Анестезиолози в "Майчин дом" Варна

  • 4 262
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Здравейте!
Благодаря Ви за отговорите. Май трябваше да пусна темата в друг форум, защото този  е по-малко посещаван, но както и да е.
Искам да внеса малко уточнение- става въпрос за д-р Мичоров. Не намерих нищо за него с търсачката. Имам още месец и половина и дано до тогава науча нещо повече за него.
Приятен ден!!!
д-р Мичоров ми беше анестезиолог като ми правиха абразио. Много внимателен. Сто часа търси подходящо място да ми сложи упойката, защото вените ми са незабележими. Доволна съм и от него.

# 16
Добър е тоя д-р Мичоров.Съпругата ми изпитва панически страх от упойки...След разговор с същия доктор влезе с усмивка да ражда(секцио).Очарована е от него Wink

# 17
  • Мнения: 952
Добър е тоя д-р Мичоров.Съпругата ми изпитва панически страх от упойки...След разговор с същия доктор влезе с усмивка да ражда(секцио).Очарована е от него Wink
Да и аз много се бях панирала..ама той доста ми обясняваше какво ще прави и когато почна пак обясняваше за да знам във всеки един момент какво прави, макар че аз такива контракции имах че едвали съм чула всичко казано от него. Абе професионалист е то си личеше просто Peace

# 18
Мили момичета  Simple Smile,
Посещенията в следващите дни от анестезиолозите ЗАВИСИ САМО от графика на дежурствата през деня.
На мен ми сложи епидуралната упойка точно този лекар. Тъй като ползвам такава упойка за втори път бих казала, че не премина както трябва и дори имах болки и задушаване както по време на раждането, така и 3 дни след това  Sad. Но това е много сложна упойка... и не го обвинявам.
Въпреки графика, можеше да дойде поне веднъж да ме погледне след операцията... аз лежах 5 дни в болницата и не му видях повече очите..., а знаеше че нещата не преминаха идеално...  

Общи условия

Активация на акаунт