблем? На какво може да се дължи това?
На мен също ми подскача! Когато ползвам на мъжа ми телефона, нямам проблем. Всъщност като се замисля май когато съм с по-ниска скорост на интернета ми се получава така newsm78

# 124
  • Мнения: 3
Здравейте, съжалявам за малко глупавият въпрос, тъй като от скоро имам профил и го използвам през таблет от къде мога до публикувам? newsm78  Grinning

# 125
  • Мнения: X
Как така да го публикуваш?

# 126
  • Мнения: 3
Виждам някой хора, че са качвали свой запитвания например: Какъв подарък да купя на дъщеря ми за коледа. Как може да публикувам и аз? newsm78

# 127
  • Мнения: X
Не можеш. Няма опция за публикуване на нова тема през мобилната версия. Трябва да отвориш пълната версия.

# 128
  • Мнения: 3
Благодаря!  Simple Smile

# 129
  • Мнения: 62
Има ли го форума за тапаталк или друга програма за форуми за iOS?

# 130
  • ... рееща се.
  • Мнения: 615
И аз се моля за tapatalk от край време, но без резултат Whistling Confused

# 131
  • Мнения: 62
Явно не може да показват рекламите там а от тях се издържа сайта. Жалко.

# 132
  • Мнения: 70
Как се пуска нова тема от телефона 😄

# 133
  • Мнения: X
От мобилната версия не може. Трябва да минеш на пълната, най-отдолу има линк.

# 134
  • Мнения: 70
Да благодаря намерих гоо  Simple Smile

# 135
  • София
  • Мнения: 176
От вчера вечерта виждам форума по този начин. Не съм пипала нищо по настройките. С други сайтове нямам проблем... Как да си върна стария изглед?  Thinking

# 136
  • Мнения: 1 738
Получавам известия за над 30 теми във форума, но в мобилната версия като натисна флагчето, виждам първите 10-тина. Как мога да видя всички теми, по които има нови отговори и съм абонирана за известия.
Благодаря.

# 137
  • София
  • Мнения: 8 656
От вчера вечерта виждам форума по този начин. Не съм пипала нищо по настройките. С други сайтове нямам проблем... Как да си върна стария изглед?  Thinking


И на мен ми го показва така  Tired Не само на мобилната версия, ами и от браузъра виждам реклами на книги една под друга и трябва да скролвам надолу, за да видя самия форум.

# 138
  • София
  • Мнения: 176
Аз си реших проблема с изтриване на бисквитки и почистване на кеш паметта. Това беше единственото, което ми хрумна. Дано и при теб помогне. Simple Smile

# 139
  • София
  • Мнения: 346
Защо ми е забранено влизането в бг-мамма през таблета? Няколко месеца влизах без проблем и сега- забрана. Може би нещо съм сгафила, но не знам точно как?!

# 140
  • Мнения: 2 055
Ще си разменяме телефоните с дъщеря ми. За целта искам да изляза от профила си на моя телефон, но не виждам опция за изход от профила. Ще трябва да се логна после от нейния телефон, но вече и влизането в профила не си спомням как съм го направила. Подскажете, моля.
И към пълната версия преминавам, но пак нямам опция за излизане от профила. С уиндоус 8 съм.

Последна редакция: ср, 18 мар 2015, 18:44 от lu_lu

# 141
  • Мнения: 6 327
На мобилната скролни наааааай-надолу на дългото черно меню и виж последното сиво поле "Изход".

# 142
  • Мнения: 2 055
Barbabeau, благодаря.

# 143
  • Мнения: 1 270
Моля, сложете една стрелка за връщане нагоре, изключително неудобно е така.

# 144
  • София
  • Мнения: 8 124
Предполагам, че е обсъждано. Но кой го измисли, бутона за нови известия едва да се вижда нейде в ъгъла, а лентата да маркираш всички теми като прочетени, да е от единия край на екрана до другия? Неудобно е.

# 145
  • София
  • Мнения: 10 700
Уф често го натискам, много е гадно..
През телефона влизам 100% от времето, рядко през уеб. А сега и првз уеб с лаптоп няма влизане... Таааа моля вземете преместете това Маркирай като прочетено.

# 146
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Постоянно ми подскачат част от постовете, на всяка страница. Други има ли с такъв проблем? На какво може да се дължи това?
И на мен ми подскачат много от постовете. На какво се дължи и може ли да се оправи?

# 147
  • Мнения: 2
И при мен имаше подскачане преди време, но вече ми излиза добре.

# 148
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Смених браузъра и сега всичко е ОК. Иначе беше много дразнещо.

# 149
  • София
  • Мнения: 10 700
Привет,  смених с андроид и влизам с гугъл, в темите никнеймовете ми подскачат, а някои въобще не ги виждам. Моля за инфо и реакция.
Явно има проблем с хрома.

# 150
  • София
  • Мнения: 8 124
Привет,  смених с андроид и влизам с гугъл, в темите никнеймовете ми подскачат, а някои въобще не ги виждам. Моля за инфо и реакция.

И при мен е така. Аз съм с вградения браузър на таблета. Ужасно е. В друга тема писах, но никой не ми обърна внимание. Там са заети с доносите, които получават всеки ден.

# 151
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
И на мен с хрома продължава да ми подскача, заради това инсталирах Мозила, иначе не мога да си чета във форума. Ако се оправи проблемът няма да е зле, нямам нужда от два браузъра на телефона.

# 152
  • Мнения: 20 174
Нямаше достъп до форума известно време, и сега не ми излизат известия за нови отговори в темите в които съм писала. Излиза ми надпис Грешка в базата данни, и да уведомя администратор.  Thinking

# 153
  • Мнения: 2 487
Нямаше достъп до форума известно време, и сега не ми излизат известия за нови отговори в темите в които съм писала. Излиза ми надпис Грешка в базата данни, и да уведомя администратор.  Thinking
И на мен това ми излиза,  newsm78

# 154
  • Мнения: 138
И на мен това ми излиза от около 30 Мин.И сега  какво?

# 155
  • София
  • Мнения: 10 700
Мда, още една оплакваща се от същото. .

# 156
  • София
  • Мнения: 10 858
Същото е и при мен.

# 157
  • Мнения: 1 557
 И при мен излиза същото съобщение.

# 158
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И аз с този проблем, повече от час. А не мога да обикалям всички раздели, за да търся темите, които ме интересуват.
От известно време ми прави впечатление, че форум много по-често забива, или има грешка, преди не беше чак така.

# 159
  • Мнения: 558
Изписва ми някаква грешка,когато исксм да си отворя известията.Пише да се свържа с администратор,но не намирам от къде.?

# 160
  • Мнения: X
При натискане на бутона за нови отговори излиза надпис "Грешка с базата данни".

# 161
  • Мнения: 1 748
Здравейте и при мен има същия проблем:"Грешка в базата данни.Уведомете администратора.Много е неприятно.

# 162
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Да, адски е неприятно. А, мен започва да ме дразни факта, че до момента, модератор, или админ, не се е появил в темата, за да каже, кога ще бъде оправен този проблем.

# 163
  • Мнения: 20 174
Ммда, и днес е същото.

# 164
  • Мнения: X
Мобилната версия е последна дупка на кавала, лейдис. В тази тема е обичайно никой да не отговаря.

# 165
  • Мнения: 2 487
Оправи се,   Peace

# 166
  • Мнения: 20 174
Да, супер.

Мобилната версия е последна дупка на кавала, лейдис. В тази тема е обичайно никой да не отговаря.
И в другата писахме  Wink

# 167
  • София
  • Мнения: 8 656
И при мен беше така, сега се оправи.
Не им е приоритет, защото им ги няма безбройните реклами.
Влизам само през таблет и телефон, не понасям desktop версията, ако не подобрят мобилната, в един момент тотално ще ми писне.

# 168
  • Мнения: 10 874
Да, адски е неприятно. А, мен започва да ме дразни факта, че до момента, модератор, или админ, не се е появил в темата, за да каже, кога ще бъде оправен този проблем.
Когато се премести информацията на новите сървъри. Peace
Скрит текст:
От днес, 21 юли, стартира постепенното прехвърляне на сайта на нови сървърни конфигурации, които да осигурят безпроблемна и стабилна работа занапред.

В тази връзка в следващите няколко дни са възможни затруднения в достъпа до сайта, прекъсвания и други технически проблеми.

Моля имайте предвид и че ще се наложи да се логнете наново, дори ако сте указали на сайта да "запомни" потребителското Ви име и парола.

Предварително се извиняваме за причинените неудобства!

Молим, в случай че забележите конкретен проблем с дадена функционалност, пишете тук в тази тема.

Благодарим!




Иначе проблеми има и при пълната версия, но вероятно ще е така още известно време. За да ви отговорят модератори или администратори, може би е по-добре да пишете в тази тема.

Изписва ми някаква грешка,когато исксм да си отворя известията.Пише да се свържа с администратор,но не намирам от къде.?
Можеш да пишеш лично съобщение на Tatti или да пишеш в тази тема. Peace

# 169
  • София
  • Мнения: 2 521
Получавам известия за над 30 теми във форума, но в мобилната версия като натисна флагчето, виждам първите 10-тина. Как мога да видя всички теми, по които има нови отговори и съм абонирана за известия.
Благодаря.

Как се оправя този проблем, моля обяснете ми!

# 170
  • Мнения: 1 738
Аз решение не намерих, а и никой не ми отговори на въпроса.

# 171
  • Мнения: 10 874
Получавам известия за над 30 теми във форума, но в мобилната версия като натисна флагчето, виждам първите 10-тина. Как мога да видя всички теми, по които има нови отговори и съм абонирана за известия.
Благодаря.
Как се оправя този проблем, моля обяснете ми!
Аз решение не намерих, а и никой не ми отговори на въпроса.
Въпросите към модератори и администратори можете да задавате тук. Peace

# 172
  • Мнения: 6 323
Няма ограничение "до 10" да се показват следените теми в мобилната версия.
Моля, обърнете внимание дали страницата се зарежда докрай.
Първо има подзаглавие Текущи Известия на Теми. Следват известията за теми.
Под тях има подзаглавие Текущи Известия на Форуми, следват имената на групите, за които имате абонамент. Най-отдолу има линк
Към пълната версия на сайта
и
НЕГ.БГ AД 2002-2015 BG-Mamma.com

Ако не виждате долната част, то значи че страницата не е заредена докрай. Това може да се дължи както на слаба връзка, така и на моменто забавяне в сайта.

# 173
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
Мамма, зарежда се страницата докрай, но не се показват всички теми от списъка! И няма брояч за следваща страница например. Не мога да покажа, защото ми е безумно трудно да кача снимка през телефона в момена.  Peace

# 174
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Мамма, зарежда се страницата докрай, но не се показват всички теми от списъка! И няма брояч за следваща страница например. Не мога да покажа, защото ми е безумно трудно да кача снимка през телефона в момена.  Peace

аз имам абсолютно същият проблем... виждам, че имам известия за 45 следени теми, но виждам само около 20 и нямам никаква опция да стигна до другите 25....и дори да прегледам някоя, тя не изчезва и на нейно място да се появи друга, та поне по този начин да успея да ги видя всичките

# 175
  • София
  • Мнения: 2 521
Мамма, зарежда се страницата докрай, но не се показват всички теми от списъка! И няма брояч за следваща страница например. Не мога да покажа, защото ми е безумно трудно да кача снимка през телефона в момена.  Peace

Същото и при мен. Виждам всичко до края но не мога да скролна всички букнати теми. Даже не ми показва и такива с нови отговори, а като бройка отгоре ги сигнализира.

# 176
  • Мнения: 403
Здравейте. Голям проблем с мобилната след актуализация на Хром този месец. Страниците се накъсват, пост се наслагва върху друг пост, мигат отделни пасажи - по-точно свиват се и се разгъват. Просто каша от постове. Някой има ли такъв проблем? Само с бг мама ми се случва.

# 177
  • Мнения: 99
Здравейте, в мобилнята версия къде е полето "търси", че никъде не мога да го открия newsm78 Thinking ? И съответно нищо не намирам, което търся Close

# 178
  • София
  • Мнения: 8 124
А дали е възможно да се добави броя на новите мнения в дадена тема? Така както е в нормалната версия.

# 179
  • Мнения: 1 612
Как мога да пействам повече от един линк в един коментар? И може ли от телефона директно да качвам снимки във форума без да трябва "прикачи файл"?
И ако -ДА, как става това?

# 180
  • Мнения: 6 604
А дали е възможно да се добави броя на новите мнения в дадена тема? Така както е в нормалната версия.
И аз моля за същото. Както и за бутон за връщане най- горе на страницата. Много е досадно вечното скролване.

# 181
  • Мнения: 1 270
А дали е възможно да се добави броя на новите мнения в дадена тема? Така както е в нормалната версия.
И аз моля за същото. Както и за бутон за връщане най- горе на страницата. Много е досадно вечното скролване.

+1  Peace
И аз, моля, за бутон за връщане в началото на страницата.Също така не се виждат всички непрочетени нови мнения в теми, за които съм абонирана, в нормалната версия се виждат без проблем.Като цяло мобилната версия е много орязана откъм функции, но за момента се сещам за тези 2 по-фрапантни неща.

# 182
  • Мнения: 6 604
Понеже молбата ми за прословутия бутон не е от вчера, моля модератор да отговори поне, дали се предвиждат промени и какви по мобилната версия.
В 90 % чета форума през телефона.

# 183
  • BG
  • Мнения: 123
А дали е възможно да се добави броя на новите мнения в дадена тема? Така както е в нормалната версия.
И аз моля за същото. Както и за бутон за връщане най- горе на страницата. Много е досадно вечното скролване.

+1  Peace
И аз, моля, за бутон за връщане в началото на страницата.Също така не се виждат всички непрочетени нови мнения в теми, за които съм абонирана, в нормалната версия се виждат без проблем.Като цяло мобилната версия е много орязана откъм функции, но за момента се сещам за тези 2 по-фрапантни неща.
Присъединявам се към молбата на другите,  но ми се струва, че тази тема я четат само потребителите.

# 184
  • София
  • Мнения: 10 700
Няма да е зле да има и търсачка и като цъкнеш на потребител да може да видиш мненията му- все опции в пълната версия.

# 185
  • София
  • Мнения: 8 124
Не знам дали е само при мен така. На телефон с Уиндоус не се вижда на коя страница си. Нито има стрелка да си изместиш на следващата. На началната страница няма място за потребителско име и парола. Изтеглих още два браузъра и пак е така. Много неудобно.

# 186
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
За мен голям проблем с мобилната версия е, че след като отдавна съм прочела личните си съобщения, продължава да ми изскача прозорче с известие. Тази вечер ми стана невъзможно изобщо да чета или пиша през мобилната версия. Направо като зараза, ужасно. Никога не е било чак така, този път си рестартирах телефона. Включих - пак същото. Tired

# 187
  • Мнения: 8 943
Когато чета някоя тема и свърша да я чета, искам да се върна най-отгоре да цъкна в нови отговори или известия, трябва да превъртя цялата страница. Добре би било да има бутонче за превъртане до горе.

# 188
# 189
  • Мнения: 57
А дали е възможно да се добави броя на новите мнения в дадена тема? Така както е в нормалната версия.
+1
Също така не може да се вижда профила в мобилната версия(своя собствен,както и чужд).

# 190
  • София
  • Мнения: 14 720
За мен голям проблем с мобилната версия е, че след като отдавна съм прочела личните си съобщения, продължава да ми изскача прозорче с известие. Тази вечер ми стана невъзможно изобщо да чета или пиша през мобилната версия. Направо като зараза, ужасно. Никога не е било чак така, този път си рестартирах телефона. Включих - пак същото. Tired
Как се оправя този проблем? До лудост ме докарва изкачащото прозорче за съобщение. 

# 191
  • Мнения: 99
Как се пуска нова тема, от къде? newsm78

# 192
  • Мнения: 6 327
От страницата на самия подфорум, най-отдолу, под списъка със заглавията на темите, има два бутона: [Извести] [Нова тема].
Ако не си член на групата на този подфорум, нямаш право да пускаш нови теми Rolling Eyes, и на мястото на бутона [Нова тема] ще видиш [Включете се].

# 193
  • Мнения: 99
От страницата на самия подфорум, най-отдолу, под списъка със заглавията на темите, има два бутона: [Извести] [Нова тема].
Ако не си член на групата на този подфорум, нямаш право да пускаш нови теми Rolling Eyes, и на мястото на бутона [Нова тема] ще видиш [Включете се].
Благодаря. А как се вкарва картинка в съобщението? Има една икона с картинка, но като я натисна ми излиза (img) (img)  с място по средата, но не ми излиза да кача снимка или картинка, запаметена на телефона ми newsm78

# 194
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
От страницата на самия подфорум, най-отдолу, под списъка със заглавията на темите, има два бутона: [Извести] [Нова тема].
Ако не си член на групата на този подфорум, нямаш право да пускаш нови теми Rolling Eyes, и на мястото на бутона [Нова тема] ще видиш [Включете се].
Благодаря. А как се вкарва картинка в съобщението? Има една икона с картинка, но като я натисна ми излиза (img) (img)  с място по средата, но не ми излиза да кача снимка или картинка, запаметена на телефона ми newsm78
снимка се качва с линк, който е поместен между двете img...не може от телефона или друго устройсто, само от интернет

# 195
  • Мнения: 1 498
Днес за пръв път използвах мобилната версия на форума и телефонът ми моментално се напълни с 4 вируса, които автоматично са се свалили. Трябваше да изтрия цялата информация от телефона и определено никога повече няма да ползвам мобилната версия. Поне предупреждавайте потребителите, че е пълна с вируси.

# 196
  • Мнения: 6 323
Мобилната версия на сайта е само визуално по-различна версия на форума.
Не е мобилно приложение с различен код и функционалности, а е същата уеб страница, но с олекотен дизайн.
В случай че на дадена страница има дори поставен аватар или картинка в подписа от друг сайт, който е уличен, че може да съдържа зловреден код, то Гугъл автоматично блокира визуализирането на тази страница, на която се зарежда даденото външно изображение и вместо да се покаже страницата, се извежда предупредителен надпис.
Сайтът ни не съдържа зловреден код, твърденията са неверни, а обвиненията - безпочвени.

Ако сте попаднали на страница с изписано предупреждение за зловреден код, то това се дължи на външно изображение от друг сайт. Моля, укажете точния адрес на страницата и цитирайте точното предупредително съобщение, за да може да отстраним изображението, което предизвиква този проблем.

# 197
  • Мнения: 1 498
С браузър Хром отворих началната страница и започнах да браузвам надолу да чета из темите/групите или по-точно това, което излиза на началната страница. Още в първите 5 секунди нещо се свали автоматично, браузърът блокира и излезе съобщение, че телефонът ми е заразен с 4 вируса и покана да сваля някакво безплатно приложение, за да го оправя (което аз разбира се няма да направя). Целия браузър Хром беше поразен и отваряше само страницата с предупреждение, че имам 4 вируса и да сваля някаква апликация. Адресът, който се зареждаше, е меко казано съмнителен, така че абсолютно не трябва да се сваля въпросното приложение.

Единственото, което можеше да направя в този момент е да върна оригиналните настройки на телефона, тоест да изтрия всички снимки, телефонни контакти, приложения и т.н. За мое щастие имам запазено копие на по-голямата част от изгубената информация, но много снимки от последните 2-3 седмици изчезнаха завинаги. Нямам никаква идея кое точно на сайта съдържа вирус, дали е реклама, дали е друго, но съм 100% убедена, че се случи, докато бях на бг-мама.ком, така че грешката е във вашия ''компютър''. Проверете си рекламите или други линкове, които са свързани със страницата, защото има вируси. И други потребители ще се опарят, вероятно няма да се усетят и ще свалят безплатното приложение, което съвсем ще съсипе телефона, ако не и по-лошо да открадне лична информация. Аз за себе си приключих с ползване на този форум от телефона.

Не беше отворена тема с потребител и картинки, а съвсем първата начална страница със списък групи, подфоруми или и аз не помня какво точно беше, защото след няма и 5 секунди телефонът ми беше съсипан.

# 198
  • Мнения: 6 323
Телефонът Ви вероятно е бил поразен от вирус, но със сигурност произходът на вирусите не е от нашия сайт.


https://www.google.com/transparencyreport/safebrowsing/diagnosti … rl=m.bg-mamma.com
Цитат
Текущо състояние:
Безопасен

Функцията Безопасно сърфиране наскоро не е откривала злонамерено съдържание на адрес m.bg-mamma.com.

Подробности за тестването

За последен път актуализирахме информацията си за m.bg-mamma.com на 20 юни 2016 г..
Рекламите, които се визуализират също са от Google.

# 199
  • Мнения: 1 498
Ами добре тогава. Понеже е чисто нов телефон и вашия сайт беше първия отворен с този браузър с интернет, логичното решение беше, че е или сайта, или рекламите на него. Във всеки случай просто няма от къде другаде да е. Ако някой друг писне с подобен проблем, дано се сетите и за мен.

Да уточня. Апаратът е на месец, просто не бях ползвала интернет на него изобщо до днес.

# 200
  • Мнения: 6 323
Показах Ви данни от съвсем коректна и външна проверка на сайта ни от Google.
Ето и тотален външен анализ от множество компании и антивирусни лаборатории
https://www.virustotal.com/bg/url/e16cbeb2e787bffb15ee4952db8355 … c889f3a/analysis/


Зловреден код на телефона Ви може да бъде прихванат буквално отвсякъде - инсталирано приложение (колкото и да е нов телефонът, за 2-3 седмици ползване със сигурност имате инсталирани приложения и ъпдейти), имейли, получени линкове и т.н.

# 201
  • Мнения: 1 498
В интерес на истината не съм инсталирала приложения на този телефон, нито пък е вероятно Самсунг да праща вируси с ъпдейтите, защото всеки със Самсунг ще има вирус ... Имейли не съм получавала на него понеже за това се изисква връзка с интернет, а аз не съм имала такава, нито пък линкове съм получавала, на които да съм кликвала. Телефонът е ползван досега само за телефонни разговори, пращане на текстови съобщения, снимане на снимки и будилник. Първия ми досег с интернет на този апарат е вашия сайт. И секунди след отварянето на сайта се свали вирус, който тотално разказа апарата на телефона. Връзката с вашия сайт е повече от логична. Дали е самия сайт, някоя реклама на него или друго, свързано със сайта, не знам, но моля не ми пробутвайте версията, че Самсунг праща вируси с ъпдейтите - никой друг от познатите ми със същия телефон не е получил вирус. След като форматирах телефона и пробвах поне 20-тина други сайта, не съм получавала никакъв проблем. Почувствах се длъжна да ви уведомя, за да сте наясно, че има проблем. Защото за моите 28 години с мобилен телефон мисля, че съм достатъчно технически грамотна, за да знам, че няма как да се свали вирус от интернет без да има интернет връзка.

# 202
  • Мнения: 6 323
Както вече писах, рекламите се зареждат от Google. Не бих могла да приема версия, че Гугъл сервира вируси, както и че всички външни анализатори на сайта бъркат при проверката на сайта ни.

# 203
  • Мнения: 6 604
От поне 3 години съм само на моб. версия. 
Подобно съобщение съм получавала, когато съм кликвала на линк, постнат в тема. Най- вероятно и при вас е станало така.   Peace
И да питам Мамма- обещахте подобрения по моб. версия.  Остава ли срока до края на годината?

# 204
  • Мнения: 1 498
Нямах време да отворя тема, Диди. Преглеждах списъка на най-първата страница, която се отваря, като се напише адреса в полето на браузъра. Ето затова съм с пълен Адблок на компютъра. Ако цъкна нещо по погрешка, блокира всякакви поп-ъп прозорци и чудеса и ми спестява реклами, пълни с вируси. И антивирусна, разбира се, но със стария телефон не съм имала никога проблеми с браузване из страници, а сега за пръв път на тази страница с новия телефон и след 5 секунди цели 4 вируса. Да бях цъкала другаде преди това, да приема варианта, че е от другаде. Но просто няма от къде - телефонът е бил офлайн цял месец. Както и да е, занапред ще карам само с Адблок и антивирусна на компютъра - засега без проблеми.

# 205
  • София
  • Мнения: 3 754
Защо не мога да публикувам анонимно от телефона?

# 206
  • Мнения: 5 266
Защо при активирана опция "Скриване на аватарите на другите потребители" в мобилната версия се показват?
За мобилната версия е много по-важно да работи, защото така се и пести интернет трафик освен основното, че не всеки иска да гледа аватари.

# 207
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Как мога да сменя профилната си снимка през телефона?

# 208
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 400
През мобилната версия не можеш, трябва да превключиш на пълната и после по стандартния начин.

# 209
  • Мнения: 680
Как мога да остана постоянно логната в мобилната версия? Няма такава опция през телефона.

# 210
  • Мнения: 25
Радвам се,  но не е предвидено търсене .....

# 211
  • Мнения: 261
От вчера при зареждането на страница ме изпраща в най-долната й част - където е  Към пълна версия на сайта. С Гугъл хром съм.

# 212
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
Пробвах през различни браузери, но от телефона не мога да си вляза в профила, дори и да мина на пълна версия пак не мога да си вляза в профила. Защо?

# 213
  • Мнения: 13 937
Може ли да се премахне сгъването в мобилната версия, изключително досадно и затруднително ми е всеки път да скривам и показвам текста...

# 214
  • Мнения: 5 266
Може ли да се премахне сгъването в мобилната версия, изключително досадно и затруднително ми е всеки път да скривам и показвам текста...
Аз затова не ползвам мобилната версия.

# 215
  • Варна
  • Мнения: 6 321
Тази вечер, многократно, след прочитане и рефреш, прочетени вече отговори се подават за непрочетени. Изключих вероятността непрекъснато да се редактират мнения.
Веднъж рефрешнах минимум 5 пъти, заради все "нови отговори" в една тема и все е така. Предполагам е временно, но все пак да ви информирам за проблем при мен в момента, в мобилната версия.

# 216
  • София
  • Мнения: 8 124
Този проблем не е само в мобилната версия.

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 39
За iPhone 6, не мога да изтегля моб.версия

# 218
  • София
  • Мнения: 39 783
За iPhone 6, не мога да изтегля моб.версия
Мобилната версия не е приложение. Адресът е m.bg-mamma.com (отваряте го с браузер)

# 219
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос: от вчера като вляза в писма, не мога да отворя получените, пробвах да видя дали.се отварят и изпратените -и те не. Не мога да отворя във форума и скрит текст. От компютър мога и двете. Възможно е малката да си е играла с тел. Моля за помощ и съвет Simple Smile

# 220
  • Мнения: 943
Neji_s и аз го имам същия проблем от вчера + че не мога да харесвам постове

# 221
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Neji_s и аз го имам същия проблем от вчера + че не мога да харесвам постове
А четеш ли съобщения? Много странно...

# 222
  • Мнения: 943
Не, не мога да чета съобщенията си, нито входящи, нито изходящи. 😟

# 223
  • Мнения: 943
neji_s, рабрах откъде е проблемът - от браузъра, който ползваш. Аз влезнах с Google Chrome и нямам проблем.

# 224
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос: от вчера като вляза в писма, не мога да отворя получените, пробвах да видя дали.се отварят и изпратените -и те не. Не мога да отворя във форума и скрит текст. От компютър мога и двете. Възможно е малката да си е играла с тел. Моля за помощ и съвет Simple Smile
Съобщенията ми се виждат за момента, но скритият текст и при мен така.
Напоследък като влизам във форума, се озовавам в мобилната версия. Но там опцията за Вход с фейсбук не е активна (дали е само при мен) newsm78 Ако все пак успея да вляза, в полето за отговор я няма лентата позволяваща промяна на шрифта, качване на изображения и т.н  Спойлерите през мобилната версия както вече споменах не се отварят. Предварителен преглед не може да бъде избран, не могат да бъдат оценени мнения като полезни..... Не позволява и преминаване към пълна версия.
Но, най-вече проблемът ми е с влизането. С таблет съм, ползвам Гугъл Хром. Надявам се, че е временно....

# 225
  • Мнения: 943
Маргарита, пробвай да ъпгрейдваш браузъра. При мен това беше проблемът.

# 226
  • Мнения: 8 943
Здравейте Simple Smile
Имам въпрос: от вчера като вляза в писма, не мога да отворя получените, пробвах да видя дали.се отварят и изпратените -и те не. Не мога да отворя във форума и скрит текст. От компютър мога и двете. Възможно е малката да си е играла с тел. Моля за помощ и съвет Simple Smile
Съобщенията ми се виждат за момента, но скритият текст и при мен така.
Напоследък като влизам във форума, се озовавам в мобилната версия. Но там опцията за Вход с фейсбук не е активна (дали е само при мен) newsm78 Ако все пак успея да вляза, в полето за отговор я няма лентата позволяваща промяна на шрифта, качване на изображения и т.н  Спойлерите през мобилната версия както вече споменах не се отварят. Предварителен преглед не може да бъде избран, не могат да бъдат оценени мнения като полезни..... Не позволява и преминаване към пълна версия.
Но, най-вече проблемът ми е с влизането. С таблет съм, ползвам Гугъл Хром. Надявам се, че е временно....

Трябва да си се логнала във фейсбук в същия браузър в друг подпрозорец.

