Информация за новата МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов)-3

  • 71 206
  • 759
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 10 704
Гледа Бети, гледа и моите снимки са 4D... за миг да е,но го пуска.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 4 553
Аз също дълбоко се съмнявам, че Сигридов ще се занимава с клипчета.... Иначе на мен рядко ми пуска 4 Д. Обикновено ако съм нещо потисната се опитва да му направи снимка. Иначе самият преглед не е бил на различно от 2 Д.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 661
Явно при всеки е различно, но на нас до сега не ни е пускал 4D. Може би е преценил, че е рано. Аз честно казано и не държа на този етап.

# 48
  • София
  • Мнения: 23 208
те пък 4д са едни зловещи снимки  Rolling Eyes
ние имаме няколко, ама нещо не ми допадат.
пък и едва ли детето го интересува как е изглеждало на тоя етап та чак да настояваме за такива, като се роди сами може да си правим всякави д-та  Crazy

# 49
# 50
  • Мнения: 6
На прегледа онзи ден питах за клип и каза,че ще направи да го подсетя!Сега не ставало бебата била с лице в плацентата!Но естествено забравих да питам и за цената освен прегледа ли е?А за таткото дали се допуска на раждането,ако е нормално?

# 51
  • Варна
  • Мнения: 1 950
Записче и от мен Simple Smile

# 52
  • София
  • Мнения: 121
те пък 4д са едни зловещи снимки  Rolling Eyes
ние имаме няколко, ама нещо не ми допадат.
пък и едва ли детето го интересува как е изглеждало на тоя етап та чак да настояваме за такива, като се роди сами може да си правим всякави д-та  Crazy
Joy Joy не се сдържах

Любка77, виж през 4-5 поста е отговорено . За нормално да, за секцио-не.

# 53
  • София
  • Мнения: 10 704
За гащите и превръзките- сега НЕ дават като онези един вид памперс-гащи, сега трябва да си носим.
Пандичка, не знам когато дойде твоят ред за раждане,дали отново ще е така или ще има промяна.
Имам дата Flutter И цената си е 1400 лв.

# 54
  • Мнения: 1 569
Имам дата Flutter И цената си е 1400 лв.

Би ли споделила кога все още ще е 1400лв?

Е добре де, на ОВ казват да си носим САМО чехли и козметика, пък излиза, че за лохиите дават отвратителния лигнин? Не че нещо, ама в нова и модерна болница като тази... малко съм разочарована.  Shocked

# 55
  • София
  • Мнения: 10 704
Имам дата Flutter И цената си е 1400 лв.

Би ли споделила кога все още ще е 1400лв?
След 15.11 ще е, нали се говореше,че именно след 15-ти ще се вдига цената, в понеделник ще проверя отново Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 23 208
Имам дата Flutter И цената си е 1400 лв.

Би ли споделила кога все още ще е 1400лв?

Е добре де, на ОВ казват да си носим САМО чехли и козметика, пък излиза, че за лохиите дават отвратителния лигнин? Не че нещо, ама в нова и модерна болница като тази... малко съм разочарована.  Shocked
и гащи ли очакваш да ти дават  newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 1 079
Един чифт памперс гащи струва 0.80 лв.Толкова ли е трудно да си ги набавим предварително?

# 58
  • София
  • Мнения: 10 704
Имам дата Flutter И цената си е 1400 лв.

Би ли споделила кога все още ще е 1400лв?

Е добре де, на ОВ казват да си носим САМО чехли и козметика, пък излиза, че за лохиите дават отвратителния лигнин? Не че нещо, ама в нова и модерна болница като тази... малко съм разочарована.  Shocked
и гащи ли очакваш да ти дават  newsm78

Аз не очаквам да дават каквото и да е по принцип newsm78 по-назад в темата писахте,че дават след операция някакви подобни на памперс гащи и колко били удобни и прочее  и понеже някой отново пита,затова днес се поинтересувах. А аз като вече раждала с операция съм си подготвила всичко и гащи и превръзки. Аз си взех от Вис Виталис,както и преди. Нищо пари са. А за гащи- бабешки си имам, изпитани, еднократните на мен не ми бяха удобни.

# 59
  • Мнения: 3
На мен ми казаха само козметика да си взема пък ако нещо се наложи ще се обадя да ми донесат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт