С Джансел Елчин в очакване на филма "Asla Vazgeçme" - 29

  • 32 744
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 496

    Гости са тези, които си имат "дом" т.е тема за Джансел и отиват да "погостуват " на други хора.
    Няма лошо ,но когато се появяват само   с цел контрол , заяждане , поучаване........

                      Няма нужда .Живейте си спокойно и задружно!

Последна редакция: сб, 09 ное 2013, 21:19 от sebilMM

# 16
  • София
  • Мнения: 7 886
Джансел има тема за филм, в която никой няма как да ме спре да пиша  hahaha hahaha hahaha Все пак той ми е любимия турски актьор  Peace

# 17
  • Мнения: 8 417
Това е Ахмет, Снеже  Hug
Дай нещо за новия филм, Ахмет е преди 5 години роля и тия колажи ги знаем. Чакаме нещо по темата    Peace 

Знам кой е,  Peace а за останалото ще получиш, като му дойде времето. Hug

Не мисля да си изразходвам енергията в безмислени спорове.  Wink

Лека вечер и спокойни сънища. Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 7 886
Ще чакам Снеже да ме информираш за Джансел, няма да забравя. Ти нали си най в час след като му правиш теми. От теб чакаме инфо   Hug

# 19
  • Мнения: 14 496

                                     Снеже Heart Eyes лека нощ и на теб Hug



# 20
  • Мнения: 8 417
Добро утро. Hug Hug Hug



Малко инфо за „Asla vazgecme”/”Никога не се предавай”.  Hug  Освен нашият любим Джансел, който ще изпълнява ролята на Онур Пашам, участват още Екин Тюркмен (Пелин), Йълдъръм Йоджек, Джан Катърджиоулу, Бедия Енер, Илхан Шешен, Гьокхан Аталай и Мелиса Аслъ Памук.



Режисьор: Ясин Услу,  продуцент: Сердар Аккая  (Akka Film Produksiyon), сценарист: Хюсеин Апайдън.

За някои сцени във филма Джансел взема уроци от Шахика Ерджумен – диетолог и много добър водолаз, световна рекордьорка. Снимките започнаха през октомври, предполага се, че в началото на следващата година ще се излъчи. Първо започнаха в Каш – малко и предимно туристическо красиво градче, после се преместиха в Истанбул. Местата, на които снимаха в Каш, бяха невероятни.  Heart Eyes Любовна история, това е, което знам за филма.  Peace  Ако някой знае нещо повече, нека допълва. Hug

-----

Излязло е инфо и за сериал с Джансел, коeто още не е потвърдено.  Peace Ако е вярно, ще му партнират Нежат Ишлер и Окан Ялабък, Неждет в "Спомни си любима". Wink Заглавието е "Перфектни планове"/"Кusursuz planlar". Wink Ще стартира през новия сезон... не знам какво имат предвид - дали септември догодина или по-рано - януари-февруари, защото и тогава ще стартират някои проекти.  Thinking  По това време снимките за филма, така или иначе, ще са приключили.  Peace Ако някой има повече информация, да пише Hug



http://www.televizyondizisi.com/index.php/kanal-dde-kusursuz-pla … tm_medium=twitter

http://www.dizidenmagazine.com/kanal-dden-yeni-dizi-kusursuz-planlar/

Приятна и слънчева неделя.    bouquet

Последна редакция: нд, 10 ное 2013, 17:34 от ·٠•Snejka•٠·

# 21
  • Мнения: 14 496
 HugДобро утро Hug

Снеже Heart Eyes добре започваме  неделята-кафенце, новини....  bouquetДано да са много днес снимките с Джансел и партньорите му.






Спокоен ден!  bouquet  bouquet  bouquet


# 22
  • София
  • Мнения: 7 886
Информация от преди месеци   Laughing
И отдавна Окан не се спряга в клюките за този сериал, но откъде да се знае това. Важното е д се поства нещо, нали  hahaha hahaha hahaha

# 23
  • Мнения: 15
Добро утро!

Снеже   bouquet  bouquet страхотна находка с темата, поздравления.

Не знам какво ще има в този филм, предпочитам тръпката от неизвестното и изненадата, но със сигурност ще има много мъжки чар, Джансел и Илхар засега са повече от достатъчни, няма да се откажа и режисьора да видя поне в епизодична роля, разби ме с подводните и панорамни снимки.

Радвам се отново да имам повод да пусна клипче на "Етем баба"  Heart Eyes




Скрит текст:
   

Аз и днес съм лектор и супервайзер, а довечера танцьор,

Оставям ви със здраве, да ви заваря спокойни и с добро настроение.

До скоро!  Hug


# 24
  • София
  • Мнения: 30 142
Снеже, мерси за инфото. Аз нямам много време да следя, какво се случва с Дж. и затова инфото ми е много полезно  Hug

Вземам си и от кафето kaffeetrmker_2

Много познати лица ще участват във филма  Peace

# 25
  • Мнения: 14 496

    HugРими Heart Eyes добро утро  bouquet

Може би си много права  ThinkingДа запазим спокойствие ,не гадаем ,а чакаме спокойно потвърдени вести за "Никога не се предавай" Да запазим тръпката!

Приятен и успешен ден от мен Laughing Laughing Laughing

Нещо сравнително  ново от ШАХИКА Wink

Мише Hug,радвам се да те видя  bouquet

# 26
  • Мнения: 14 496

   Шахика Laughing Laughing Laughing




# 27
  • Мнения: 14 496

   Ааа...ха...    открих АСЛА Rolling Eyes Wink Wink Wink







И тортата е за филма от фенове естествено Laughing


# 28
  • Мнения: 3 555
 wavey wavey wavey
 wavey
Добро утро. Hug Hug Hug

Малко инфо за „Asla vazgecme”/”Никога не се предавай”.  Hug  Освен нашият любим Джансел, който ще изпълнява ролята на Онур Пашам, участват още Екин Тюркмен (Пелин), Йълдъръм Йоджек, Джан Катърджиоулу, Бедия Енер, Илхан Шешен, Гьокхан Аталай и Мелиса Аслъ Памук.



Режисьор: Ясин Услу,  продуцент: Сердар Аккая  (Akka Film Produksiyon), сценарист: Хюсеин Апайдън.

За някои сцени във филма Джансел взема уроци от Шахика Ерджумен – диетолог и много добър водолаз, световна рекордьорка. Снимките започнаха през октомври, предполага се, че в началото на следващата година ще се излъчи. Първо започнаха в Каш – малко и предимно туристическо красиво градче, после се преместиха в Истанбул. Местата, на които снимаха в Каш, бяха невероятни.  Heart Eyes Любовна история, това е, което знам за филма.  Peace Който знае повече, да допълва, например по кой канал ще се излъчва. Peace Върти ми се Атв, но не съм сигурна. Hug

smile3555  Какъв "канал"   #Shocked за какво "въртене" става въпрос  ....  /b]   hahaha hahaha hahaha

 newsm03   „Asla vazgecme”/”Никога не се предавай/  smile3506  е филм ... филм ... филм ...  newsm62 не е сериал ...    smile3518

# 29
  • Мнения: 14 496
Снеже Heart Eyes

 Моля те! smile3505 Не си струва просто!


Въпрос на манталитет....

Общи условия

Активация на акаунт