# 227
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
CatGirl , alina_si,
 благодаря Ви. Ще пробвам.

# 228
  • Перник
  • Мнения: 1 920
Аз нямам фейс, но като вляза през друг браузър няма проблем и си се отварят

# 229
  • Мнения: 18
Супер благодаря Grin

# 230
  • Мнения: 24
Имаме огромното удоволствие да Ви представим

МОБИЛНАТА ВЕРСИЯ НА BG-MAMMA

m.bg-mamma.com




Мобилната версия на BG-Mamma е предназначена за хората, на които им се налага или които предпочитат да използват Интернет през смарт телефоните си и не искат да пропускат най-новото в сайта, независимо къде се намират.

       


Вече през мобилния си телефон може лесно и удобно да разглеждате любимия си сайт, да четете и публикувате в теми, да следите новите отговори и известията си, както и да не пропускате получените си лични съобщения.

Бъдете заедно с нас, където и да сте!

Има ли я като приложение за iPhone?

# 231
  • Мнения: 35 993
Не. Само десктоп и мобилна верися.

# 232
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Бъдете любезни,
Защо на мобилната версия не мога да скролвам менюто?
Благодаря предварително!


Дано има регламентиран срок за отговор все пак... newsm78

Последна редакция: чт, 31 май 2018, 23:12 от midkoo

# 233
  • Мнения: 2 231
Тук ли се репортва бъг на мобилната версия? В последните дни забелязвам следното: отварям лявото меню и натискам да отида в някоя от групите ми, но ми отваря горната в списъка, примерно искам Дом -> отива в Красива мама. Ползвам Хром 67.0.3396.87 с андроид 6.

# 234
  • Мнения: 158
Опитвам се да кача,но не се получава:confused: Показва ми се синя линия,която зарежда и колкото и да чакам не иска да се зареди.Бихте ли ми казали къде е проблема?

# 235
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Често ми се случват бъгове в мобилната версия. Изхвърля ме, връща ме в десктоп версия, неудобно е. Емотиконите са ужасни, кога ще се оправят?

# 236
  • Мнения: 5 081
Как да спра следенето на теми? И от десктоп версията не мога, с Андроид съм. Защо е направено толкова сложно шибаното отписване от теми?
Моля, ако някой се наеме да ми обясни, да го направи като за човек с ментални дефицити.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 16:48 от Фръц!

# 237
  • Мнения: 6 327
Хаха Hug

Само и единствено от десктоп версията се прави, от мобилната изобщо не търси.
На правилното място си, при "Нови отговори" или при "Следени теми".
Трябва само да hover-неш с мишката върху темата, за да се появи Кошчето! Joy
Иначе няма кошче и няма отписване.



В "Следени теми" кошчето е камбанка.

# 238
  • Мнения: 5 081
Благодаря за отговора!
Толкова години минаха отт новите ъпдейти и версии, но тази късащанерви липсваща функция така и не са я работили явно. Ползвам само мобилен тел и искам да се отърва от досадните теми в които даже нямам спомен кога и защо съм писала въобще.

# 239
  • Мнения: 5 266
Всеки модерен мобилен браузър има функция "Десктоп версия". Виж в падащото меню от трите точки. Така мобилната версия ще ти се отвори както излиза на компютър.

# 240
  • Мнения: 5 081
И така не става. Благодаря!

# 241
  • Мнения: 6 327
На самата мобилна най-отдолу има за превключване на десктоп: "Пълна версия".

# 242
  • Мнения: 5 081
Тази стъпка я познавам, налага се да я ползвам и при преглед публикациите на потребител. Но по отношение списъка с теми прозорецът изглежда като съм постнала в предходния си пост - няма кошче.

# 243
  • Мнения: 6 327
Пипни с пръст някъде в полето на темата, за да го активираш. Внимавай да не е върху линк, примерно заглавието, автор... Пипни някъде в неутрална зона от фона и ще се появи кошчето.

# 244
  • Мнения: 5 081
Благодарско! Hug Ей, голям зор. Видях кошчета и кликнах, дано съм успяла.
Flowers Hibiscus

# 245
  • Мнения: 5 081
До преди дни имаше функционален бутон за спиране на следене на тема в мобилната версия. Сега не го откривам, премахнат ли е?

# 246
  • Мнения: 5 266
Възможността за спиране на следенето от трите точки в мобилна и от камбанката в десктопа е нова и се доработва, като разчитаме да е готова съвсем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт